PDA

View Full Version : естроген



neusan88
01-10-2007, 08:45
за да бъде женствена жената най вече и помага този хормон.той също така предпазва и от нежелана бременност.
та вапроса ми е :
Колко Струва?
ако някой знае моля ви кажете!
Благодаря

01-11-2007, 07:23
естроген съдържат пове4ето противоза4атъ4ни пример Диане 35

Пепи Пекторалиса
01-11-2007, 07:50
Пача, много си глупава. Хормони се изписват само по лекарско предписание. А да не говорим, че не е хубаво да се бъркаш в естествените си хормонални равнища, освен ако не е наложително.

Theoatguy
01-11-2007, 07:54
[-X [-X [-X [-X

neusan88
01-11-2007, 11:04
темата не съм я написала за ме обиждат!
просто питам така 4е малко се сдържаите!

Loshotia
01-11-2007, 11:08
Хормони се изписват само по лекарско предписание. А да не говорим, че не е хубаво да се бъркаш в естествените си хормонални равнища, освен ако не е наложително.
Точно така, с някои неща игра не бива, суетата не е по - важна от здравето.

neusan88
01-11-2007, 11:35
така...значи...историята е следната : имам малки гърди а и нещо не ми харесва че по корема имам косми както и по гърба!за тва един ден наскоро една приятелка ми каза че тва ми окосмяване и малките гърди се дължало на недостик на женски хормони, а естрогена си е един от най-женствените хормони и за тва реших че може би ако го пия (примерно противазачатъчни) ще се оттърва от тези си проблеми!
всъщност вие ми дайте съвет как да постъпя в този случай без да ми се налага да приемам такива "крайни" мерки :? :-s :cry:

Пепи Пекторалиса
01-11-2007, 11:39
Вече ти е ясно, че естроген няма да можеш да ползваш. :lol:
Първото, което можеш да направиш е да отидеш в някоя лаборатория и да си изследваш нивата на естрогена и тестостерона. Ако са в граници(което е най-вероятно), значи си просто такава. Второ питай майка си на твоите години дали е имала същите проблеми(ако може да се нарекат проблеми).
И трето може да си купиш добавки стимулиращи секрецията на естроген. Отиваш в аптеката и питаш. те са най-често на билкова основа и може всеки да ги ползва.

Loshotia
01-11-2007, 11:55
Добри идеи, но пък е супер нормално и да е заради възрастта. По себе си съдя. Имах проблеми с хормоните по подобен начин, сега вече всичко е наред, да чукна на дърво. Дано и при теб да стане така

neusan88
01-11-2007, 12:09
ами аз съм на 18год. и все пак разбирате че е доста гадно тва окосмяване а и малки гърди - 90см гръдна обиколка :oops: а иначе майка ми каза че и тя е била като мен та даже и по зле. ама за добавките - ходих и си купих едни но никво деиствие нямаше а и забравих да ви кажа че съм доста слаба(също голям мой недостатък с който немога да се преборя колкото и да ям) и се чудя вече дали съм новмална #-o :cry:

Пепи Пекторалиса
01-11-2007, 12:12
90 гръдна, ти колко искаш 105 ли!?!? Да не си Преслава. :mrgreen:

Loshotia
01-11-2007, 13:03
Ми да ти кажа не съм виждала слаби момичета с големи гърди, естествени де...то фолк певици колкото искаш. А окосмението винаги можеш да го махнеш по някакъв начин - кола маска, лазерна епилация, депилатори...Ако наистина те притеснява ходи на лекар. А цикъла как ти е...смисъл редовен ли е :roll: ...сори за въпросите ама...

rali4ka91
01-11-2007, 14:47
90 гръдна, ти колко искаш 105 ли!?!? Да не си Преслава. :mrgreen:
Чакай бе :) Тва че гръдната и обиколка е 90 не означава че непременно бюста и е голям, може да има просто широк гръб ;)

Пепи Пекторалиса
01-11-2007, 15:08
90 гръдна, ти колко искаш 105 ли!?!? Да не си Преслава. :mrgreen:
Чакай бе :) Тва че гръдната и обиколка е 90 не означава че непременно бюста и е голям, може да има просто широк гръб ;)
Ами тогава да си пише чашката на сутиена, защото 90 гръдна е повече от нормално.

neusan88
01-12-2007, 09:21
ами цикъла ми е редовен е с малки отклонения (при нередовен секс :oops: )ина4е чашката ми е 75 Б, но тва не е най сигурното за номер де.
а за окосмяването приложила съм доста неща, ходих на лекар и ми каза че е от възрастта а и се предавало от майка ми както и всичко друго и каза просто да изчакам до 25год зашото тогава г/д спирал растежа.
ама все пак до 25 год мое и да не съм жива(бъзик :wink: ).