PDA

View Full Version : въпрос относно голям проблем....



Vluben`v`Neq
01-09-2007, 18:01
Здравейте :) аз съм едно 17 год момче което нормално има любовен проблемммм...:( значи сега да обясня тъпата ситуация...:Има едно момиче от моя клас (за жалост) което немое се забрави! нз дали е любов или нещо др. ма неможе ми излезе от главата!:( мин година ходихме с него после скъсахме , тя тръгна с мои приятел ... скарахме се .....после скъсаха ... сдобрихме се като приятели и от там започна трудната част! от лятото излизания,басейни путки майни чат пат някоя целувка и това е. Тя просто неиска да е с мен! Има чувства то си личи по сичко само че тъпото и мислене и характер я отдалечавата все повече и повече от мен! Въпроса ми е заслужава ли си да се боря за такава "изгубена" кауза може би??? Доста неща изтърпях,доста мъки страдания.... както и да е това се търпи до едно време вече ми дойде до гуша от игрички! кажете как да постъпя приемам съвети от сички :) благодаря предварително :lol: :lol: :lol:

Undying
01-09-2007, 18:05
Ами ти сам си го задаваш въпроса,ти трябва и да си отговориш,ние не можем да знаем дали си заслужава след като не познаваме нито теб нито момичето,а и да те познавахме,отговора на този въпрос трябва да е твой,а не наш.И все пак от това което прочитам мисля че отдавна вече е трябвало да я забравиш,явно не иска нищо сериозно от теб...

malkata_
01-09-2007, 18:10
Доколкото разбрах...тя само си играе с тебе...кво още и тичаш по задника...не енито първото нито последното момиче....пък и ти сам си казваш,че ти е писнало...тогава...но виж ако наистина много искаш да си с нея(в което се съмнявам дълбоко)....продължавай да и търпиш игричките :-k

Vluben`v`Neq
01-09-2007, 18:10
значи да права си! аз я бях забравил след като скъсахме но ... в последствие уж приятелство това онова ... и така се получи че пак се появиха чувства. Момичето е мн сериозно даже прекалено бих казал може би в това е проблема:( сички ме съветват да я забравя и че само си вкарвам автоголове с нея ама ... като я виждам всеки ден в даскалото и после цяла вечер чат трудно стаа това :((( и нз как да постъпя неискам се карам с нея а искам и да я забравя ](*,) нз

koalka
01-09-2007, 18:12
Както ти го чувстваш.Тя явно те има само за развлечение и като приятел, а не като нещо повече, но може би не знае или не осъзнава, че по този начин ти вдъхва допълнително надежди и ти страдаш повече.Аз на твое място бих се опитала да я забравя.

Vluben`v`Neq
01-09-2007, 18:12
Доколкото разбрах...тя само си играе с тебе...кво още и тичаш по задника...не енито първото нито последното момиче....пък и ти сам си казваш,че ти е писнало...тогава...но виж ако наистина много искаш да си с нея(в което се съмнявам дълбоко)....продължавай да и търпиш игричките :-k

да права си не е нито първата нито последната .... момичета мн но ... като я виждам секи ден ми стаа гадно деа ... дали решението на проблема е да се скараме? дали ще стане по лесно тогава ?

01-09-2007, 18:12
Щом все още се съмняваш, че е загубена кауза, няма защо да се отказваш. Но най- точен отговор може да ти даде тя. Можеш да опиташ да поговориш с нея, ако тя иска да сте заедно- супер, ако не, поне ще знаеш да не си правиш излишни илюзии. От опит главане боли :)

Vluben`v`Neq
01-09-2007, 18:17
опити мн, излизания и разговори много ... но немое да разбера нищо понякога съм толко объркан че нз ко да правя! но изглежда имате право тя само си играе с мен а това не е хубаво !

malkata_
01-09-2007, 18:17
Доколкото разбрах...тя само си играе с тебе...кво още и тичаш по задника...не енито първото нито последното момиче....пък и ти сам си казваш,че ти е писнало...тогава...но виж ако наистина много искаш да си с нея(в което се съмнявам дълбоко)....продължавай да и търпиш игричките :-k

да права си не е нито първата нито последната .... момичета мн но ... като я виждам секи ден ми стаа гадно деа ... дали решението на проблема е да се скараме? дали ще стане по лесно тогава ?

значи....по мое мнение не би ти станало по-добре като знаеш че сте скарани....щом сега ти е гадно за нея и се измъчваш....когато сте скарани ще е същото...но решението си е твое....ако мислиш че така ще ти е по лесно!!!

malkata_
01-09-2007, 18:20
опити мн, излизания и разговори много ... но немое да разбера нищо понякога съм толко объркан че нз ко да правя! но изглежда имате право тя само си играе с мен а това не е хубаво !

ето ти сам казваш "тя само си играе с мен"......ето ти едно поводче да си я избиеш от главата....сам казваш тва е гадно....ми ще ти е по лесно да я забравиш!!!!!!1 :roll:

Vluben`v`Neq
01-09-2007, 18:22
хехе еми... ето го и решението тряя се избива тва от главата! ма ... не е първия път които опитвам и нз дали ще е и последния :( това че сме в един клас отежнява обстановката а и понякога тя има мн мили жестове леле ... тва любов ли е ...не е за хвалене!:(

TreeHill
01-09-2007, 18:24
значи да права си! аз я бях забравил след като скъсахме но ... в последствие уж приятелство това онова ... и така се получи че пак се появиха чувства. Момичето е мн сериозно даже прекалено бих казал може би в това е проблема:( сички ме съветват да я забравя и че само си вкарвам автоголове с нея ама ... като я виждам всеки ден в даскалото и после цяла вечер чат трудно стаа това :((( и нз как да постъпя неискам се карам с нея а искам и да я забравя ](*,) нз


mi dava se ignore i taka stavat ne6tata drug na4in nema

Vluben`v`Neq
01-09-2007, 18:31
аха ем ... ясно ми е че така се прави ама ... не стаа толко лесно братлееее !

malkata_
01-09-2007, 18:33
аха ем ... ясно ми е че така се прави ама ... не стаа толко лесно братлееее !

казваш си......"тя се подигра с мен и не заслужава да я обичам..."!!!опитай...все пак други начини почти няма!!! :?

TreeHill
01-09-2007, 18:36
аха ем ... ясно ми е че така се прави ама ... не стаа толко лесно братлееее !


povqrvai mi znam kolko e lesno i kolko e trudno minal sum go i az toq period - trudno e no ne e nevuzmojno.Kakto kazah ako iska6 da q zabravi6 tva e edinstvenoto re6enie ...

Vluben`v`Neq
01-09-2007, 18:43
ахам еми какво др да ви кажа освен едно голямо БЛАГОДАРЯ :) ще се опитам се вслушам в съветите ви и дано има ефект:) :)

TreeHill
01-09-2007, 18:48
ахам еми какво др да ви кажа освен едно голямо БЛАГОДАРЯ :) ще се опитам се вслушам в съветите ви и дано има ефект:) :)


abe dano pomogne tva deto sme go napisali vsi4ki.Aide uspeh vsi4ko zavisi ot teb sega da go znae6 tva

pampers
01-09-2007, 19:17
Доколкото разбрах...тя само си играе с тебе...кво още и тичаш по задника...не енито първото нито последното момиче....пък и ти сам си казваш,че ти е писнало...тогава...но виж ако наистина много искаш да си с нея(в което се съмнявам дълбоко)....продължавай да и търпиш игричките :-k

01-10-2007, 00:34
братле аз имах подобен проблем обаче още по кофтито е че вапросното момиче бехме в една компания и живеем един под друг ..кво да ти разправям....цаката е пълен игнор само на здравеи и здрасти и ше се опраи работата....при мен за 1 месец некаде стана ....кофтито е че след месец след като пак почнах да я чувствам като комшиското момиче пак зехме движим заедно и старата песен на нов глас ..........ае лов съкс кои квот ще ми говори ](*,)

01-10-2007, 08:38
:cry: :cry: :cry: :cry:

01-10-2007, 15:06
братле аз имах подобен проблем обаче още по кофтито е че вапросното момиче бехме в една компания и живеем един под друг ..кво да ти разправям....цаката е пълен игнор само на здравеи и здрасти и ше се опраи работата....при мен за 1 месец некаде стана ....кофтито е че след месец след като пак почнах да я чувствам като комшиското момиче пак зехме движим заедно и старата песен на нов глас ..........ае лов съкс кои квот ще ми говори ](*,)
em... verno e bratle i da ti kaja az s moq klas se subiram 4esto ... tva zna4i seki den na kafe sled daskalo sum s neq pak i posle sled tren. v 4ata pak si pi6em ... 6e se opitam da napravq ne6to puk 6te vidim kakvo 6te stane :)