PDA

View Full Version : Ba6ta mi! :(



malkoto_sladur4e
01-09-2007, 20:08
Of hora abe ba6ta mi e ujasen... :evil: Super iznerven e ot rabotata i nakraq vsi4ko si iskarva na mene..primerno tazi ve4er mi kaza da izlizam ot pc 23.20 h kak1v mu e problema da stoq o6te malko....tolkova mnogo iskam da se vidq s moq priqtel a toi ne mi dava da stoq do 23.40 primerno :smt010 taka na nastroeniq e ponqkoga mi dava i az prosto nzm :smt010 predi nqkolko sedmici me be6e udaril i mn me e strah ot nego d1rja se dobre naposledak...naprimer dnes super s1m se d1rjala i pak kakvo stana nzm :smt010 iskarvam hubavi ocenki..nzm k1de mu e problema :smt010 ako nqkoi moje da me pos1vetva ne6to...az samo iskah da spodelq :cry:

yuHku
01-09-2007, 20:14
emi 4ovek tova e tajno az jiveq s maika mi samo s neq si se razbiram super e naposledak seki den se karame za razni raboti ma nz men ne me e udrqla ili pone ne bez pri4na a ina4e i tq si go izkarva na men i na brat mi ama nie ne i obra6tame nikvo vnimanie neka si vika men ne mi pre4i "muzika e za u6ite mi " ako ti moje6 taka deistvai dr nz kvo da kaja :S

benitka
01-09-2007, 20:30
На мен са ми казвали , че бащите пазили мн дъщерите си и моя баща е така , всащност аз намерих слабото му място и кат скокна на него и имам всичко ако можеш и ти намери на твоя баща и пи са опрят нещата , ама то зависи и на каква възраст си де

Siseetoo
01-09-2007, 21:04
Наистина зависи и от възрастта. Аз докато не навърших 18 постоянно имах проблеми с моя .. Часове за излизане имах , постоянно ме увикваше за най-малкото абе все на нож бяхме , и наистина бащите са много предпазливи относно дъщерите си .. аз докато докажа на моя че няма за какво да се тревожи и че съм достатъчно голяма сама да се оправям бая се озорих , може би по този начин твоя показва че държи на теб нз... но ти си бъди същата нищо не прави не го дразни или му противоречи , ще му мине бъди сигорна ! :D

Tesinka
01-10-2007, 06:04
Of a be mila.... i moq bashta si e takuv....! Ti i da si perfektna toi pak shte nameri neshto,za koeto da ti se razbuchi...Pone pri men e taka :D!Izkarva si go vse na men ili veche po rqdko na sestra mi... Ama men veche ne mi puka da ti kaja,4ak smao da mina 18 i shte si praq koto si iskam :D tei de...
Ne se pritesnqvai moje i toq period da e vremenen i pone se nadqvam.
Spoko i ne obrushtai mn vnimanie na durjanieto mu,poneje taka shte vredish samo na sebe si....
Inu4e neznam kakvo drugo da te posuvetvam tei kato imam sushtiq problem i ponqkoga sp se sduhvam... Ama... :)

malkoto_sladur4e
01-10-2007, 10:58
Off hora prosto :smt010 :smt010 :smt010 osven ba6ta mi sega iznikna i dryg problem s1s s1u4eni4ki...moje da me biqt i da mi razdr1nkat vsi4ki taini i da se opitvat da me skarat s gadjeto mi :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 a btw 4akam i gadjeto da mi se obadi ot 4as i ne6to i 6te otka4a ve4e prosto...za6to tolkova mn problemi mi se slu4vat :smt010

Cheesy
01-11-2007, 20:29
Другия път като те удари го пита защ го прави ако не може да ти отговори ще разбере че не е бил прав а ако ти каже нещо го питай защо мисли така ии.....

Cheesy
01-12-2007, 15:44
С риск да ме псуват ще кажа как си реших проблема (на теб едва ли ще ти помогне ,ама на някой друг)

Баща ми наскоро реши ,че тряя да ме удря и тогава го сритах яко в топките... знам ,че съм постъпил грешно, ама той такива селянии е правил и нервира майка ми ,че още ше го ритам много!!! :evil:
Хах ти май действаш импусливно :D

01-12-2007, 17:27
Еми кво ни пука на нас

koalka
01-12-2007, 19:01
Ами говори с него и се опитай да се разберете като големи хора.Кажи му, че не ти е приятно да се държи така и ако може да се сдържа.

Mastodont
01-13-2007, 11:04
С риск да ме псуват ще кажа как си реших проблема (на теб едва ли ще ти помогне ,ама на някой друг)

Баща ми наскоро реши ,че тряя да ме удря и тогава го сритах яко в топките... знам ,че съм постъпил грешно, ама той такива селянии е правил и нервира майка ми ,че още ше го ритам много!!! :evil:

Ти си мноо зъл вее ххахаха разби ме :-D :-D :-D

Lorraine
01-14-2007, 16:19
Ами говори с него и се опитай да се разберете като големи хора.Кажи му, че не ти е приятно да се държи така и ако може да се сдържа.

aliq
01-14-2007, 20:39
mi pogovori s nego za kvo taka se darji ponqkoga horata sa iznerveni i si go izkarvat na drugite bez da ima pri4ina