PDA

View Full Version : Трудна ситуация



smily_data_bg
01-09-2007, 20:45
Edit

frozenrose
01-09-2007, 22:49
Кат не искаш дълга връэка кво толкова се впрягаш да я сваляш и да я зарежеш после :-k Ти още не си тръгнал с нея а вече мислиш докога ще ви е връзката...може пък да ти хареса :wink: 8-[

TreeHill
01-10-2007, 07:23
Кат не искаш дълга връэка кво толкова се впрягаш да я сваляш и да я зарежеш после :-k Ти още не си тръгнал с нея а вече мислиш докога ще ви е връзката... 8-[

01-10-2007, 08:28
Така - харесвам едно момиче и вече разбрах много неща и съм готов да я сваля , забия , въобще всичко ама не знам дали има смисъл защото не искам нещо повече и просто не ми се иска няква дълга връзка а учиме в едно училище но не сме в един клас а тя има по голяма сестра и малко е гадно и не знам дали да й го кажа и да разваля нещо или да направя всичкото и накрая да й кажа че не искам дълга връзка ?!

Давайте предложения и критики(все пак не брутални просто такива колкото да си направа изводите и да мога да се науча от грешката(ите) си ако има такава)




otiash i i kazvash... iskash li da mi stanesh gadje.. ako kaje ne.. ti i kaji -> SUCK IT

even_in_death
01-10-2007, 08:40
Така - харесвам едно момиче и вече разбрах много неща и съм готов да я сваля , забия , въобще всичко ама не знам дали има смисъл защото не искам нещо повече и просто не ми се иска няква дълга връзка а учиме в едно училище но не сме в един клас а тя има по голяма сестра и малко е гадно и не знам дали да й го кажа и да разваля нещо или да направя всичкото и накрая да й кажа че не искам дълга връзка ?!

Давайте предложения и критики(все пак не брутални просто такива колкото да си направа изводите и да мога да се науча от грешката(ите) си ако има такава)






otiash i i kazvash... iskash li da mi stanesh gadje.. ako kaje ne.. ti i kaji -> SUCK IT




абе x pac ти с тфа suck it се оля бе човече... знаеш ли някфа друга дума освен тая ????

01-10-2007, 09:04
znam... preglutni go :smt005 :smt005 :smt005

even_in_death
01-10-2007, 09:10
x pac вече си банален..

Undying
01-10-2007, 09:15
Като искаш само забивка върви в дискотека или на купон или на магистралата(там желаещи колкото искаш) или деа знам и аз,амане се занимавай с нея,само ще я нараниш.А ако целта ти е да нараняваш незнам кво да ти кажа,на такива като тебе съм се нагледала...

PerfectStrang3r
01-10-2007, 10:08
Не е добра идея.. ще я нараниш.. ако искаш зарибявки ходи на дискотека :)

koalka
01-10-2007, 13:46
Просто, ако тръгнете й го казваш открито, че не искаш нищо сериозно.Но това е гадно за момичето, ако при нея се появят чувства.