PDA

View Full Version : Обичам го,но е далеч



01-08-2007, 20:00
Здравейте,хора,

Значи ето и моята история.Не ви питам за нищо просто искам да споделя и да си кажете мнението:

Значи зимната ваканция ходих на едно село(на 10 и няколко км от Пловдив) на което нямам баба или дядо а просто последните 5 години хода там ваканцийте защото иам мн фр и ми харесва мястото.Обаче като ходих това лято се запознах с едно момче-от пръв поглед се влюбих в него,но на следващия ден си дойдох в Пловдив.След време се обадих на моя приятелка и разбрах че и той мн ме харесвал и постоянно питал кога ще ида и др неща.
Зимната ваканция като отидох аз и една фр движихме с неговата компания.И първите 2 дена аз не направих нищо защото го чаках той да направи първата крачка.Той ми направи няколко намека тези два дни и на третия ден аз започнах да го хващам под ръка,да се прегръщаме.Вечерта той ми призна чуствата си и аз мн се зарадвах.В неделята когато трябваше да си хода мн трудно се разделихме.Но аз наистина го обичам,а и това е първата истинска любов в живота ми и ме е страх че докато не съм до него(мога да ходя само през ваканцийте)може би ще ме забрави.Страх ме е да не ме нарани,въпреки че ми повтаряше че ме обича постоянно.
Вие как мислите може ли да се запази такава връзка на такова разстояние?

iiirish
01-08-2007, 20:04
ако толкова държиш на него би трябвало да се опиташ да му повярваш и да не се съмняваш в него. дай му шанс, защото в края на краищата не губиш нищо. не можеш предварително да предвидиш как ще се развият нещата и единствения вариант е да рискуваш ;)

01-09-2007, 10:34
ohhhhh o6te edin s moq problem .. mn te sujalqvam mili4ka az sam v absoliutno su6toto polujenie.Zna4i toi e ot pz a az sam ot bs i hodq v pz samo prez lqtoto (tam imam baba) i tam se vliubih v edno mom4e ve4e se poznavame ot 2 godini ili pove4e mn rqdko se vijdame. adski mn go obi4am toi men su6to(pone taka kazva i se nadqvam naistina da e taka za6toto go 4uvstvam) Moga da ti kaja 4e e mn trudno ve4e neizdurjam bez nego iiii nz.Oba4e moga samo da ti kaja 4e ako i dvamata se obi4ate vsi4ko e vazmojno i takava vruzka moje da se zapazi :)

bawdy talk
01-09-2007, 10:45
Хаха ами то попринцип разстояниет пробужда желание,
това означава че няма да те забрави,но не изключва варианта че може да ти изневери докато те няма.
Това вече зависи от него дали наистина те обича или това е просто връзка за развлечение,то ще си проличи :roll:

koalka
01-09-2007, 11:47
Е, ако наистина има чувства няма да те забрави ей така, нямам представа какви са точно.Ако много го обичаш, според мен трябва да имате връзка.Не знам дали живеете толкова далече един от друг, но ако нещата са истински ще ходиш по-често там и така.

01-15-2007, 08:41
БОЖЕЕЕЕ 3-4 дена си лафили малко и се прегръщали и вече го обичала, ти добре ли си бе?Да обичаш някой значи нещо много повече.Какви 4-5 дена каква зимна ваканция?

bungle
01-15-2007, 08:48
БОЖЕЕЕЕ 3-4 дена си лафили малко и се прегръщали и вече го обичала, ти добре ли си бе?Да обичаш някой значи нещо много повече.Какви 4-5 дена каква зимна ваканция?

Хората са малки още.Ще поотраснат и ще разберат, че това не е никаква любов.

Само за пример... с приятеля ми сме 11 месеца заедно и смея да кажа, че започнах да го ОБИЧАМ едва след 2рия месец...Трябва да опознаеш човека до себе си..

sladuranka___
01-15-2007, 09:27
Mili4ka i az imam podoben problem za jalost :{{{ Hodq s edno mom4e ve4e polovin godina i naistina mn mn mn go obi4am,no problema e v tova 4e toi u4i v drug grad...Razstoqnieto m/u nas e 200km i imam vuzmojnostta da sum s nego 7/8 dena v meseca i estestveno vakanciite. :( Ako tvoeto mom4e naistina te obi4a ne mislq 4e razstoqnieto e nqkakuv problem.Vinagi sum kazvala,4e ako obi4a6 nqkogo istinski ni6to ne moje da vi razdeli!!!Prosto trqbva da napravi6 vsi4ko vuzmojno za da se vijdate po 4esto... puk i moje da go pokani6 na gosti vuv vas vqrvam 4e va6ite nqma da napravqt problem ;)

01-15-2007, 10:55
БОЖЕЕЕЕ 3-4 дена си лафили малко и се прегръщали и вече го обичала, ти добре ли си бе?Да обичаш някой значи нещо много повече.Какви 4-5 дена каква зимна ваканция?

Хората са малки още.Ще поотраснат и ще разберат, че това не е никаква любов.

Само за пример... с приятеля ми сме 11 месеца заедно и смея да кажа, че започнах да го ОБИЧАМ едва след 2рия месец...Трябва да опознаеш човека до себе си..

Кво кат са малки бе,да не мислиш,че аз съм много голям на 16 години съм.
Ама не обичам просто еи така и не злоупотребяхам с тея думи.

awanturistkata{P}
01-15-2007, 16:20
спокоина ако наистина има силни чувства между вас няма да се разделите...аз сам живия птимер че колкото и да сте далеч един от друг лубовта не умира просто така...прятелят ми е в германия..там у4и не го бях виждала 3 месеца...доиде си сега пак замина...но ние си се обичаме решили сме на всяка цена да си запазим вразката и такам....ако наистина имате желанието и жолята сичко е вазможно...само те предупреждавам не се свиква лесно на мене още ми е мн трудно ...успех ти пожелавам от сърце