PDA

View Full Version : Мого ли съм зле?



01-09-2007, 16:41
Имам приятел,с който ходиме от Нова Година,но му изневерих малко,не със секс,а с доста целувки.Той си тръгна на 2-ри януари и аз на една дискотека се натисках с едно момче,танцувахме,целувахме се,добре си прекарах,но се чувствам много гадна.Знам,че не трябваше да правя така,но аз не харесвах много момчето,а той е луд по мен.Не съм му казвала,но и не смятам да го правя,защото не знам как ще се почувства.Аз харесвам другото момче сега,но знам,че с него реално погледнато имам най-много 10% шансове,защото си има сериозна приятелка ](*,) ..Дори сега ми пише по Скайпа как като си дойде лятото,какво ще правим,а аз как да му кажа,че не искам да сем с него.... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) Но и пък не искам да късам с него и да си давам някакви надежди с другото момче,защото може да съжалявам,за сега ще чакам...Но гадно ли постъпих...Абе,знам,че е гадно,амаа...Да чуя мнения :|

HopeLesss
01-09-2007, 16:59
Да, гадно си постъпила. Не ми се коментира повече, защото това, което ще ти кажа, със сигурност няма да ти хареса :smt011

koalka
01-09-2007, 17:02
Еми, да доста гадничко бих казала.Еми какво да ти кажа...не знам какви са ти чувствата към това момче, но определено много гадно постъпваш.Еми ок, не се разделяйте, ама той ще е щастлив, но ти дали ще си щастлива вече?

sladoled
01-09-2007, 17:03
Айде не го вземай много навътре. Случват се такива работи - малки флиртчета. Давай напред и не се трови повече - все едно не можеш да върнеш нещата назад.

white_chik
01-09-2007, 18:14
Постъпила си гадно,но и доста нормално,защото напоследък много хора сме така.ХЕм не искаш да го зарежеш,хем обаче не искаш да останеш сама.Егоистично е,но е нормална човешка проява.

TreeHill
01-09-2007, 18:51
e ti kvo sedi6 s tvoq priqtel kolko da ne si sama li?
leleeeee ne ne ne en

malkata_
01-09-2007, 18:56
Еми гадно си постъпила...и много глупаво според мен...така и неразбрах какъв е смисъла да си с това момче след като не го харесваш въобще?!... :-k ....че то ти самата знаеш ли....?!....по-добре го остави....и не го мъчи повече.... :-s

iiirish
01-09-2007, 19:37
Да, гадно си постъпила. Не ми се коментира повече, защото това, което ще ти кажа, със сигурност няма да ти хареса :smt011

съгласна съм с тебе, миличка ;)

even_in_death
01-09-2007, 20:29
леле..... Много мраза когато някой прави като теб... ходи с 1 , целува се с втори , харесва трети... пфффф... най-добре недей да стоиш с тфа момче дет си сега... Само го караш да се привързва към теб и ..... в случая излизаш гадната кучка... извиняваи за израза но това мисля...

SINDEL
01-10-2007, 08:49
Явноооо.. изобщо не знаеш какво искаш ](*,)

01-10-2007, 09:05
e neeee ne si kurva

Undying
01-10-2007, 09:18
Абе момиче,ти си тръгнала с тва момче на нова година,и вече си успяла да си харесаш друг и да се нацелуваш с него,а представям си след още една седмица кво ще е...Остави момчето,с което ходиш на мира преди нещата да са станали по-сериозни и да го нараниш още повече с някоя от твоите "малки изневери".Като ти се живее вобще не с хващай гадже,ами само флиртувай-явно ти е в кръвта.

01-10-2007, 09:44
Тъпа курва

01-10-2007, 10:39
Ти си една тъпа офца . Умри !

01-10-2007, 11:13
Мерси много за убидите,но поне се радвам,че казвате истината :lol: ...Искренни и директни хора,много добре.
Малко обърках,като писах темата първият път.Ходиме от 22 декемрви 2006 година,но почти същото...Знам,че постъпих много зле,но той сега не е в моя град и кой знае какво прави там с другите момичета :smt009 ...НЕ го виня,дори преди да си тръгне си говорихме по този въпрос и той ми каза "Аз знам,че ти тук 100 % до лятото ще си хванеш друг,но..." и аз му казах,че нищо не обещавам,защото не искам да го лъжа и казах " А то ти няма да си хванеш друга,а!" и той "Е,много ясно,че ще си хвана,но просто исках да зная".Между другото си мислих,че няма да ми е мъчно за него,но сега ми липсва толкова многоо :smt009 ...Ние се харесвахме от доста отдавна и сега,когато стана,не знам защо не исках много да съм с него,може би защото докато чаках 6 месеца да стане нещо чувствата ми поугаснаха :smt011.
Но и той не спира да ми се фука как ходил с някви ненормални и не знам си кво...Аз съм била добре,но все нямам нещо,което другите са имали,че съм много нз си ква...Много се нервех..И това стана преди да му изневеря.

atanakata
01-10-2007, 11:35
Имам приятел,с който ходиме от Нова Година,но му изневерих малко,не със секс,а с доста целувки.Той си тръгна на 2-ри януари и аз на една дискотека се натисках с едно момче,танцувахме,целувахме се,добре си прекарах,но се чувствам много гадна.Знам,че не трябваше да правя така,но аз не харесвах много момчето,а той е луд по мен.Не съм му казвала,но и не смятам да го правя,защото не знам как ще се почувства.Аз харесвам другото момче сега,но знам,че с него реално погледнато имам най-много 10% шансове,защото си има сериозна приятелка ](*,) ..Дори сега ми пише по Скайпа как като си дойде лятото,какво ще правим,а аз как да му кажа,че не искам да сем с него.... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) Но и пък не искам да късам с него и да си давам някакви надежди с другото момче,защото може да съжалявам,за сега ще чакам...Но гадно ли постъпих...Абе,знам,че е гадно,амаа...Да чуя мнения :|


сега няма да се права на мил и ще кажа : КУРВА!... с извинение... не разбирам как можете така да си играете с чувтвата на хората... момчето те обича, има ти доверие, а ти така го разиграваш... не го заслужаваш... колкото и малко да го харесваш, си с него... поне го уважавай и имай смелостта да му кажеш в очите всичко което е станало, защото поне тфа му дължиш... а ако той наистина те обича, ще ти прости.. както аз направих 1 път... не прави повече тази гешка... много ще страдаш ти, не той

LSD^Lady
01-10-2007, 11:46
Да, гадно си постъпила. Не ми се коментира повече, защото това, което ще ти кажа, със сигурност няма да ти хареса :smt011


И аз така викам....

FiRe_LaDy
01-10-2007, 14:20
Typu lapi.Kvo iskash znaish li?Ako ne,az shti kaja - grymni sa. :smt019 :smt067

ThePainIsReaL
01-10-2007, 14:51
Няма какво да те критикувам , разбирам те напълно . Но също така и разбирам колко тъпа е постъпката . Помисли си добре дали искаш да разделиш онова момче от сериозната му приятелка и да разбиеш сърцето на невинно момче . Просто забрави и за двамата. Ходене от съжаление не става .. както и разделянето на сериозни гаджета не е особено добър вариант . Просто си харесай друго сладурче и всичко ще е тип-топ .

nasty_f
01-10-2007, 18:22
Постъпила си доста зле,но човек без грешки има ли?

JVS
01-10-2007, 18:53
P1rvo razberi ti samata kakvo iska6.Iska6 ili ne da si s1s sega6niq si priqtel.Post1pila si gadno, no o6te po gadno 6te b1de da si s nego, a da iska6 drugiq ... a ako si re6ila da go ostavi6, za6toto iska6 drugoto mom4e ... bori se za nego ... neznam ... USPEX

LO6IQ
01-10-2007, 20:33
Да, гадно си постъпила. Не ми се коментира повече, защото това, което ще ти кажа, със сигурност няма да ти хареса :smt011
... то не се знае при него как ще е положението .. възможно е да е постъпил дваж по лошо :mrgreen:

01-10-2007, 20:49
Малко си му изневерила?! :smt012 Какви са тези филми бре моме?! :smt017 Няма такова животно! :smt096

Като не си щастлива с него,по-добре го напусни,защото така го лъжиш излишно.Смятам,че е по-добре да си сама отколкото да лъжеш гаджето си и да му изневеряваш.

Само не мога да разбера за какво си тръгнала с това момче щом ти нямаш чувства към него? :smt011 Ако тръгваш с всяко момче,което ти каже,че те харесва то значи си много 'умна' /не искам да те обиждам,обаче с такова впечатление оставам за теб/

Помисли си какво искаш от живота и не ходи с 1вия който ти се обясни,защото ще станеш тъпа к*рва

Evil_ChilD_f_
01-10-2007, 21:00
амиии за кфо лъжеш момчето?? и за кфо изобщо си тръгнала с него като не го харесваш особено много? И аз бях на скоро така но му казах съжалявам до тук бяхме...няма смисъл да му даваш напразни надежди ... помисли си добре искаш ли да си с него и да продължаваш да го лъже6 или да му кажеш истината? Гадно си постъпила ... ама кфо да се прави ... шанс ... моито мнение е да го скъсаш... няма смисъл да му даваш идеи и мечти които няма да се реализират :-k :smt009 [-X :smt009

vvs_go
01-10-2007, 22:19
4estno kazano problemite ti ne me interesuvat

01-11-2007, 10:35
4estno kazano problemite ti ne me interesuvat

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

_candy_girl_
01-11-2007, 14:43
ми не е особено хубаво тва което си направила и ти не си наясно със себе си така че наи добре си помисли кво искаш

IKisseDAGirL
01-11-2007, 14:49
щом чак лятото ще си идва кво ти пука.. много неща могат да се променят до тогава
а за това, че си му изневерила - няма да си нито първата, нито последната, а и той ще го преживее... ако разбира се изобщо научи де :lol: ако не научи, даже няма и да има кво да преживява :wink:

01-12-2007, 12:37
molq te kaji mi kak se kazva mom4eto s koeto si bila 1 godina?

01-12-2007, 13:10
Мнооого си зле....

decu4ka
01-12-2007, 13:28
Aми кофти положение а вие сте ор различни градове ли ? а пък връска от далеко...малко трудно

Censoredt
01-12-2007, 16:26
Kurvolqk :smt018

01-12-2007, 18:36
Aз съм момичето,което пусна тази тема.Не знам,защо ми викате курва като дори не съм се е****,НО добре,не ви упреквам.Май не разбрахте,или не сте прочели това,което написах след като пуснах темата.С него си говорихме и той каза " Няма да си променим отношенията,поне за мен няма да има проблем,ако аз си хвана тука приятелка,и ако ти си хванеш там приятел,но за лятото съм с теб като си дойда" С това той ми каза,че няма да ми каже нищо,ако тук се хвана с друг и аз му казах,че и за мен няма да има проблем,ако се хване с друга там,но го помолих само да ми каже,ако тва стане.А й сме много далече един от друг,аз съм в единият край на България,а той в момента на другия...Не че не го харесвам,просто понеже чаках около 6 месеца да се хванем и може за това да са ми поугаснали чувствата...А и сега като е толкова далеч от мен :smt009 ...Но това другото момче също винаги ми е харесвало.........Надявам се това да прочетете

01-15-2007, 12:51
na vseki se slu4fa d ane znae kakvo iska i vsi4ki deto sa ti napisalali kakvo si i kakava ne si da se zamislqt vyrhu sobstvenite si postypki i da vidqt kolko pyti sa pravili ne6ta za koito syjalqvat ili ne6ta koito ne sa bili dobre preceneni. :smt011 Opitai da razbere6 kakvo iska6 i bydi vnimatelna za6toto nai-gadno e kogato naran6 nqkoi na koito dyrji6 i .. po-leko s flirt4etata :wink:

opaopa
01-15-2007, 17:06
Ти си една тъпа офца . Умри !
!!

LO6IQ
01-15-2007, 17:16
Ти си една тъпа офца . Умри !
!!
защо не умреш ти бе ? :? както и тоя ,който го написа по назад. :wink:

Digital
01-15-2007, 21:08
Имам приятел,с който ходиме от Нова Година,но му изневерих малко,не със секс,а с доста целувки.Той си тръгна на 2-ри януари и аз на една дискотека се натисках с едно момче,танцувахме,целувахме се,добре си прекарах,но се чувствам много гадна.Знам,че не трябваше да правя така,но аз не харесвах много момчето,а той е луд по мен.Не съм му казвала,но и не смятам да го правя,защото не знам как ще се почувства.Аз харесвам другото момче сега,но знам,че с него реално погледнато имам най-много 10% шансове,защото си има сериозна приятелка ](*,) ..Дори сега ми пише по Скайпа как като си дойде лятото,какво ще правим,а аз как да му кажа,че не искам да сем с него.... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) Но и пък не искам да късам с него и да си давам някакви надежди с другото момче,защото може да съжалявам,за сега ще чакам...Но гадно ли постъпих...Абе,знам,че е гадно,амаа...Да чуя мнения :|
Ми да, много си зле. Заслужаваш да те бият с тояги цяла нощ, после да те обръснат гола глава и да тенамажат с кофти лусион за въшки.

01-15-2007, 21:46
Ти си една тъпа офца . Умри !
!!
защо не умреш ти бе ? :? както и тоя ,който го написа по назад. :wink:

6toto kretena si ti...

01-15-2007, 22:37
Ти си една тъпа офца . Умри !
!!
защо не умреш ти бе ? :? както и тоя ,който го написа по назад. :wink:

6toto kretena si ti...

pravilno i to mnogo !
da go duha6 mazno kopelence !

namely_me
01-15-2007, 22:54
Споко, не си гадна, пък и щом той не знае, а и няма как да разбере, тогава какво го мислиш?
Пък и това изобщо не е изневяра. А ти сякаш много го знаеш той какво прави, след като не сте заедно през цялото време.
Много хубаво си решила да не късаш с него, щом не си сигурна, че с другия имаш шанс. Виж какво ще се получи с втория, пък ако не стане, поне имаш резервен вариант, което си е супер, откъдето и да го погледнеш.

Krum4o18
01-16-2007, 08:25
Всички грешим гадно си постъпила но си го направила просто защото този явно го харесваш повече от гаджето ти а щом не искаш с гаджето ти да си го остави света няма да свърши не може да си насила с него не е хубаво за теб а и така само продължаваш да го лъжеш а и пък той ще го преживее момчетата по лесно преживяваме

Lorraine
01-16-2007, 08:28
Абе момиче,ти си тръгнала с тва момче на нова година,и вече си успяла да си харесаш друг и да се нацелуваш с него,а представям си след още една седмица кво ще е...Остави момчето,с което ходиш на мира преди нещата да са станали по-сериозни и да го нараниш още повече с някоя от твоите "малки изневери".Като ти се живее вобще не с хващай гадже,ами само флиртувай-явно ти е в кръвта.