PDA

View Full Version : moje li....malko pomosht?



moonshadow
01-09-2007, 13:27
Rabotata e tam...Kli6eto-vlubena s1m,oba4e mina mn vreme i priznah 4e go obi4am na mom4eto,to mi kaza 4e ne se interesuva ot men oba4e ne s1m s1vsem sigurna,p1rvo kaza 4e mn me haresval no ne6to ne mi dostigalo(estestveno s tova me narani),2 q p1t kogato re6ih da si pogovorim mi kaza 4e e naqsno s 4uvstvata mi i otbelqza 4e nikoga ne me e ptbl1skval,4e mu bilo priqtno s men...no samo tova,celuna me po buzata i ofeika,sega za ni6to me nqma no otvreme na vreme mi pravi mili jestove koito ne moga da raz4eta izob6to!!!Ot godina s1m v omagiosan kr1g navsi4ko otgore se prislam4i k1m kompaniqta mi i ne moga da go zabravq...Kakvo da pravq?Kak da go zabravq-ne moga da go namrazq i opredeleno ne moga da go v1zpriema kato priqtel.

koalka
01-09-2007, 13:32
Дааа, много те харесвал, обаче нещо не ти достигало?Как го прави това нещо, незнам.Той, ако толкова много те харесваше, щяхте да тръгнете или поне щеше да ти каже какво точно не ти достига, но той не го е направил. Не е сериозен и само те разиграва, поне според мен.Не мога да разбера някои хора.Как имат съвест да разиграват така хората?Като не те харесва или изпитва някакви чувства да ти го каже в очите, а не де се офлянква и ту едното, ту другото.Еми...как да го забравиш?Като видиш, че той не заслужава цялото това внимание и време, което си похабила за него.

crazy_sexy_cool`f
01-09-2007, 13:35
ами...и аз ко да напрая? Добре де, тва беше шегичка. Сега сериозно...
Опитай се да нaсочиш вниманието си към други момчета. Нищо, че каза, че не можеш да фо приемеш само като приятел....опитай се. Отначало може би ще е сложно, но ти не се отказвай. Излизай на срещи с други момчета. Може и да поговориш с някои твои приятлки, които те познават добре. Може би там ще намериш отговора...

BeBencEto
01-09-2007, 13:59
ами направила си грешка..не е било хубаво да му признаваш чувствата си,защото така той просто те има за нещо наготова или просто за поредното момиче,което да му стане бройка..покажи,че не се интересуваш от него и не след дълго ще дотуча при теб...но си помисли има ли смисъл въобще да се занимаваш с него..

moonshadow
01-09-2007, 14:12
Rabotata e tam oba4e,4e az naistina s1m mu pokazvala 4e d1rja na nego,ne edin p1t.tova ne ozna4ava 4e s1m mu se otdala,ne s1m takava,p1k i toi mai ne e pojelal, i toi e edin sramejliv!Horata si mislqt 4e edva li ne sme jeneni kato ni gledat otstrani..... :oops:

ХеРоиН
01-09-2007, 14:25
еми след като ти е казал че не те е обича и постоянно си сменя мнението го питай дали изобщо чуства нещо или само те баламосва

MoHuTo
01-09-2007, 14:59
ами направила си грешка..не е било хубаво да му признаваш чувствата си,защото така той просто те има за нещо наготова или просто за поредното момиче,което да му стане бройка..покажи,че не се интересуваш от него и не след дълго ще дотуча при теб...но си помисли има ли смисъл въобще да се занимаваш с него..

01-09-2007, 15:36
Той имал ли е друга връзка,на колко години е и девствен ли е?

Undying
01-09-2007, 16:11
Въпроса не е дали можеш,всеки може,въпроса е дали го искаш,а ти явно не го искаш.А щом не искаш нито да го забравяш,нито да го имаш като приятел,единственото което ти остава е да го спечелиш,така че бори се за него щом толкова искаш,но преди това се замисли-заслужава ли си?!