PDA

View Full Version : Vaprosi... No bez otgovor



01-08-2007, 20:01
Tolkova mnogo vaprosi... A otgovor - nqma. Vaprosi, pridrujeni s bezbroi salzi... I za kakvo? Za edno otminalo 6tastie. Za edna lubov iz4eznala taka vnezapno, kakto i se poqvi. Bez vaprosi. Bez otgovori.
Za6to? Za6to ne spiram da mislq za nego? Ne spiram da si pripomnqm migovete s nego... Migove predi polovin godina. Tolkova vreme, a az vse o6te me4taq otnovo da imam tezi migove, da varna vsi4ko... Ne, ne da go varna - be6e tvarde kratko. Ne mojax navreme da osaznaq kakvo se slu4va, ne mojax da mu pokaja kakvo e toi za men... Ne go znaex. Izgubix go, no nadejda ima6e. Vijdax plama4eto v nego i posle... Sadbata prosto mi go vze. Ne zavinagi, no na men tazi edna godina moje da mi se stori mnogo pove4e. I kato edno glupavo momi4ence az si predstavqm, 4e kogato go vidq otnovo, pak 6te go imam. A ako ne e taka... Ako toi ne otvarne na celuvkite mi, ako ne me pregarne silno i ne usetq onova, da, to4no onova 4uvstvo... 6te bada razo4arovana, no vse pak i 6tastliva - ot fakta, 4e go vijdam, 4e 4uvam glasa mu... Smexa mu...
No dotogava - kakvo? 6te prodaljavam da jiveq v spomenite si, 6te prodaljavam da sravnqvam vseki s nego i dori sled 6tastlivite momenti s nqkoi drug, 6te si mislq - "Za6to ne be6e toi... Samo ako be6e toi..." 6te prodaljavam da go pravq, znam go. Za6to? Za6to ne moga da go zabravq, prosto taka - samo za godina. I da si jiveq jivota bez da mislq za nego. Pone da ima6e smisal.
A dori ne sam prejivqla koi znae kakvo s nego. Prosto dve sedmici. A moje bi to4no zaradi tova - zaradi vsi4ki ne6ta, koito iskam da prejiveq s nego... Obiknoveni ne6ta... No ne se slu4ixa. Nqma6e vreme. Nqma6e na4in.
A dali i toi 4uvstva tova? Neznaq. No edva li. Moje bi se se6ta ot vreme na vreme, no edva li zaspiva s misalta za men, kakto az s misalta za nego. Toi nai-veroqtno zaspiva, pregarnal nqkoq ot mnogoto momi4eta, koito go jelaqt.
A moje i da ne e taka. Kaza mi, 4e ne moje da me zabravi... 4e sam razli4na... 4e me obi4a. Otnovo vaprosi, a az neznaq otgovorite.

P.S. Znam, 4e e mnogo obarkano i vsa6tnost ne se razbira mnogo za kakvo stava duma, no prosto izkax da si izleq vsi4ko, koeto mi e na sarceto, za6toto nqma koi da me izslu6a, a i ne e nqkakvo proizvedenie, a prosto mislite mi.

nqma zna4enie
01-08-2007, 20:06
Iskam da ti kaja, 4e mnou me kefish i rqdko se sreshtat takiva kato teb. :wink:

benitka
01-08-2007, 20:08
tezi tvoi mislq mi napomnqt za sashtata istoriq s men predi godina, az sashto hodeh s edno momche okolo dve sedmici i skasahme posle v prodaljenie na mn meseci 5-6-7 i az nz kolko bqha veche za ne spirah da mislq za nego ne izdarjah iskah da bada do nego obichah go no se hvanah na inat chje shte go obicham ama toi nqma da go nauchava shte si taq makata v sebesi no nqma da mu se molq, tragnah s edno momche toi razbra i pochna da mi se obajda ,kaza che me obicha oshte i az vazvarnah chustavata si te stanaha pak silni varnah se pri nego i v prodaljenie na godina imahme prekrasna vrazka no prosto az q prekratih, ne se pritesnqvai skoro shte se razviqt neshtata v nqkakva posoka nadqvam se hubava za teb :)

SweeT_PussycaT
01-08-2007, 20:14
познато ми е чувството :cry: но мисля че за мен има надежда