PDA

View Full Version : Vypros kym momchetata



nqma da komentiram
01-09-2007, 17:19
Iskam da zadam edin vypros na nqkoi momcheta osobeno. Poznavam momcheta,koito obichat mnogo da se pravqt na interesni. Za men sa chisti poziori. Prez cqloto vreme bryshtolevqt nqkakvi bezsmisleni raboti i se opitvat da sa originalni,no ne se poluchava,moje bi zashtoto sa mnogo prosti. Psuvat prez edna secunda i vyobshte ne se zamislqt kakvo pravqt ili zashto go pravqt. Mnogo zle. Sposobni da se obijdat momicheta ,a i da se dyrjat gadno s tqh. Sklonni sa da se podigravat i da ironizirat prez golqmata chast ot vremeto, az poznavam naprimer takiva futbolisti. Da ne se obijdat ostanalite takiva,no poznavam nqkolko balyka,koito sa tochno takiva i sa futbolisti. Ideqta mi e kakva e celta na tova neprivetlivo povedenie? Az lichno kato go vidq toq i mi se dopovrushta. Toq chovek sym sigurna e sposoben da napravi na nishto edno momiche. Tova chovek s dostoinstvo li e? Poznavate li takiva i davate li si obqsnenieto? Jivi prostaci,ama nqkoi trqbva da im doide ot haka. Momcheta,mojete li da mi dadete edna prichina za podobno povedenie,oshte poveche za unijenieto na edno momiche i smqtate li,che e dopustimo tova! Izrodi vsqkakvi gi ima,no okolo men sa dosta. Mnogo me e qd i se chudq kak chovek da se spravq s podobni bezharakterni i nai-veroqtno kompleksirano syshtestva.

In4iTu_
01-09-2007, 17:21
И те ще пораснат...спокойно :wink:

white_chik
01-09-2007, 17:59
Еми,много хора са така.И аз понякога се усещам,че пред някои момчета се опитвам да се правя на интересна.Е да при някои момчета чашата прелива,но просот тря да им покажеш,че не са нищо повече.ВЕднъж,два пъти да го засрамиш пред "приятелите"му ще видиш как съмочувствието му ще изчезне.Измисляш нещо,с което го затапваш и да видим тогава дали ще му е толко голяма устата :twisted:

nqma da komentiram
01-09-2007, 18:41
white_chick ti si misli6 ,4e tiq hora sa s golqmoto samo4uvstvie li? [-( Tova dale4 ne e taka samo da te svetna !!! daje smqtaqm,4e sa nai-golemite muhliovci!

01-09-2007, 18:52
Еми да... не са батковци нали...

Бунтар
01-09-2007, 19:21
white_chick ti si misli6 ,4e tiq hora sa s golqmoto samo4uvstvie li? [-( Tova dale4 ne e taka samo da te svetna !!! daje smqtaqm,4e sa nai-golemite muhliovci!

Баш щото са мухльовци, имат самочувствие.

Верно и аз оригиналнича и се прая на интересен към 80% от времето, ама поне... такова... абе мойто е различно :lol:

Как се справяш с такива? Игнорираш ги. За съжаление, една голяма част от тва поколение се състои от кретени... Тегли им една майна!

white_chik
01-09-2007, 19:29
Не озобщо не мисля,че са с голямо самочувствие.Напротив,прав ейки се на интересни се опитваме да скрием срама си (или поне аз съм така).Ако имаха самочувствие нямаше да се правят на такива,каквито не са

Бунтар
01-09-2007, 19:37
Срам? От кво?

Тва, че самочувствието им няма покритие, не означава, че те го нямат. Или поне доста успешно залъгват себе си и останалите, че го имат.

teenkopele
01-10-2007, 05:35
Iskam da zadam edin vypros na nqkoi momcheta osobeno. Poznavam momcheta,koito obichat mnogo da se pravqt na interesni. Za men sa chisti poziori. Prez cqloto vreme bryshtolevqt nqkakvi bezsmisleni raboti i se opitvat da sa originalni,no ne se poluchava,moje bi zashtoto sa mnogo prosti. Psuvat prez edna secunda i vyobshte ne se zamislqt kakvo pravqt ili zashto go pravqt. Mnogo zle. Sposobni da se obijdat momicheta ,a i da se dyrjat gadno s tqh. Sklonni sa da se podigravat i da ironizirat prez golqmata chast ot vremeto, az poznavam naprimer takiva futbolisti. Da ne se obijdat ostanalite takiva,no poznavam nqkolko balyka,koito sa tochno takiva i sa futbolisti. Ideqta mi e kakva e celta na tova neprivetlivo povedenie? Az lichno kato go vidq toq i mi se dopovrushta. Toq chovek sym sigurna e sposoben da napravi na nishto edno momiche. Tova chovek s dostoinstvo li e? Poznavate li takiva i davate li si obqsnenieto? Jivi prostaci,ama nqkoi trqbva da im doide ot haka. Momcheta,mojete li da mi dadete edna prichina za podobno povedenie,oshte poveche za unijenieto na edno momiche i smqtate li,che e dopustimo tova! Izrodi vsqkakvi gi ima,no okolo men sa dosta. Mnogo me e qd i se chudq kak chovek da se spravq s podobni bezharakterni i nai-veroqtno kompleksirano syshtestva.

Казваш, че около теб има много...еми, явно ги привличаш. :lol:

Ти искаш едва ли не момчетата да са перфектни. Съжалявам, такива няма...нищо перфектно няма на този свят, включително и момичетата. Това, че ти привличаш такива и този момчешки образ ти се е набил в главата...ти си си виновна. Огледай се малко...може да забележиш и нещо различно. :wink:
Момичета, абре и вие имате кусури, така че...
Причината за опитите за оригиналност, ежеминутното псуване и т.н. може да бъде само една- опит за свалка. :wink:

IlLuSi0nS`
01-10-2007, 11:37
странно.. аз не съм срешнала нито един такъф до сега.. я си помисли да не би причината да е в теб.. щото мои приятели се държат гадно с момичета, които са некфи сдухани и нервят..