PDA

View Full Version : lipsa



karolinka
01-08-2007, 20:28
Neznam dali vi se e sluchvalo da nqma koi da obichate v edin moment , da vi e nqkvo samotno i da se chudite kakvo stava s vas. V momenta se chustvam taka , nqma za koi da mislq nqma za koi da mechtaq i ponqkoga mi stava adski gadno taka neznam na kakvo se dalji no mi lipsva lubovta ako nqkoi iska da spodeli neshto i ai edin pat da si govorim seriozno a ne nqkoi da se podigravat i da se ligavat :-s

Barbie
01-08-2007, 20:36
На всеки се е случвало. И колкото повече обмисляш този въпрос и се "стремиш" да се влюбиш, толкова повече ще усещаш липсата на любов и ще става по-трудно. Но пък и да ти кажа "Не го мисли.", няма да ме послушаш. Това е период и ще премине...особено, когато намериш човек, който да ти разтреперва коленете... :wink:

iiirish
01-08-2007, 20:40
аз съм в подобно положение сега. разделих се с приятеля ми преди месец и сега съм ужасно самотна. от една страна се кефя че сега вече съм си свободна и никой не ми държа сметка, от друга обаче... :( та не можем да имаме всичко - или едното, или другото...

karolinka
01-08-2007, 20:47
blagodarq vi mnooo , az sashto se razdelih s pr predi mesec dva i na men mi e adski samotno , no tva naistina e samo nqkakav period , koito shte mine , az sashto se radvam che sam svobodna i nikoi ne moje da mi kazav kakvo da pravq , no v sashtoto vreme ponqkoga iskam nqkoi da ima do men da me gushka i da mi kazva che me obicha no vi e ste pravi ne mojem da imame vsichko :)

Nadelina
01-09-2007, 08:51
Chuvstvala sym se taka... Gadnu e.. No tova sa dvete strani na monetata.. Minava i toq period.. posle pak idva.. posle pak si otiva i taka... krygovrata na jivota....

malkata_
01-09-2007, 09:03
На всеки му се е случвало...чувството е много гадно,но няма как....има и такива моменти...всичко ще мине...ще има и други хубави моменти...после пак идват тези гадните...и така...просто винаги ще е така!!! :(

meri88
01-09-2007, 09:22
Chuvstvala sym se taka... Gadnu e.. No tova sa dvete strani na monetata.. Minava i toq period.. posle pak idva.. posle pak si otiva i taka... krygovrata na jivota....


da to4no taka e :mrgreen:

01-09-2007, 10:20
oh az sam puk v obratnoto polujenie imam za koi da mislq adski mn go obi4am no sme mn dale4 edin ot drug i stradam adski mn vseki preminava v tozi period nemoje da go izbegnem

FiRe_LaDy
01-09-2007, 10:49
Mi ne mi se e sluchvalo.Sluchvalo mi se e tochno obratnoto.Da placha postoqnno za nqkoi,da mislq za nego i da nqmam sekunda spokoistvie.I e mngo gadno.I mi se iska da imam pone malko vreme prez koeto da ne mislq za nikoi i da mi spokoino.Vreme samo za men,no nqmam kysmet. :smt010

bawdy talk
01-09-2007, 11:12
Аз съм така от 4 години не питайте защо http://www.gifpark.ru/Gifs/SMILES/EXLER/cry2.gif

pampers
01-09-2007, 11:18
Chuvstvala sym se taka... Gadnu e.. No tova sa dvete strani na monetata.. Minava i toq period.. posle pak idva.. posle pak si otiva i taka... krygovrata na jivota....

koalka
01-09-2007, 11:42
Ох, гадно е наистина и аз съм била така.Но просто не трябва да гледаш така лошо на нещата.Ще срещнеш подходящото момче, спокойно. :wink:

Undying
01-09-2007, 12:06
О,да,често ми се случва когато съм без гадже.Аз съм човек,който не просто иска любов,аз се нуждая от нея,за да е пълноценен живота ми трябва да обичам-независимо дали ще е гадже,приятел,роднина-трябва да обичам,не мога иначе...А колкото до това дали усещам липсата на човек до мен-всеки я усеща и всеки иска да бъде обичан и обсипван с нежност.Търпението му е майката. :lol:

ThePainIsReaL
01-09-2007, 12:36
аз съм в подобно положение сега. разделихме се с приятеля ми преди месец и сега съм ужасно самотна. от една страна се кефя че сега вече съм си свободна и никой не ми държа сметка, от друга обаче... :( та не можем да имаме всичко - или едното, или другото...

Абсолютно същото . И съм супер объркана . Един ден си се кефя , че съм сама .. а друг ден , като видя двама влюбени просто искам и аз да си имам някого до мен. Период ... с времето всичко се подрежда ( или поне се надявам да е така )

pusstcat_doll``
01-09-2007, 17:41
О,да,често ми се случва когато съм без гадже.Аз съм човек,който не просто иска любов,аз се нуждая от нея,за да е пълноценен живота ми трябва да обичам-независимо дали ще е гадже,приятел,роднина-трябва да обичам,не мога иначе...А колкото до това дали усещам липсата на човек до мен-всеки я усеща и всеки иска да бъде обичан и обсипван с нежност.Търпението му е майката. :lol:

koq zodiq si ? Az sum vezni i sum tochno po sushtiq nachin ! :)

ThePainIsReaL
01-09-2007, 17:46
О,да,често ми се случва когато съм без гадже.Аз съм човек,който не просто иска любов,аз се нуждая от нея,за да е пълноценен живота ми трябва да обичам-независимо дали ще е гадже,приятел,роднина-трябва да обичам,не мога иначе...А колкото до това дали усещам липсата на човек до мен-всеки я усеща и всеки иска да бъде обичан и обсипван с нежност.Търпението му е майката. :lol:

koq zodiq si ? Az sum vezni i sum tochno po sushtiq nachin ! :)


И аз съм така ... понякога много сЪкс тази част от характера ми .