PDA

View Full Version : Metalno obleklo



01-09-2007, 18:42
za6to metulite hodqt se takiva razpodurpani i mrusni ? Ne moje li pak da nosite 4erno i teniski s grupi no da ne sa nqkvi razpodurpani i super izbeleli i stari :o

Boot
01-09-2007, 18:44
Щото тениските са яки, когато са култуви. А са култуви, когато имат история.

ErinEverly
01-09-2007, 18:46
za6to metulite hodqt se takiva razpodurpani i mrusni ? Ne moje li pak da nosite 4erno i teniski s grupi no da ne sa nqkvi razpodurpani i super izbeleli i stari :o

Еми... А ти защо си вадиш мнение за една маса хора от 2ма човека. Тва е супер глупаво. Аз разпокъсан и мръсен метъл доса не съм виждала. Може би моите познати, които слушат тази музика, са изключения, но това е достатъчно, за да оспоря теорията ти. И аз мога да питам защо чалгарите обличат съвсем несъответствени дрехи, само защото са на мода? Това, естествено, не е правилно от моя страна, защото познавам само някои чалгари. А и, ще ти кажа честно, тук няма много хора, към които да отправиш въпроса си - тук повечето са само позьори.

Boot
01-09-2007, 18:48
za6to metulite hodqt se takiva razpodurpani i mrusni ? Ne moje li pak da nosite 4erno i teniski s grupi no da ne sa nqkvi razpodurpani i super izbeleli i stari :o

Еми... А ти защо си вадиш мнение за една маса хора от 2ма човека. Тва е супер глупаво. Аз разпокъсан и мръсен метъл доса не съм виждала. Може би моите познати, които слушат тази музика, са изключения, но това е достатъчно, за да оспоря теорията ти. И аз мога да питам защо чалгарите обличат съвсем несъответствени дрехи, само защото са на мода? Това, естествено, не е правилно от моя страна, защото познавам само някои чалгари. А и, ще ти кажа честно, тук няма много хора, към които да отправиш въпроса си - тук повечето са само позьори.
земи смени плочата малко....

ErinEverly
01-09-2007, 18:58
za6to metulite hodqt se takiva razpodurpani i mrusni ? Ne moje li pak da nosite 4erno i teniski s grupi no da ne sa nqkvi razpodurpani i super izbeleli i stari :o

Еми... А ти защо си вадиш мнение за една маса хора от 2ма човека. Тва е супер глупаво. Аз разпокъсан и мръсен метъл доса не съм виждала. Може би моите познати, които слушат тази музика, са изключения, но това е достатъчно, за да оспоря теорията ти. И аз мога да питам защо чалгарите обличат съвсем несъответствени дрехи, само защото са на мода? Това, естествено, не е правилно от моя страна, защото познавам само някои чалгари. А и, ще ти кажа честно, тук няма много хора, към които да отправиш въпроса си - тук повечето са само позьори.
земи смени плочата малко....

Мерси за съвета, но няма да го послушам, най-малкото защото не говоря само едно и също, да не говорим, че дори да го правя, го правя защото ми се налага да обяснявам едно и също на 100 човека. А ти, ако имаш нещо да ми кажеш, заповядай, напиши ми едно ЛС, след като моя начин на изразяване те дразни толкова много. И аз не съм ти фенка, но още не съм почнала да те коментирам.

magesniko
01-09-2007, 19:01
Вие не разбирате,просто не разбирате,да притежаваш тениска,която е преживяла концерти,която е оцеляла след брутални злоупотреби с алкохол и прочее,чувството е страхотно,ако тениските ми можеха да говорят щях да издам 10 томен роман. :lol:

cute_but_psycho
01-09-2007, 19:05
"метално облекло"?!?!?!
"разподърпани и мръсни"?!?! колко метАли си виждал/а??? :|

scion_of_Storm
01-09-2007, 19:05
Bathory ownz you, all along with Midwinter and Seventh one. <3

Boot
01-09-2007, 19:09
Ерин, тъй е! Ти си тази, която ще просветли народа що е чистоплътен метъл. Тая тема е обсъждана... милиони пъти.
Аз как пък всеки ден виждам поне по един гнусен метъл с мръсни и раздърпани дрехи? о.О Мда, и като се замисля един доволно голям процент от метълите са такива. Няма кфо да се вживявате...


Иначе раздърпаните избелели тениски са друга раута...

ErinEverly
01-09-2007, 19:12
Ерин, тъй е! Ти си тази, която ще просветли народа що е чистоплътен метъл. Тая тема е обсъждана... милиони пъти.
Аз как пък всеки ден виждам поне по един гнусен метъл с мръсни и раздърпани дрехи? о.О Мда, и като се замисля един доволно голям процент от метълите са такива. Няма кфо да се вживявате...


Иначе раздърпаните избелели тениски са друга раута...

Аз говоря за хората, които познавам, не за тези, които ти познаваш. А тва, че е обсъждана - ми, да, обсъждана е. И кво?

`ImpeNeTraBle_DarKnesS`
01-09-2007, 19:14
Meтално облекло... :shock: откога хората започнаха да се обличат с железа!? :shock:

Boot
01-09-2007, 19:15
Ерин, тъй е! Ти си тази, която ще просветли народа що е чистоплътен метъл. Тая тема е обсъждана... милиони пъти.
Аз как пък всеки ден виждам поне по един гнусен метъл с мръсни и раздърпани дрехи? о.О Мда, и като се замисля един доволно голям процент от метълите са такива. Няма кфо да се вживявате...


Иначе раздърпаните избелели тениски са друга раута...

Аз говоря за хората, които познавам, не за тези, които ти познаваш. А тва, че е обсъждана - ми, да, обсъждана е. И кво?
ми повтаряш се.

magesniko
01-09-2007, 19:17
bitchfighting...

само да си взема пуканки... 8) :lol:

и бира :lol:

brain_stew
01-09-2007, 19:19
bitchfighting...

само да си взема пуканки... 8) :lol:

и бира :lol:

Бухахахаха!Аз вече имам и двете!

Аз като видях заглавието се сетих за онзи железния от "Магьоникът от Оз"! :shock:

rusalkata_
01-09-2007, 19:19
Meтално облекло... :shock: откога хората започнаха да се обличат с железа!? :shock:

:lol: и аз това викам.иначе теми с такова заглавие в нашия форум станаха вече често срещани. :lol: обикновено е и такова заглавието им "МетАли" :lol:

Boot
01-09-2007, 19:23
Вие всички много остроумничите, ама на тези младежи:
http://www.metal-rules.com/interviews/images/dimmu/Dimmu_Borgir_promo_pic_2.jpg
се 1 са им малко железата... :roll:

magesniko
01-09-2007, 19:24
Borgir uber alles!

Шаграт и компания узурпират над всичко,итс тайм фор Стормблааааааст!!!!!

scion_of_Storm
01-09-2007, 19:24
*уригва се доволно и взима бирата на магесника и пуканките на експлойтед*
Ееее, айде ще ви ги дам ;) Ама те май свършиха :(
Басим, докато напиша мнението си, се появиха пет преди тва. Спамъри!!11!!

brain_stew
01-09-2007, 19:25
Вие всички много остроумничите, ама на тези младежи:
http://www.metal-rules.com/interviews/images/dimmu/Dimmu_Borgir_promo_pic_2.jpg
се 1 са им малко железата... :roll:

тези младежи са велики....уотевър!Те са спретнати и чистички....не са с тениски тип "паяжина" на 20 концерта и толкова погота!

А защо не беше засегнат въпроса за кожите?Ако е хубава и свястна кожа мнол топли лятото и смърди! :lol: Очарователно!

Boot
01-09-2007, 19:27
мне, тук ми харесва да обсъдим темата кога ще те дупча. :lol: :twisted:

Ултра Чалгарчето
01-09-2007, 19:29
Той пича от аватара ми има металско облекло 8)

scion_of_Storm
01-09-2007, 19:32
Мдам...Мошно пак ли се ебава, или ти се неква истинска издънка на природата?

magesniko
01-09-2007, 19:33
Мошно е,спокойно. :lol:

шери
01-09-2007, 19:43
Boot, нямаше нужда да нападаш Erin, тя просто изказваше мнението си, като всички нас. Нали това е целта на форума? :roll: Няма как да й кажеш да смени плочата, при условие, че самата ти казваш, че такива теми е имало многократно. Били са обсъждани и няма как да не се повтаряме.

Boot
01-09-2007, 19:46
Ми идеята ми се губи защо ги обсъждаме по толкова пъти. Като така и така ги обсъждат едни и същи хора.

sherry
01-09-2007, 19:49
Ми щото се намират разни гости или нови потребители, които пак и пак ги пускат тея теми и отново и отното стават едни и същи спорове и т.н.По - интересно би било да пишем в смислени и нови теми, но нещо няма такива...Та мисълта ми бе, не нападай Ерин, тя нищо лошо не е казала, само искаше да каже, че не всички метъли са мръсни :wink:

Ултра Чалгарчето
01-09-2007, 20:01
Той не, че Мо6но не е издънка на природата 8)

х
01-09-2007, 20:23
метални дрехи... :-k
нещо такова ли имате впредвид
http://sexshop-bg.com/images/products/fullimages/8010_402.jpg


а реално според мен, е безсмислено да се разискват теми тип-"аз с1м истински метъл, меришат ми 4орапите"

о4евадно е 4е 4истоплътността, и това какъв стил музика харесваш НЯМАТ НИЩО ОБЩО!!! ](*,)

аз се къпя редовно, слушам метъл, рок, 4алга, и изглеждам нормално.
ВЛЕЗТЕ В РЕАЛНОСТТА!! :roll:

Joey Tempest
01-09-2007, 20:38
za6to metulite hodqt se takiva razpodurpani i mrusni ? Ne moje li pak da nosite 4erno i teniski s grupi no da ne sa nqkvi razpodurpani i super izbeleli i stari :o
Задай си коректно въпроса за да ти отговоря в качеството си на метълист.

niGGa
01-09-2007, 20:51
za6to metulite hodqt se takiva razpodurpani i mrusni ? Ne moje li pak da nosite 4erno i teniski s grupi no da ne sa nqkvi razpodurpani i super izbeleli i stari :o
напоената пот не се заменя с нищо..

ErinEverly
01-10-2007, 06:02
Ерин, тъй е! Ти си тази, която ще просветли народа що е чистоплътен метъл. Тая тема е обсъждана... милиони пъти.
Аз как пък всеки ден виждам поне по един гнусен метъл с мръсни и раздърпани дрехи? о.О Мда, и като се замисля един доволно голям процент от метълите са такива. Няма кфо да се вживявате...


Иначе раздърпаните избелели тениски са друга раута...

Аз говоря за хората, които познавам, не за тези, които ти познаваш. А тва, че е обсъждана - ми, да, обсъждана е. И кво?
ми повтаряш се.

Тва тебе какво те бърка? Дори и да се повтарям, тва съвсем не е твой проблем. И ти казах - щом имаш да ми кажеш нещо извън темата, пиши ми на ЛС. Освен ако не искаш целия форум да те гледа и да ти се възхищава. Ако имаш съвет към мен, няма нужда целия форум да го вижда. Тва, че според теб метълите са нечистоплътни, си е лично твое мнение, въз основа на твои познати. Аз си имам свое мнение.

П.П. Да, повтарям се, и ще го повторя още 200 пъти, само и само за да ме разбереш. А именно - тва че мненията ни са различни в темата, не означава, че едната или другата греши. А, иначе, ако нападката ти е изцяло лична, в което силно се съмнявам, дай да обсъдим моите грешки, но защо трябва да ги обсъждаме пред целия форум. Всъшност, промених си мнението. Пиши каквото искаш, не се чувствам длъжна да оспорвам мнението ти за мен.

peps_from_mars
01-10-2007, 12:36
o boje "metalno obleklo" :smt005 ti nared li si? :smt005 ... ..

nito ti e podbrano zaglavieto kat hora ni ni6to ama aide.....az 6e se vuzdurja da komentiram mnogo taq tema...6oto nqkoi hora ot prednite postove dobre sa se izkazali i az samo 6e se povtarqm... :wink:

scion_of_Storm
01-10-2007, 14:09
Ние сме рицари с нашето метАлно облекло!!11!1Аз съм с Раховец 04, последен модел, не знам за вас...

koalka
01-10-2007, 14:15
Хаха, метълно облекло.Научих нова дума.Е, по тая тема наистина е спорено, ама...

Joey Tempest
01-10-2007, 14:59
Бираааа!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

fake
01-10-2007, 14:59
оооф боже:)))
метално облекло-за някфи рицари( :lol: ) ли става дума?
избелелите раздърпани тениски са култ!факт.
ерин евърли, недей да спориш, не си права
относно позьорите-и ти до преди 2 години слушаше чалга и да не ти припомням кви си ми ги говорила за гнусния смърдящ гаден метъл, така че айде..моля ти се.

OtherDimension
01-10-2007, 15:03
оооф боже:)))
метално облекло-за някфи рицари( :lol: ) ли става дума?
избелелите раздърпани тениски са култ!факт.
ерин евърли, недей да спориш, не си права
относно позьорите-и ти до преди 2 години слушаше чалга и да не ти припомням кви си ми ги говорила за гнусния смърдящ гаден метъл, така че айде..моля ти се.


q q
stana mnogo interesno
eh .. tva dvulichie

fake
01-10-2007, 15:06
е едва ли казвам нещо ново, просто адски се нервя като тръгне някой да ми разправя
все едно па не си виждала метъл след концерт ебати...всъщност, забравих...ти слушаш рок, те рокаджиите сигурно никога не се потят, нямат избелели тениски и не миришат.или поне не тези, които ти познаваш,а? :lol:

magesniko
01-10-2007, 15:08
Няма такова животно,което след метъл концерт да не вони на пръч и да не е напоен с пот,или може би има ама те са от тия дето си стоят отзаде и си потропват спокойно с крак. :lol:

Red.Chil
01-10-2007, 15:11
Метъл,който не се поти и чорапите му не могат да се използват като биологично оръжие не е метъл.

sherry
01-10-2007, 15:47
Ех, какво я нападнахте пак Ерин :roll: Не е казала нищо лошо. И това, че е слушала чалга преди, какво общо има с темата :shock: Ми да, след концерт няма как да миришат на рози певците, особено ако са танцували, но кво толкова?! Става дума за метълите като цяло, дали наистина не спазват лична хигиена или по - голямата част от тях?

sherry
01-10-2007, 15:57
:mrgreen:

Boot
01-10-2007, 16:00
аз след концерти смърдя на рози!!! :twisted:

ако някой иска да дойде и да помирише...
след хейтбрийд пък миришех на ванилия и борови иглички!!! :lol:
мда, бе. И калците ти смърдят на пъпеш...
Иначе - разкрит си - ти си метъл, защото рицарското ти звание изисква метално облекло НЯХ.

n0 CoNnEc7i0n =)
01-10-2007, 16:00
ето, тази тема ще промени света. С нейното пускане всички метъли започнаха да се къпят и да си купуват нови дрехи...Моите поздравления

magesniko
01-10-2007, 16:01
а аз по време на концерти като се опитам да си избърша потта от лицето и повече се мокря. :lol: :smt005

cute_but_psycho
01-10-2007, 19:57
няма такъв концерт на който да не се изпоти човек... :P

brain_stew
01-10-2007, 19:59
а аз по време на концерти като се опитам да си избърша потта от лицето и повече се мокря. :lol: :smt005

Важното е да има кой да ти държи мешката! :lol:

Шери. въпроса не е дали метълите се къпят като цяло, защото всеки решава сам за себе си и ако иска ще се къпе, ако иска не!И не говорихме за певците, щото извинявай, ама на тия прожектори няма как да не се изпотиш, но става въпрос за метълите след концерт...те всичките смърдят на ванилия и борови иглички!
А това кой е слушал чалга преди и кой не....почти всички са имали чалга период, зависи на кой кога е...И аз съм слушала чалга сравнително скоро, но не парадирам с тва че съм голяма рокаджийка/метълка (или там квото съм!)!

OtherDimension
01-10-2007, 20:04
ащото всеки решава сам за себе си и ако иска ще се къпе, ако иска не!

napulno sum suglasen !!
kva e taq durjava , kva e taq izmislena demokraciq..
kvo e tva gadno obshtestvo
ako iskam shte si se kupq !!!!!!!!!!!!!!!!
vie shte mi kajete dali e pravilno ili ne
ama ha !

brain_stew
01-10-2007, 20:21
еееееееееййййййййййй ванилията и боровите иглички са пънкс онли!!!


Ще се съдим!!!

Ъ'хъхъхъхъх!Магесника защо смърди на борчета тогава? :lol:

OtherDimension, баси човече, кво си почнал да ме ебаваш тия дни!пф....

Boot
01-10-2007, 20:23
Брейн стю, ти какво се покри вчера като повдигнах въпроса за иглите, м? Несериозна работа... :?

OtherDimension
01-10-2007, 20:24
mi sled kato vidqh ne osobeno laskavite ti pisaniq : nai-golqm durven filosof i skandaldjiq : otherdimension(ili neshto takova!) .. reshih da ne te razocharovam i da se dokazvam vse poveche i poveche :smt012
a ti ot svoq strana si naistina mila i mi pomagash s lafovete si
blagodarq

brain_stew
01-10-2007, 20:29
mi sled kato vidqh ne osobeno laskavite ti pisaniq : nai-golqm durven filosof i skandaldjiq : otherdimension(ili neshto takova!) .. reshih da ne te razocharovam i da se dokazvam vse poveche i poveche :smt012
a ti ot svoq strana si naistina mila i mi pomagash s lafovete si
blagodarq

Ахахахах!Ми...точно тогава ме беше мнол яд на тебе...абе уотевър!Важното е, че се ебаваш гадно!(Нещо такова)-та беше щото не знаех точно как ти се пише ника....а иначе знам че съм добричка и миличка! 8)

Буут...няма несериозна работа, просто малко не бях у форумо...абе другата седмица е 100% просто няям почти никви кинти! :lol:

Иначе, Вили, ше се съдим ли сега или кво?

brain_stew
01-10-2007, 20:35
на мен Гелето ми е адвокат... а той е наци :twisted:

и кво като е наци?Ама аз с тебе няма да си играя, ти си лош батко! :lol:
Иначе хубаво, пънковете смърдят на ванилия и борови иглички, а метълите на обор!Мухахахаххахаа!Гадни мръсни метъли....ляляляля! :::

Boot
01-10-2007, 20:45
пф, нагли пънкари.
:mrgreen:

Брей стю, сички с тия кинти се оправдавате, ама после изкопавате по 30 кинта да ви дупчи оня смотания Светльо :-s

magesniko
01-10-2007, 20:45
пък пънкарите ядът кюфтета от пода на гарата....

не тва е толкова култова просототия,че просто всеки път кат се сетя за нея и се насирам от хилеж. :smt005

RAWRRR
01-11-2007, 10:11
аз се къпя редовно, слушам метъл, рок, 4алга, и изглеждам нормално.
ВЛЕЗТЕ В РЕАЛНОСТТА!! :roll:

Като стана голяма искам да стана като теб - неометълкачорбарка
Йо.Блинг-Блинг.

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: .

Иначе от "металното" облекло..нося само шипове.Даже вчера си направих кареока за коса от гривна с шипове.Хубава съм с нея-стои ми женствено :-D :-D :-D

brain_stew
01-11-2007, 10:54
пф, нагли пънкари.
:mrgreen:

Брей стю, сички с тия кинти се оправдавате, ама после изкопавате по 30 кинта да ви дупчи оня смотания Светльо :-s

Деба, няма да ходя при Светльо...при тебе ше дойда, просто паричките ми липсват тия дни!Но до другата седмица съм забрала стотинки за обичка и ше ти прасна ЛС! :-D
Иначе...Руди убер алес! :lol:

Магесник, и моя милост я знае тая простотия!А историята е велика, бях я чела веднъж, май Вили я разказа!


Уф!И стига с тва "метално" облекло!Тва е поредната тема, в която ще се врътнат спорове (Ерин Евърли vs. Буут ::: ) и повече съюзъри ще се скарат!Няма смисъл!уотевър....

Momchence
01-11-2007, 13:26
Абе толкова ли е сложно бе..просто ни мързи да се къпеме...няма файда, никфа! За кфо ти е да се къпеш кат можеш да се почешеш..и за кфо да се къпеш като точно същата вечер ше се напиеш и пак ше миришеш на бъчва...метъли та метъли...мислете кат клошари и ше си отговорите на сички въпроси!

scion_of_Storm
01-11-2007, 13:53
Метълите смърдят на бира ве! :mrgreen:

RAWRRR
01-11-2007, 15:32
+ това сега е зима и да миришиш не си личи,защото си мнгоо навлякан. :-) :-) :-)

OtherDimension
01-11-2007, 15:33
+ това сега е зима и да миришиш не си личи,защото си мнгоо навлякан. :-) :-) :-)

ae sa opravdaniq .. na kriva raketa .. :mrgreen:

Red.Chil
01-11-2007, 15:57
+ това сега е зима и да миришиш не си личи,защото си мнгоо навлякан. :-) :-) :-)
Ааа,тва не е вярно.

МОМЧЕ С КУБИНКИ
01-11-2007, 18:11
bitchfighting...

само да си взема пуканки... 8) :lol:Мухахахаа... :lol: :lol: :lol:

brain_stew
01-11-2007, 18:40
Да ви кажа честно, да си с мазна коса е мнол яко! :-D Прическата се прави по-лесно!В неделя се бях изкъпала и поради ремонти нa тръбите в блока, нямаме вода вече вtори ден, а аз не мога да се изкъпя....Сутринта си направих плитка, която като я правя на чиста коса, трябва да слагам некви фибички и т.н. за да не се развали, а от 6:00 сутринта съм с нея...играх на баскетбол, правих се на велик китарист пред радиото в даскало, скчах наляво на дясно, даже спах над 4 часа и косата ми не е мръднала!Мазната коса рулира! :lol: \m/

AliceSw
01-11-2007, 19:18
мдааааааааа, вие казвате, 4е метълите с мазни коси са мизерни, щот не сте виждали току що изкъпан метъл с бухнала коса :lol:

brain_stew
01-11-2007, 19:24
мдааааааааа, вие казвате, 4е метълите с мазни коси са мизерни, щот не сте виждали току що изкъпан метъл с бухнала коса :lol:

Мухахахах!Страшно е...

Ама ти говориш тъй много добре, ама райдъра и къпан и мръсен все е бухнал! :shock: :lol:Ей з атва по-горе говорех...плашещо е!

brain_stew
01-11-2007, 19:33
мдааааааааа, вие казвате, 4е метълите с мазни коси са мизерни, щот не сте виждали току що изкъпан метъл с бухнала коса :lol:

Мухахахах!Страшно е...

Ама ти говориш тъй много добре, ама райдъра и къпан и мръсен все е бухнал! :shock: :lol: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

мдам....тъй е!аз се чудя защо като кажеш "БУМ!' катериците бягат, а те са плашели от косата ти! :smt005

AliceSw
01-11-2007, 20:36
мдааааааааа, вие казвате, 4е метълите с мазни коси са мизерни, щот не сте виждали току що изкъпан метъл с бухнала коса :lol:

Мухахахах!Страшно е...

Ама ти говориш тъй много добре, ама райдъра и къпан и мръсен все е бухнал! :shock: :lol: Ей з атва по-горе говорех...плашещо е!

не е страшно, ужасно е и брутално смешно

Найт райдъре, спокойно, и мойта коса е постоянно бухнала, нищо 4е не съм метълка :roll:

Boot
01-11-2007, 20:39
коса е волосьI ;)

magesniko
01-11-2007, 20:44
друго си е да развееш грива на концерт,да те утря по лицето а и създава инерциоони сили,които ти засилват главата. :D Малко е гадно като се изпотиш става на иглички и ми боде лицето. :lol:

Boot
01-11-2007, 20:48
абееееееееее яяяяяяяяя...

аз го казвам заради попкултурната стойност...
да беше казал веднъж "окей, сенсей, ай уил обей ю", ама не... ц ц ц

магесник, аз съм установила, че от куфеене много се омазнява косата о.О

magesniko
01-11-2007, 20:51
тя се омазнява щото се изпотяваш като за световно и става на едни такива малки кичурчета,които са остри и като куфея и ме боде по лицето. :lol:

Boot
01-11-2007, 20:52
Да, ама супер неадектватно щото ти се изпотява само главата.

magesniko
01-11-2007, 20:53
а не е така,аз се потя целия като идиот,може би щото обменяме пот с другите участници в погото. :lol: :lol:

qwertyu
01-12-2007, 12:57
metulite hodqt kato pro6lqci. True story.

peps_from_mars
01-12-2007, 13:06
metulite hodqt kato pro6lqci. True story.

само ми разтълкувай кво значи тази хубава българска дума "прошляци" :lol: :lol: не че се заяждам ама да питам :] :smt017 :smt016 :mrgreen:

qwertyu
01-12-2007, 16:05
metulite hodqt kato pro6lqci. True story.

само ми разтълкувай кво значи тази хубава българска дума "прошляци" :lol: :lol: не че се заяждам ама да питам :] :smt017 :smt016 :mrgreen:

http://www.photographyblog.com/images/photo_of_the_week/28030405/Homeless%20Dinner.jpg

Rocky_girl
01-12-2007, 16:18
za6to metulite hodqt se takiva razpodurpani i mrusni ? Ne moje li pak da nosite 4erno i teniski s grupi no da ne sa nqkvi razpodurpani i super izbeleli i stari :o
Първо за това МЕТАЛНО облело..помислих че говориш за рицари
Второ...за МЕТЪЛНОТО облекло...не харесвам впити кожени гащи например..харесвам по цветното ноо шантаво облекло
Метълитее си ги представям някви хипита.20кг.високи.изгърбен :-s

scion_of_Storm
01-12-2007, 16:26
Метълно>метално :smt005

Boot
01-12-2007, 16:29
Aлооо?!
Кфа е тая дума метълно?!
Или метАлно (за метал) или метълско (за метъли).
Малоумние.

scion_of_Storm
01-12-2007, 16:30
Абе метълно бе, буут, нищо не знаеш, това е нова дума ахахахха нее няма такова хD

Rocky_girl
01-12-2007, 16:31
Aлооо?!
Кфа е тая дума метълно?!
Или метАлно (за метал) или метълско (за метъли).
Малоумние.
И аз им се чудяя
И влезнах с надеждата за рицари :cry:

magesniko
01-12-2007, 16:35
Рицарите съкс!!!ОРКИ УБЕР АЛЕС!!!

scion_of_Storm
01-12-2007, 16:39
Неее, ентите юбър алес...абе елфките рулират бе ;)

Boot
01-12-2007, 16:39
Ааааа не така за рицарите. Те са си... рицари (Ланселот http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/wub.gif )
Ама въпроса е, че сте смотани, щото дума като "метълно" няма. Пък всички се хванаха да поправят нечии чужди грешки.

machoka
01-12-2007, 20:21
Aлооо?!
Кфа е тая дума метълно?!
Или метАлно (за метал) или метълско (за метъли).
Малоумние.

цялата тема е такава.

т. 11.