PDA

View Full Version : оБърквацИя...



ФенКа..Та
01-09-2007, 14:25
така...
харесвам едно момче от началото на година..с което бих казала..след като се засякохме веднъж в превозното спредство за даскало започнахме доста упорито да се гледкаме..всичките ми приятелки твърдяха,че ме харесва,но аз така и не им вярвах...един хубав ден си намерих причина и отидох да се запозная с него..и оттогава бяхме вече на "здрасти" усмивки и така нататък,но като че ли вече не ме гледаше така,както преди..като,че ли нещо се беше променило..и аз чувствах това..не след дълго се запознах и с неговия най-добър приятел..но това беше една мноого голяма грешка,защото в последствие от много приказки той разбра,че харесвам въпросното момче...друго момче,което ме харесваше пък...също от компанията разправяше,че всъщност те много често говорят за мен и че най-добрият приятел на момчето,което харесвам,е казал че съм тъпа и така нататък...но на мен не ми се вяваше много това да е истина,защото човека,който харесвам си идваше при мене и си говорихме...според мен си намираше и той поводи...но тук идва моментът,когато той прави нещо...било то несъзнателно или съзнателно,а аз го приемам като намек..или въобще като искрица в мрачния тунел...добре..ами сега?какво бих могла да направя...не мога винаги да се натрисам на въпросните момчета...пък и те се държат по по-различен начин...вярно гледат ме много често...но за мен вече това не значи нищо...как да се добера до въпросното момче... :cry:

MoHuTo
01-09-2007, 14:54
Ми ако разчиташ само на догадки няма до никъде да стигнеш [-X Я по-добре намери начин да излезеш с момчето и си поговорете като хората :smt017 Иначе друг начин..хммм.нз аз :smt012

nasty_f
01-09-2007, 16:52
Ми ако разчиташ само на догадки няма до никъде да стигнеш [-X Я по-добре намери начин да излезеш с момчето и си поговорете като хората :smt017 Иначе друг начин..хммм.нз аз :smt012

koalka
01-09-2007, 17:05
Въпреки че си мислиш нещо или подозираш, пак не може да си сигурна какво точно изпитва.Най - добре да поговориш с него и наистина да се изясните.Много ще е добре, ако бъде честен и искрен с теб, а не увърта нещата.И това, че приятелят му говори така за теб не означава, че и това момче мисли така.

01-09-2007, 17:14
Помоли го да си поговорите.Попитай го дали иска да отидете на кафе и там се разберете кой,какво към кого изпитва ;) Не се измъчвай с догадки

01-09-2007, 17:17
то дори не е сигурно,дали наиситна приятелят му говори така..и ако го е правил е говориЛ...сега не даже нещо ме защитаваше...тъпото е ,че цялата ситуация е адски объркана,с много интриги и глупости и аз съвсем се обърках и ...се бях отказала направо,но след като разбрах,че момчето дет харесвам ме е споменало...на въпрос,какво става с гаджетата...ми светнаха очичките..не искам да отида и да му кажа...виж аз те харесвам...защото така няма да постигна нищо..най-много да го изплаша...не знам аз се опитвах да им влезна в компанията,което е перфектната идея,но няма да ми е много лесно...

BeBcHeTo
01-09-2007, 17:19
По добре излезте с това мом4е и се разберете