PDA

View Full Version : Какво да правя когато той е срамежлив?



01-09-2007, 19:30
Нямам намерение да описвам ситуацията,в която се намирам.Смятам,че не е необходимо.Нуждая се обаче от помощ и съвети как да предразположа срамежливо момче?Какво да правя и какво не трябва в никакъв случай да правя?Благодаря ви предварително. :-)

iiirish
01-09-2007, 19:31
щом той е срамежлив значи така или иначе няма да предприеме първата крачка или ще го направи много трудно и вече когато ти почти си му признала чувствата си ;) не мисля че е нужно да чакаш толкова много време, така че ако мислиш, че той наистина те харесва най-добре рискувай и му кажи първа ;)

Crafter
01-09-2007, 19:45
Той е срамежлив, а ти пишеш във форум, защото...?

01-09-2007, 19:51
Той е срамежлив а ти пишеш във форум, защото...?
Не съм казвала,че аз не съм също срамежлива.Пиша тук,защото от видяното знам,че има хора,които могат да ми помогнат.Търся съвет,защото се изчерпах.Аз съм му показала,че имам интерес,но тъй като той сам ми е казвал,че е стеснителен,пък и други хора са ми го казвали..смятам,че трябва да подходя по-деликатно.

koalka
01-10-2007, 13:49
Общо прието е по принцип момчето да прави първата крачка и на нас момичетата така ни е удобно....но какво да правим ако не става така?Трябва ние да я предприемем.

Undying
01-10-2007, 16:05
Ами накарй го да се отпусне,да преодолее срама си,действай но не прибързвай за да не го стреснеш.

01-10-2007, 16:45
Благодаря ви за отговорите.Само още един въпрос ме вълнува...Какво да направя ако все пак го стрестна по някакъв начин?Вижда ми се много тънка границата от показване на интерес и чувства и прибързване с действия.Съжалявам за глупавия въпрос,но за първи път се сблъсквам със срамежливо момче и както koalka каза съм свикнала другият да прави първата крачка. :roll:

Dr. Kazimbutt
01-10-2007, 17:17
Отиваш и го заговаряш. Това няма да го стресне, даже ще му хареса, че си му обърнала внимание.

01-10-2007, 23:17
Еми отиваш и му шушваш, че искаш да те прегърне и познай какво ще направи той? Лесно е...

Konfucii
01-11-2007, 07:20
6tom e sramejliv otiva6 pri nego poglejda6 go v o4ite i go celuva6
6a vidi6 kak se otpusne 100% :)

meri88
01-11-2007, 07:32
Ами накарй го да се отпусне,да преодолее срама си,действай но не прибързвай за да не го стреснеш.

da tva 6tqh da kaja i az....nakarai go po svoi na4in da se otpusne

01-11-2007, 08:40
Нямам намерение да описвам ситуацията,в която се намирам.Смятам,че не е необходимо.Нуждая се обаче от помощ и съвети как да предразположа срамежливо момче?Какво да правя и какво не трябва в никакъв случай да правя?Благодаря ви предварително. :-)

съблечи се чисто гола пред него