PDA

View Full Version : Otslabvane ?



tanq{{}}..
01-08-2007, 19:58
Iskam da vi kaje che az sam si zakraglenka i chesno ne se haresvam mnogo.Bila sam i mnogo slaba,kogato otslabnah drastichno,no i taka ne se haresvah.Iskam da namerq nqkakuv balans mejdu dvete i da sum sredna.Ot nqkolko meseca sam na dieta i pochti nishto ne qdem.Naitina pochvam da se plasha zashtoto poprincip si imam hubav apetit a ot skoro mnogo me boli korema i pochti cql den nishto ne mi se qde.Ot vreme na vreme se nasivlam da hapna malko aktiviq ili bonus.Iskam da otslabna zdravoslovno i traino.Pls daite mi savet kak da stane bez da si vredq.Blagodarq vi :D

benitka
01-08-2007, 20:16
moje i da si nalglasqsh che ne se haresvash nito palna nito slaba i vechniq problem s momchetata dali te haresvat dali pak mislq che si palna , shte ti kaja neshto izobshto da ne ti puka gledai ti da se chustvash dobre da ne se kompleksirvash da ne ti puka a ako naistina si tvarda v reshenieto si da otslabnesh gledai da e nqkoi zdravoslovna dieta che mn bolesti ima veche da se strahuvash :)

ani_sweet
01-08-2007, 20:31
Zdr.ne znam na kolko godini si no iskam da ti kaja che 4e 4eta neshto koeto sqkash az sam pisala.Predi 2g se bqh vmania4ila sashto kato teb na tema dideti.otslabvane i vsi4ko svarzano sas zagubata na teglo.I az si bqh zakraglena.Zapo4nah 1-vo kato namalih hlqba(be6e mi mn.trudno pri polojenie 4e se tap4eh s filiiki),sled tova probavh i vaosbshte da ne qm hlqb i sled tova ne 4uvstvah nujda ot nego,ve4e bqh otviknala.Namalih sladki i testeni izdeliq,ne che ne mi se hapvashe no si bqh postavila za cel,che trqbva da otslabna.Mina se mesec,a se 4uvstvah vse po debela.Kupih si qbalkov ocet za ubivane na apetita i za zasilvane na metabolizma.Kakav apetit ta az po4ti nishto ne qdqh,stihna se do tam che izdarjah na 2,3 qbalki sled koito se samoobvinqvah che sam se natapkala kato svinq.Psihikata mi se promeni.No gledah da en pokazvam na okolnite za problemite si.Krieh se ot maika mi che uj sam qla ili otivah v dr.staq i se pravih 4e qm.A torbi4kata sled tova se palneshe i zaminavashe v kosha(razbirate nali).No maniqta mi prodalji-vzeh si i Zlatno 4udo i karah samo na nego i qbalkoviq ocet.Kupih si i 4ai za otslabvane.Dori pitietata bqha ada za men-prodaljavah da se samoobvinqvam.Vseki mi kazvashe 4e sam otslabnala,a az ne go usaznavah.E,vqrno vsi4ki drehi mi sedqha kato na zaka4alka,no ne bqh dovolna-za sebe si bqh debela.Varha beshe kogato stanah 46kg.i cikala mi se zagubi-tu idvashe tu ne.Tragnahme po doktori nasam natam.I se okaza che ot tova gladuvane imam disbalans na hormonite.Lipsa na vitamini,poradi koetocikala mi ne e normalen.Ot tezi hap4eta napalnqh i stanah 50-52.I kva e faidata mi sega,nito zapazih kg si.nito sam slaba.Hodq na fitnes i se 4uvstvam dobre.No sega mislq da po4vam pak nqkoq dietka,zashtoto bala mi nablijava i spiram tezi hap4eta.Nqma da imam bariera da ne postigna celta si.Ubivam si apetita s cigari i kafeta.Hapvam,no mn malko-imam i gastrit v sledstvie na bezrazbornite gladuvaniq.Nablqgam na varivata,plodovete i taka.Probavi i ti i nai-vajnoto ne qj sled 19h.Noshtnoto hranene e nai vredno-taka mazninkite se lepqt nai-lesno. I edin savet-ne vzimaite primer ot men. [-X [-X

bibi1fit
01-09-2007, 15:27
милички знам че повечето от вас в момента са в критична възраст, но минах през всякакви глупости с които мойех да си разваля здравето и в крайна сметка разбрах, че това е само една опаковка която не е всичко на света...като се започне от неядене по цял ден или веднъж на ден, взимане на абсолютно всякакви хапчета за отслабване, включително и разхлабителни, чайове, кафета и др. отрови, бях отслабнала 9кг за 3-4месеца приличах на ходещ скелет, от предишния ми бюст и помен нямаше, всяка моя мисъл се въртеше около диети и отслабване...не закъсняха последствията - спиране на цикъла, припадъци, причерняване, болки в корема и т.н., в крайна сметка се взех в ръце поналях се малко всичко си дойде на мястото, ако можеше и да порастна малко нямаше да е зле, ама има още малко време все пак съм на 16.5, като се замисля за всички простотии които направих и ми се плаче, но сега съм си много добре, преди няколко седмици спрях и разхлабителните, което мислех че ще доведе до някакви адски бързи и лоши последствия, причина за което е голямата ми любов която срещнах... сега съм 1.60..44-45кг и смятам това за нормално и красиво... ОБИЧАМ ВИ И НИКОГА НЕ ЖЕРТВАЙТЕ ЗДРАВЕТО СИ ЗАРАДИ ДРУГИТЕ, ЗАЩОТО ТЕ ЩЕ СА ЗДРАВИ, А ВИЕ ЩЕ СТЕ БОЛНИ И НЕЩАСТНИ