PDA

View Full Version : Относно танците



Unnamed
01-08-2007, 19:39
Като за начало на 21 години съм и обичам дискотеките. Проблема е в това че немога да танцувам. Пълно дърво съм в танците (гледал съм се на клипчета). Ходя по дискотеките и танцувам но не се чувствам добре тъй като знам че немога. Приятелите ми ме окуражават но нещо куца, затова гледам да не го правя и се измъчвам като гледам отстрани. Това мисля че сериозно ми пречи да си намеря и приятелка в дискотеките където е обичайно да се забиват мацки. Та това се е превърнало в комплекс който искам да избия. От вас искам да ми дадете насоки какво да направя за да танцувам по добре и за да мога да имам успехи със свалките в дискотеките. Разбирате ли измъчвам се защото ми се танцува а немога. Също така за да танцувам трябва да съм пил иначе не се навивам изобщо. Моля помогнете ми.

iiirish
01-08-2007, 20:07
какво ти пука как изглеждаш отстрани?! аз съм сигурна, че не това ти пречи да си намериш момиче в дискотеките. просто трябва да се отпуснеш и ти да си направиш хубавото, пък кво те ебат другите ;)

Bacard1
01-09-2007, 10:11
какво ти пука как изглеждаш отстрани?! аз съм сигурна, че не това ти пречи да си намериш момиче в дискотеките. просто трябва да се отпуснеш и ти да си направиш хубавото, пък кво те ебат другите ;)

аз съм напълно съгласен с анито.сл тва ти е решението............ако не те остроива отиди на уроци или у вас си денсаи пред огледалото и се опитваи да изгладиш ннещата които ти куцат!!!! :lol: :D :lol:

bawdy talk
01-09-2007, 10:23
Да не ти пука пич :wink:
Упражнявай се у вас като си сам :::

FiRe_LaDy
01-09-2007, 10:28
Mi puskash si muzika vyv vas akto si sam i si tancivash.Taka nikoi ne te gleda i hem shte se nauchish hem shte se otpusnish.Pykvij sq ... i az kat hodq na disko sam zabelqzala che ima mnogo momcheta koito si tancivat ma sa malko shvanati.Vajnoto e obache che ne im puka.Tai che to ne moje seki da tancuva idealno.Prosto si pravi kefa.Pak za svalkite .... mojesh primerno kato pusnat nqkoi bavna i da q pokanish na nqkoi tanc.Gledai samo da ne q nastypish. :mrgreen: che kofti stava. :wink:

koalka
01-09-2007, 11:54
Трябва наистина малко по-малко да ти пука, защото така не се отпускаш.И едно момиче няма да тръгне с теб само, защото можеш да танцуваш.

Crafter
01-09-2007, 12:52
И аз преди се притеснявах, като теб. Ако искаш да се излекуваш направи следното:
Вземи си една водка, застани отстрани на дансинга и наблюдавай. Освен ако не видиш някой, който се занимава с танци професионално, ще разбереш, че всички се "клатят" както им дойде. Някои правят епилептични пристъпи, а други леко размахват ръце с ритъма на музиката.

Да, има такива, които МИ изглеждат безкрайно глупаво. На мен! И какво от това? Да не мислиш, че на тях им пука? Нито аз ще отида да им кажа, че са смешни, нито те ще ми обърнат внимание. И с тази нагласа аз си танцувам и се радвам на другите и техните танци и те на мен.

Не знам колко години сам ходил по дискотеки, но никога не съм чувал за случай на някой да му се присмеят за начина, по който танцува. Дори напротив. Колкото по-малоумно изглежда, толкова повече ще ти се радват - гарантирам!

И още нещо. Ако ти се танцува - танцувай. Но ако излизаш на дансинга, само защото трябва да излезеш, по-добре не го прави въобще. Да седиш, да пиеш и да се забавляваш не е престъпно.
На входа да си видял табела "Само за танцуващи" ?

BeBencEto
01-09-2007, 14:06
защо точно дискотеките за теб са мястото да забиеш някоя сладурана? или може би,защото на тъмно всички са милиони пъти по-хубави...след като не можеш да танцуваш и си се комплексирал толкова много.че чак и тема да пуснеш..не ходи на дискотеки,а се субирай и запознавай с нови и нови хора някъде,където си в свой води...

Unnamed
01-09-2007, 17:58
Надявам се да ми помогнат съветите ви. Всичкото според мен идва на психологична основа ако не мисля толкова много няма да е така :)

TreeHill
01-09-2007, 18:58
какво ти пука как изглеждаш отстрани?! аз съм сигурна, че не това ти пречи да си намериш момиче в дискотеките. просто трябва да се отпуснеш и ти да си направиш хубавото, пък кво те ебат другите ;)

аз съм напълно съгласен с анито.сл тва ти е решението............ако не те остроива отиди на уроци или у вас си денсаи пред огледалото и се опитваи да изгладиш ннещата които ти куцат!!!! :lol: :D :lol:

dream_dragon
01-09-2007, 19:26
Танцувай, сякаш никой не те гледа! Пей, сякаш никой не те слуша! :wink:

И гледай да не прогониш другите в дискотеката. :lol:
Иначе сериозно, да не ти пука. 8)

01-09-2007, 19:46
to4no taka - da ne ti puka. Na men ve4e na nqkolko partyta leko mi se podigravat 4e sam tancuval, no ne mi puka, za6toto to4no tezi hora koito se podigravat samo si sedqha. A v kraina smetka az si tancuvah s momi4etata i si se kefeh :)

sherry
01-09-2007, 20:24
Всеки си има някакви косури, няма перфектни хора.
Не се комплексирвай, ако си добър човек, лоялен и забавен, ще си добре с момичетата, дори да не танцуваш добре. Има по - важни неша от това.
И все пак, ако толкова много искаш да танцуваш добре, можеш да направиш нещо по себе си...
Ми казваш, че са правили клипчета, на които се вижда как танцуваш. Гледай клипчетата, забележи слабите си места. Нещо, което прави танца ти грозен. Дали не играеш в такт с музиката ли, дали краката ти са прекалено неподвижни ли...Абе разгледай съсредоточено. И помисли какво да поправиш.
Другото нещоо...Всичко си е до отпускане. Ако се вслушаш в музиката, ако станеш част от нея, ако си представиш, че си сам на дансинга, няма как да играеш зле или не в такт с музиката. Трябва да чуваш, да попиваш музиката с всяка част на тялото си. Да не мислиш за това как изглеждаш, а да се отдадеш на мига. Дано да стане. Успех.

kAdrOkoSkA
01-09-2007, 21:18
Е... чак пък толкова... :wink: Единственото, което мога да те посъветвам е да си танцуваш вкъщи пред огледало или просто така, за да се научи тялото ти да се движи с музиката :-) Няма страшно :wink:

01-10-2007, 16:05
http://img163.imageshack.us/img163/2038/11sc7.jpg