PDA

View Full Version : САЩ-пример за чувството за хумор на Господ!



Ziezi
01-10-2007, 05:24
Не знам,просто попилях се....Може ли тази страна да управлява света(естествено заедно с една друга "страна") при положение,че населението и е тъпо,ама безбожно тъпо! Защо хората си мислят,че американците са тъпи (http://www.shoutfile.com/v/gSfSsCpR/Why_People_Believe_Americans_Are_Stupid) - за англоговорящи,не се препоръчва на хора със слаби сърца!

teenkopele
01-10-2007, 06:11
Аххахахаха, абре знам, че са тъпи ама чак толкова :shock: :lol: ....бахти смеха ме налегна, докато го гледах, чак сълзи щяха потекат...
Някой неща, които ме сравниха със земята...от смях:

:arrow: Колко страни ина триъгълник?!? - Няма. - Една. :shock: :smt005

:arrow: Колко бъбрека има човек? 1. :shock: :? :smt005

:arrow: От къде идва КФС?
-Незнам.
А, знаете ли какво означава?
Да, Кентъки Фрайд Чикън. :lol: #-o :smt005

:arrow: Кой е Фидел Кастро? - Певец. Това обира точките! :smt005 :lol:

Парадоксално, тези "умници" са едни от световните лидери?! :shock:

Ахахаха...смеха пак ме нападна! :lol: :smt005 :wink:

Бунтар
01-10-2007, 07:07
Тегля Bastard и зареждането се бави, но само първите няколко секунди ме разбиха :lol:

Държава с У?
- Югославия.
- Юта.
- Утопия.

Всъщност точно зарад тва Америка управлява света, защото населението й е толкова тъпо.

Dr. Kazimbutt
01-10-2007, 08:44
Тъпи или не, американците живеят в пъти по-добре от нас. Така че нека спрем да злобеем и да гледаме себе си, а не другите.

Бунтар
01-10-2007, 09:52
По-добре уредени или не, пак са си тъпи.

bungle
01-10-2007, 09:58
Много са зле !
Невероятно много !
:-#

Psycho Realm
01-10-2007, 10:04
Не знам,просто попилях се....Може ли тази страна да управлява света(естествено заедно с една друга "страна") при положение,че населението и е тъпо,ама безбожно тъпо! Защо хората си мислят,че американците са тъпи (http://www.shoutfile.com/v/gSfSsCpR/Why_People_Believe_Americans_Are_Stupid) - за англоговорящи,не се препоръчва на хора със слаби сърца!
Аз имам проблем, не виждам Bulgarien Uber Alles в поста ти.

IKisseDAGirL
01-10-2007, 10:57
ай моля ви се, като че ли пък няма и такива българи :roll: това че са подбрали няколко малоумни американци, не означава, че всички са такива
а и не малко хора в България биха могли да се конкурират с тях по тъпотия и неграмотност без проблем

и ние да бяхме управляващата света държава (не че би могло да стане :lol:), и на нас другите щяха да ни търсят слабите места, и нас щяха да ни плюят.. това е завист и до някъде е нормално да я има, но наистина, както Dr. Kazimbutt каза, нека гледаме себе си, а американците да гледат техните си проблеми

air_J
01-10-2007, 13:03
Американците са тъпи, но не те, а техните господари управляват света. :-({|=

Ziezi
01-10-2007, 21:06
Не знам,просто попилях се....Може ли тази страна да управлява света(естествено заедно с една друга "страна") при положение,че населението и е тъпо,ама безбожно тъпо! Защо хората си мислят,че американците са тъпи (http://www.shoutfile.com/v/gSfSsCpR/Why_People_Believe_Americans_Are_Stupid) - за англоговорящи,не се препоръчва на хора със слаби сърца!
Аз имам проблем, не виждам Bulgarien Uber Alles в поста ти.
Аз също имам проблем,не виждам дупка в главата ти...
Казимчо,поправи ме,ако греша,но не съм ли ти казвал да се съешиш с най-близкия ти роднина по майчина линия?
И не моме,няма такива българи!Едва ли някой 30 + годишен човек не знае къде се намира Франция или пък ще каже,че Кофи Анан е напитка.За броя на страните на триъгълник и броя на бъбреците да не говорим!
ПП:интересно ми е,дали реакциите ви щяха да са същите,ако тези малоумници бяха българи...

RoyTheReaper
01-10-2007, 21:13
Американците са тъпи, но не те, а техните господари управляват света. :-({|=

Мда. По-точно не американците управляват света.

Ziezi
01-10-2007, 21:17
тъпи или не живеят много по-добре от нас...

не знаят колко бъбрека имат, но не се чудят как да си платят сметките...


понякога се чудя какво точно означава да си тъп...
Колко години си живял в сащ?

Psycho Realm
01-10-2007, 21:18
Не знам,просто попилях се....Може ли тази страна да управлява света(естествено заедно с една друга "страна") при положение,че населението и е тъпо,ама безбожно тъпо! Защо хората си мислят,че американците са тъпи (http://www.shoutfile.com/v/gSfSsCpR/Why_People_Believe_Americans_Are_Stupid) - за англоговорящи,не се препоръчва на хора със слаби сърца!
Аз имам проблем, не виждам Bulgarien Uber Alles в поста ти.
Аз също имам проблем,не виждам дупка в главата ти...
Казимчо,поправи ме,ако греша,но не съм ли ти казвал да се съешиш с най-близкия ти роднина по майчина линия?
И не моме,няма такива българи!Едва ли някой 30 + годишен човек не знае къде се намира Франция или пък ще каже,че Кофи Анан е напитка.За броя на страните на триъгълник и броя на бъбреците да не говорим!
ПП:интересно ми е,дали реакциите ви щяха да са същите,ако тези малоумници бяха българи...
E, ако питаш Пешо Циганина или бай Иван Путьото, ще получиш изчерпателени отвори на поставените въпроси?
Най-много да се стигне до това каква водка му разтапяла душата и как респективно другия бил пълен тъпак, щом не харесвал същата отрова.

InHell
01-10-2007, 21:31
ай моля ви се, като че ли пък няма и такива българи :roll: това че са подбрали няколко малоумни американци, не означава, че всички са такива
а и не малко хора в България биха могли да се конкурират с тях по тъпотия и неграмотност без проблем

1. Нека те уверя, че не са подбрани. Дори по ABC има едно предаване, където има двама участника. На всеки от тях пускат клип, на който задават 3 въпроса някой си на улицата. Въпросът се задава на участниците. Те трябва да познаят, дали запитаният на уличата човек знае отговора. След това пускат записа с отговора. А въпросите са доста малоумни.....и отговорите не падат по-долу от тези в това клипче.

2. Едва ли си се сблъсквала с американци, бедна ти е фантазията колко са зле горките. Буш е гений в сравнение с 90% от населението.

Ziezi
01-10-2007, 21:31
Да,така е прави сте!Поуката от това филмче е-българите са по-тъпи от американците!
Имаше една максима "цивилизация,достигнала 2000 години почти сигурно ще се самоунищожи"(или нещо подобно),май тва важи в пълна сила за нас...

BornFromPain
01-10-2007, 21:45
Абе много ясно че са тъпи бе. Само наистина тъп НАРОД може да бъде убеден в толкова глобален и краен патриотизъм. И само на тъпи хора можеш да им наложиш да работят по 12 часа за да живеят в "Американската Мечта".. Аз както и много други хора тук биха казали "майната й на тая мечта - искам да живея както искам" но на тях им е толкова наложено, че го смятат за нормално.
Не говоря за тъпота като познания щото по тая логика и аз мога да мина за тъп много лесно - само дайте на някой математик да ме пита нещо. Въпроса е в способността на човека да мисли и в същото време наложения геноцид над тая способност. Защото докато някои хора си мислят и по-важното - знаят, че няма нещо което 'трябва' да направиш, други си мислят че 'трябва' да направят много неща. Ето това е в основата на тая тъпота у американците. Че у тях е убито това което те кара да поставяш нещата под съмнение и приемат всичко(не ме интересува дали процеса е подсъзнателен или съзнателен, защото човека трябва да е еднакво неподатлив и на двата). И това може да е идеалния народ от гледна точка на икономика, политика и всякви други лайна, само дето аз не искам да съм част от т'ва щото тия 50-60 години дадени ми на земята няма да ги пропилявам за чуждата угода. Т'ва е моя начин на мислене, който за мен е неоспоримо правилен и абсолютно неправилен за американците. Е за тва са тъпи за мен!

Айде пак се разфилософствах и сигурно не ми се разбира нищо от написаното. Оправяйте се. Не сте длъжни да ме разбирате :>

teenkopele
01-11-2007, 06:26
Американците са тъпи, но не те, а техните господари управляват света. :-({|=

...които също са американци. :wink:

RoyTheReaper
01-11-2007, 07:52
Американците са тъпи, но не те, а техните господари управляват света. :-({|=

...които също са американци. :wink:

Помисли си пак за това.

RoyTheReaper
01-11-2007, 08:00
шалом! :smt023

_donna_
01-11-2007, 08:04
Ама на вас американците ли са ви проблема?! 8-[

Ziezi
01-11-2007, 08:28
http://static.flickr.com/27/102596785_74eb42daf6.jpg
аааааааа Господи,ослепях..... :smt067 :smt070 :smt068

_donna_
01-11-2007, 08:34
@Ziezi,стига с тая агресия де. :mrgreen:

01-11-2007, 08:51
къде живееш ти?? :twisted:
В момента или в България?

air_J
01-11-2007, 12:49
Талмуда, бейби! http://i125.photobucket.com/albums/p60/air_J/angry-smiley-014.gif

Пенчу
01-11-2007, 13:02
Kolko alfelovi kuli ima v franciq

"I'ill say 10"
XAhyahyaxaxax
I razbrahte li kade se namira Iran..U avstraliq :mrgreen:

teenkopele
01-12-2007, 03:19
Американците са тъпи, но не те, а техните господари управляват света. :-({|=

...които също са американци. :wink:

Помисли си пак за това.

Малееееее, каква глупост съм написал :oops: ...не трябваше да пия толкова бири. 8-[

air_J
01-12-2007, 08:27
На тези американци сега им взривили посолството в Атина с ракета, изстреляна от съседна сграда, при това изстреляна право в кенефа. Да видим какви ще са реакциите на янките. Ще има ли нов Афганистан, или не? :-({|=

rosskata
01-12-2007, 14:23
:lol: Яко клипче... И все пак- ако събереш 10 пълни идиота българи, резултата ще е много подобен...
А според мен американците не са толкова тъпи, колкото неинформирани, с ниска обща култура...
Те и затва повечето така стадно следват идеите на лидерите си...

RoyTheReaper
01-12-2007, 16:36
А според мен американците не са толкова тъпи, колкото неинформирани, с ниска обща култура...
Те и затва повечето така стадно следват идеите на лидерите си...

Трю, трю.

Да се каже, че всички 300 милиона американци имат IQ на дебили, е ясно, че е абсурд. Но ако погледнем образователната им система, ще видим, че тя цели да ги остави необразовани, неинформирани, следователно лесно манипулируеми. Училищното им образование по принцип е на по-ниско ниво от нашето. Там курсовете се избират и далеч не е задължително да си учил висша математика, руска литература или световна история за да завършиш средно образование: тези неща се учат пожелание, от по-амбициозните младежи, които искат да ходят в колеж. А висшето им образование, което е доста добро, е направено така, че да е достъпно до много малко хора, тоест до най-надарените и амбициозните, или най-богатите (тоест децата на техните "господари"). Таксата в елитен университет е над 40000 $ :shock: . Това не е нормално; явно замисъла е да лиши обикновения човек от образование. Висшето им образование има идеята да подготви не просто специалисти (както българското и европейското), а лидери. А лидер не става сульо и пульо. Тук, както и в миналото, тази привилегия е за елита, аристокрацията.

Извода е, че американската държава цели да направи хората си без елементарна обща култура, а човек без такава няма възможност да мисли критично, да прави аналогии, следователно лесно се подчинява. Много удобно за еврейските им господари.

vra4ka
01-12-2007, 21:03
Такова общество е най-лесно да се управлява!

НО, това е средностатистическия човек, има толкова много америкаци, които са учени, интелектуалци, писатели....
Във всеки народ се намират необразовани хора!
Ако не сте забелязали всяко следващо поколение българи вече става средностатистически по-необразовано!

Ziezi
01-12-2007, 21:10
Такова общество е най-лесно да се управлява!

НО, това е средностатистическия човек, има толкова много америкаци, които са учени, интелектуалци, писатели....
Във всеки народ се намират необразовани хора!
Ако не сте забелязали всяко следващо поколение българи вече става средностатистически по-необразовано!
[/b]
На тва му се вика "американизация".

titin4eto
01-12-2007, 21:15
Да се каже, че всички 300 милиона американци имат IQ на дебили, е ясно, че е абсурд. Но ако погледнем образователната им система, ще видим, че тя цели да ги остави необразовани, неинформирани, следователно лесно манипулируеми. Училищното им образование по принцип е на по-ниско ниво от нашето. Там курсовете се избират и далеч не е задължително да си учил висша математика, руска литература или световна история за да завършиш средно образование: тези неща се учат пожелание, от по-амбициозните младежи, които искат да ходят в колеж. А висшето им образование, което е доста добро, е направено така, че да е достъпно до много малко хора, тоест до най-надарените и амбициозните, или най-богатите (тоест децата на техните "господари"). Таксата в елитен университет е над 40000 $ :shock: . Това не е нормално; явно замисъла е да лиши обикновения човек от образование. Висшето им образование има идеята да подготви не просто специалисти (както българското и европейското), а лидери. А лидер не става сульо и пульо. Тук, както и в миналото, тази привилегия е за елита, аристокрацията.

Извода е, че американската държава цели да направи хората си без елементарна обща култура, а човек без такава няма възможност да мисли критично, да прави аналогии, следователно лесно се подчинява. Много удобно за еврейските им господари.

Както е казано-тъп народ по-лесно се управлява...
И са като започнат и нашата образователна система да променят, то поколението ще стане СЪВСЕМ необразовано, следователно и тъпо...

teenkopele
01-13-2007, 00:14
напил си се с американска бира??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Не, вносна. :wink: