PDA

View Full Version : kv0 Da PRavq ??? PoMoGNeTe Mi we HoRa !!!!!!!!!!



JONi_666
01-09-2007, 18:51
Mi nare4ete Me pedoFiL,ne Mi puka,n0 problema mi e tva.hodq s edna macka(tq mi e gaje i e mn sladka),tq e 6-ti kLas,az suM na 17 za 18 syM.
IskaM da se 4ustvaM taka da se kaje p0 - sv0b0deN s neq kato napriMeR se PoznavaM s tqhnite.tqhnite sa strogi roditeLi (ne i davat da si ima gaje 6tot e biLa MaLka tva e basi sMeha za Men),ima6e Moment kogato tq ne iska6e az da razbiraM kade jivee.no vposledstvie tq saMa Mi kaza.
tq znae az kade jiveq,p0znava se s maika mi,sestra Mi i saMo e vijdaLa BRat Mi.Nqkak si ne se 4ustvaM sv0b0den taka.Ak0 Mojete Me RazBereTe.
e kakv0 MisLite ?
tq Mi e zabraniLa da hodq do tqh 6tot ak0 tqhnite Me skivat,6e i napravqt nekv0 MNoooooooo Lo6o NaKazaNie.Tq i bez da Mi kazva suM i obe6taL 4e taka iLi ina4e nqMa Da Hodq........
aMa MNooooo Mi se iska Da otiDa da se zapoznaq s tqh.ot4asti si struva riska,a ot4asti ne !
nz k0 da pravq.ak0 mojete da Me razberete MoLq daite nekav savet.
PLS.PReDvaRiteLn0 MeRsi.

O:)

Kisses_P
01-09-2007, 18:57
Добре.. постави се на нейно място. Това е момиче на около 12години , родителите и са строги и смятат, че е малка да си има гадже.Как мислиш че ще реагират ако разберат че ходи с момче 4-5 години по-голям?!Уважи мнението и и не бързай да се запознаваш с родителите и...

TreeHill
01-09-2007, 18:59
Добре.. постави се на нейно място. Това е момиче на около 12години , родителите и са строги и смятат, че е малка да си има гадже.Как мислиш че ще реагират ако разберат че ходи с момче 4-5 години по-голям?!Уважи мнението и и не бързай да се запознаваш с родителите и...


emi kazaha ti go to4no i qsno kakvo pove4e iska6?suobrazqvai se malko s neq

malkata_
01-09-2007, 19:02
Еми пич...виж сега...тя е дооста по малка от теб...ок тва ще го преглътнем някак си....но щом тя неиска по-добре неходи у тях,освен ако искаш да не я видиш в близките 5 години,щом техните ще я накажат....два варианта:
1 :arrow: примиряваш се с положението....щото се пак тя е на 12-13 години,а ти си на 17!!!! :-s
2 :arrow: и да я оставиш и да си намериш някоя по-голяма от сегашната...и да си гредаш живота!!!

btw:ти спал ли си с нея?!....и от кога си с нея?!... :-k

pampers
01-09-2007, 19:04
не мисля 4е е разумно на това време да се запознае6 с тях..не рискувай за6тото по този на4ин рискува6 мн пове4е..да й забранят да те вижда и некфи такива.. :wink:

Viktoriq_
01-09-2007, 19:04
Ти сугурен ли си , че искаш толкова много да познаваш техните и какво ще ти даде това !?
само ще си още по - отговорен спраямо тях и нея !
според мен изчакай мало и остави нещата да се случват . а и това , че тя познава вашите е много нормално ! Все пак тя е момиче и трябва да признае , че е пораснала , и едва ли не , че прави секс , а това не е лесно да го пруемат родителите и !

BeBcHeTo
01-09-2007, 20:00
Щом ти е казала 4е техните са строги и ще я накажат по добре из4акай и не се запознавай още с тях....

koalka
01-10-2007, 13:52
Еми има риск наистина и той няма да е в твоя полза, ако сега отидеш да се запознаеш с техните.

01-10-2007, 23:22
Че за къф чеп искаш да се запознаеш с техните бе? Да не би ще се жените утре?