PDA

View Full Version : проблеми с изпотяването и топлообмена



silver_
01-09-2007, 19:27
абе нз защо ама откакто се помня дланите са ми студени и понякога се изпотяват даже времето да е топло,краката са ми студени без изпотяване. пих какво ли не -гикко билоба нз си какво нз си що... без ефект .имам доста приятели с същия проблем .на 18 съм. някой от вас има ли същите проблеми и ако се е справил с тях да сподели. никак не е приятно :|

yuHku
01-09-2007, 19:59
eee 6te go prejivee6
4etoh nekfa literatura 4e horata s vlajni race sa nz kfi si horata sas suhi race sa nekfi dr i tn
da ne ti puka :) dr ne moga da kaja

silver_
01-09-2007, 20:04
mi ne e priqtno kogato sam s priqtelkata si naprimer racete mi da sa studeni kato kamak naprimer:( nz zashto sam takav ,probvah dosta neshta...ne se opravq

DjBaloon
01-09-2007, 20:09
i az imam nqkakv podoben problem ne sa mi studeni no se potqt mnogo drzneshto,gledah ima nqkvi prahcheta da si rusich racete s tqh no oshte ne sum probval kakvoto i da e bilo

yuHku
01-09-2007, 20:24
tfa e talk samo 6te kaja 4e mn capa i ne sam sig dali pomaga mn t.e. veroqtno 4esti4ko trqbva da se maca6 s nego ne lekuva tozi problem po dobre otidi na lekar ama nz na kaf

batkodoki
01-09-2007, 22:25
студените крайници са резултат от смутеното пеиферно кръвообращение т.е капилярите не отговарят адекватно на средта в резултат на вегетативни, хормонални или химични смущения. има фармакологични средства опитващи се да решат този проблем, но гинко билоба не е сред тях. /който ти го е предписал очевидно е слабоквалифициран, хранещ се от дистрибутивните мрежи, което днес е масов порок./ при този тип проблем условието без което не може е : НИКАКВО ТЮТЮНОПУШЕНЕ.

прекомерното потене е проблем различен от този за студените крайници. налага различна трактовка, подход и лечение /ако се налага / на проблема.

sportex_
01-10-2007, 16:33
abe batkodoki i az si mislq che neshto s vegetativnata nervna sistema...do tova zakliuchenie stignah oshte predi ama nz kak se lekuva tova neshto ( za studenite krainici), i kakvo trqbva da vzemam za VNS smisal to e qsno che imam nqkakvo narushenie ama nz i az kakvo, lekarq nishto ne mi kazva po vaprosa a kato gledam ti razbirash ,imash li nqkakva ideq?