PDA

View Full Version : sledi



Alex_f
01-09-2007, 17:51
nqko moje li da mi kaje ne6to,s koeto da se maja po liceto,za6toto imam petna ot akne?parvo mi gi napravi edna kozmeti4ka i posle kat sprqx da xodq pri neq sama se stiskax i stanax napravo ujasna :smt010 !MOLQ VI ZA POMO6T,AKO NQKOI ZNAE NE6TO!!!!

648541
01-09-2007, 19:23
emi osven Contratubex drugo nz... ne sum go polzvala no sum 4uvala 4e dosta pomaga :wink:

01-09-2007, 19:35
Контрактубекса помага само срещу пресни белези...Аз измазах почти цяла тубичка и намаше почти никъкъв ефект.По-добре иди на дерматолог.Има различни процедури за премахване на белези...Пък и са по-ефективни

st1ki
01-09-2007, 20:47
Контрактубекса помага само срещу пресни белези...Аз измазах почти цяла тубичка и намаше почти никъкъв ефект.По-добре иди на дерматолог.Има различни процедури за премахване на белези...Пък и са по-ефективни

Преди употреба прочети листовката... белезите се махат до 5-6 месеца... (и до 1 година ако са стари белези) ... не веднага! В момента и аз го ползвам след катастрофата да си мажа белезите. И при колкото доктори съм ходил всички ми казват, че контрактубекса е най-ефикасният мехлем за белези на пазара...