PDA

View Full Version : Въпрос за първата среща - дайте ми съвет



edna_ot vas
01-09-2007, 05:54
Пиша си в интернет с едно момче - харесвам го, но го излъгах - по пълна съм отколкото той знае. За други неща не съм го лъгала.
Той настоява да се срещнем и губи търпение при всяко мое отклоняване на поредната среща. Иначе си допадаме много и чувствам, че той е човека за мен. Той не прощава лъжи. Какво да направя?
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt055

DeVoi4eTo
01-09-2007, 06:23
миии започни разговора в чата горе долу по следния начи"Знам че имаш голямо желание да се видим повярвай мйто е много по голямо...но ме спира само едно нещо в началото скрих нещо от теб и много се измъчвах за това...казваш какъв е проблема чакаш реакция...ако те разбере :) супер а ако не не е влязал в положението ;) а друг вариант е направо отиваш на срещата без да ти пука :)

Barbie
01-09-2007, 08:19
И как точно си го излъгала? Дала си му грешни килограми? :-) Това са детски истории - отивай на срещата, няма какво да му се обясняваш предварително. Ще те види на живо и сам ще си прецени. Ти от къде знаеш, че той е бил абсолютно искрен, в това, което ти е казвал - това е интернет - винаги има много въпросителни. :-)
Не се притеснявай, а се запознай на живо с момчето. (И умната със срещите с непознати от интернет пространството. :wink: )

drR
01-09-2007, 08:35
Пък може и той да е пълен :)

Nadelina
01-09-2007, 08:36
Be q nedei da se korkash.. Hodi na sreshtata s vdignata glava! I Barbie e prava.. v internet vinagi ima vyprositelni... Uspeh!

koalka
01-09-2007, 11:58
Е колко по-слаба си казала, че си?Не ми се вярва да забележи.И това не е толкова фатално.Просто му кажи, а това дали ще ти прости(според мен не е за прошка), няма да зависи от това дали прощава лъжи или просто килограмите за него са проблем.

01-09-2007, 15:37
Пиша си в интернет с едно момче - харесвам го, но го излъгах - по пълна съм отколкото той знае. За други неща не съм го лъгала.
Той настоява да се срещнем и губи търпение при всяко мое отклоняване на поредната среща. Иначе си допадаме много и чувствам, че той е човека за мен. Той не прощава лъжи. Какво да направя?
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt055

Отслабни бе свиня! Че и пита кво да прави!

L_i_z_I
01-09-2007, 15:44
Отиди на срещатат дръж се супер естествено,нали той те е харесал такава :wink: Пък и не за всеки външният вид е всичко :wink:

Undying
01-09-2007, 16:04
Отиди на срещата разбира се,човек не може да добие представа за един човек само като му кажат колко тежи,пък и ти сигурно си му го казала съвсем в началото на запознанството ви-едва ли помни.

bawdy talk
01-09-2007, 16:10
Е как така ще се срещнете без да знаете как изглеждате. :-s
Вие не сте ли си показали снимки,ако си му показала твоя
снимка и той те е харесал тогава кво значение има колко тежиш.
А ако не сте си показали то може да има и други изненади не само килограмите :lol: