PDA

View Full Version : 8-10 izrechenia na slednite temi po nemski pls



01-09-2007, 14:03
Zdraveite na vsichki. Tezi ot vas koito uchat nemski mnogo vi molia da mi pomognete. Imam da pisha 8-10 izrechenia na slednite temi.

1) Bescheiben Sie Ihr Zimmer
2) Wahlen Sie eine der Fragen und schreiben daruber Benutzen sie so viele Adjektive(prilagatelni) wie moglich.
3) Was wurden Sie tun, wenn Sie viel Geld und Zeit hatten?
4) Beshreiben Sie eine Person, die Sie gut kenne. Gebrauchen Sie moglichst viele Relativpronomen.

Mnogo vi molia niakoi da mi pomogne s tezi kratki suchinenia, pone niakoi ot tiah da mi napishete.
[-o<
Strashno mnogo blagodaria predvaritelno!

01-09-2007, 15:34
E, niama li niakoi koito moje da mi pomogne :?:
Mnogo vi molia pishete [-o<

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-09-2007, 15:57
o macka .. seriozno li smqtash 4e nqkoi shte sqda da ti pishe tolkova mn`.... hvani 1 re4nik primerno i po4ni to burje stava shte vidish :P

FlowerinesS
01-10-2007, 18:42
Edinstvenoto,s koeto nqkoi drug moje da ti pomogne ,e da ti prevede zaglaviqta..TI trqbva da opishesh SVOQTA staq,TI trqbva da si izberesh dadena tema/vypros i da pishesh po nego.TI trqbva da pomislish kvo bi napravila,ako imash mn pari i vreme,Ti trqbva da opishesh nqkoi poznat.Ako ti e trudno direktno na nemski,napishi izrecheniqta pyrvo na bg i posle gi prevejdai!ili pone kaji TI kvo bi napisala po teq temi i togava nqkoi moje da ti pomogne :-k

dibilatora
01-11-2007, 06:14
НИКОГА не съм учил немски.Бях там за 3 години и каквото съм запомнил,това е.Не се чуди защо има толкова правописни грешки :oops:

1) Bescheiben Sie Ihr Zimmer
Mein Zimmer ist nicht so gro