PDA

View Full Version : HELP



666
01-09-2007, 21:44
zna4iima edno momi4e v edin klas sme ot 2 godini ve4e i mnogo mi haresva imam silni 4uvstva kum neq oba4e tq si pada samo po futbolisti moje da se kaje 4e sme si mnogo mnogo dobri priqteli po4ti vsi4ko si spodelqme tq me ima za brat oba4e ne isakmda sum i brat iskam ne6to pove4e i nz ako si razkriq 4uvstvata kvo6te stane ....................ilikvo da pravqq 4e ve4e ne izdurjam !akoi napravq nqkoi namek primerno tq mi se opravdava 4e sum i brat.............................nz ](*,)

Scarabey
01-09-2007, 21:58
Ами в моя клас имаше същия случай.Той супер много я обича,каза й за чувствата си,тя му каза че има само приятелски чувства обаче по всичко личи,че не е така.Ваканцията му беше писала смс че скъсала с гаджето си разни такива онзи ден се нервеше,че той казал на едно друго момиче,че я харесва и по всичко личи че и тя го харесва но не признава за това.Ако бях на твое място бих казала за чувствата си,а ако тя държи на теб няма да си развалите отношенията дори да не те харесва като нещо повече от приятел..Успех

666
01-09-2007, 22:01
dawe i az kato i kaja za nekoe momi4e se bila grozna se ne q kefela se nz si kvo i se drazni se edno revnuva a tq kato mikaje za neko e mom4e napravo..............i samo nekvi futbolisti mi govori !

Scarabey
01-09-2007, 22:20
Еми поговори с нея,аз лично ако не харесвам някое момче няма да се дразня като ми каже че някое момиче му харесва :wink:

666
01-10-2007, 09:24
](*,)

Undying
01-10-2007, 09:31
Ами явно и двамата имате нещо за казване,ама пак и двамата си мълчите.Събери смелост и и сподели чувствата си,понякога трябва да поемаме някои рискове в тоя живот.

01-10-2007, 09:54
Nqma polza da se zanimava6 s kurvi

No_LiMiTe^f
01-10-2007, 11:42
Nqma polza da se zanimava6 s kurvi

Тва беше тъпо изказване!
А на въпроса-според мен не трябва да разваляш приятелските ви взаимоотношения,освен ако не мислиш че и тя те харесва!Приятелството е много важно,а ако тя не отвръща на чувствата ти с него е свършено!Подсигури се първо,прави и намеци,но не й го казвай!

atanakata
01-10-2007, 11:47
и аз мисля че тряа да си кажеш за чувствата... дори и да те отреже, най много да ви е странно 1 седмица... не повече... обаче ако тръгнете :smt007 нали се сещаш кво ше ти е яко... може да се получи нещо уникално красиво... а не се притеснявай, дори и да скъсатем когато и да е, щом имате толкова силна душевна връзка, ще си останете близки...
имах такъв случай... ходех с най-добрата си приятелка от моя клас известно време... скъсахме мн брутално... после не можехме да се гледаме близо 3 седмици, ама сега пак сме си много близички
така че не се притеснявай.. а давай ! :wink:

koalka
01-10-2007, 13:40
Бъди открит и си признай, а и ще ти олекне вместо да се измъчваш.Това, че си пада по футболисти, не означава, че не могат да се появят чувства и към теб.

666
01-10-2007, 16:35
e nz tq sega si ima gadje pf nz napravoo...............

KisskilleRcHe
01-10-2007, 16:52
Значи да ти кажа...... Разбирам те много добре, но се опитай да преодолееш чувствата си и да запазиш приятелството си.... Защото приятелството ще го запазиш за цял жилот.

01-10-2007, 23:18
Nqma polza da se zanimava6 s kurvi

Тва беше тъпо изказване!
А на въпроса-според мен не трябва да разваляш приятелските ви взаимоотношения,освен ако не мислиш че и тя те харесва!Приятелството е много важно,а ако тя не отвръща на чувствата ти с него е свършено!Подсигури се първо,прави и намеци,но не й го казвай!

Кое му е тъпото на изказването му? Щом тя се занимава само със футболисти не е ли очевидно каква е или трябва да е нещо по очевидни, примерно батковци с коли?

01-11-2007, 07:42
Nqma polza da se zanimava6 s kurvi

Тва беше тъпо изказване!
А на въпроса-според мен не трябва да разваляш приятелските ви взаимоотношения,освен ако не мислиш че и тя те харесва!Приятелството е много важно,а ако тя не отвръща на чувствата ти с него е свършено!Подсигури се първо,прави и намеци,но не й го казвай!

Кое му е тъпото на изказването му? Щом тя се занимава само със футболисти не е ли очевидно каква е или трябва да е нещо по очевидни, примерно батковци с коли?
nebe momi4eto si e suvsem normano ne e kurva i mogo dobre se durji s men !

666
01-12-2007, 19:38
are daite ideq depoludqvam !

LO6IQ
01-12-2007, 20:05
Значи да ти кажа...... Разбирам те много добре, но се опитай да преодолееш чувствата си и да запазиш приятелството си.... Защото приятелството ще го запазиш за цял жилот.
ТОЧНО ТАКА :-D