PDA

View Full Version : Ostanaxa li xora koito vqrvat v INSTINSKATA lubov?



just_me_f^
01-10-2007, 09:36
Ima li o6te xora koito da vqrvat v istinskata lubov? sled kato vi razkaja moqta istoriq 6te razberete za6to zadavam tozi vypros... zna4i predi po4ti polvin godina sre6nax lubovta na jivota si...Obi4ame se stra6no mn...Ne sme imali nikakvi proble i ne sme se karali do sega(prosto nqma pri4ina)...4ustvam tolkova silna lubov kakto kym nikoi drug do sega...Problema oba4e e 4e sme ot razli4ni gradove... Vijdame se 1 pyt v meseca 4atim si i si govorim vseki den ... no o6te po golemiq problem e 4e toi 6te zaminava da u4i v druga dyrjva... 5 god nqma da se vijdame ili 6te se vijdame 1 sedmica v godinata... e KAKVO SMQTATE I VIE LI MISLITE 4E TAZI LUBOV E NEVYZMOJNA? :(

Undying
01-10-2007, 09:44
Нз на колко сте,ама ако можеш замини с него.Ако не-незнам,зависи от хората,ако нямате толкова голяма нужда от физически контакт...Ама да ти кажа честно на мен ми звучи супер невъзможно.Незнам,ти си решаваш,но заслужава ли си да загуби най-хубавите години от живота си заради такава връзка...Едва ли.

PerfectStrang3r
01-10-2007, 10:03
Аз вярвам в истинската любов и я изживявам в момента. Но, в твоя случай е невъзможно.. по - добре да не пропиляваш 5 години от живота си за такова нещо.. Ще ти е тежко, но според мен такава любов е невъзможна.

HopeLesss
01-10-2007, 10:16
Прекалено много латиноамерикански сериали гледаш. Интересни хора сте, срещате едно момче/момиче и вече той/тя е мъжът/жената на живота ви. Звучи адски банално и изтъркано, но това си е мое мнение. Вярвам в истинската любов, но не съм на мнение, че човек може да обича само веднъж.

Глупаво е да го чакаш 5 години. Убедена ли си, че той ще бъде само твой през цялото това време? Не бъди наивна. Не искам нищо повече да ти казвам, защото сама ще се убедиш колко бързо човек може да намери и друг, който да обича... дори по-силно :wink:

01-10-2007, 11:13
az vse o6te vqrvam makar 4e surceto mi e razbito. sled 1 godina napravih tupata gre6ka da skusam s priqtelkata si :(

atanakata
01-10-2007, 11:24
еми и аз вярвам... влюбвал съм се много пъти...(естествено, повечето са плод на самовнушение, но има 2-3 истински) наскоро се разделих с момичето, което съм обичал най-много досега... трудно е да го преживея, ама давам напред... лошото беше, че тя ме накара да страдам много и по този начин загубих голяма част от чувствата си към нея... и последва раздяла...норамално... сега обгаче искам да намеря... истинската любов(знам, че ми е малко рано, но търся) и то в момиче, което да не се държи с мен като с нищожество, а да ме уважава... аз винаги се раздавам страшно много... такъв съм си... романтик... и като почна да се държа миличко и да й угаждам... тя свиква и почва да и прави квото иска... момичета... някой ден ще ви фана цаката... ама дотогава ще страдам... какво да направя...

bawdy talk
01-10-2007, 11:35
Ахахаха :smt005 аз се чудя дали може да има сериозна и дълготрайна връзка на двойка от различни градове,а те питат за връзка от различни държави :smt005
Според мен няма смисъл да рискуваш цели пет години без да знаеш дали той изобщо ще се върне или ще реши да остане там.Времето е ценно не го пропилявай а го изживей както трябва.Аз като всички останали ти казвам че е невъзможна такава любов след пет години ти вече сигурно ще си забравила как се казва :roll:

GalleNo_MoMi4eNce
01-10-2007, 12:40
Az sashto vqrvam v istinskata Liubov!

koalka
01-10-2007, 13:32
Еми и аз вярвам в истинската любов, ама да не се видите 5 години и после да има нещо дори само от едната страна...не ми се вярва.5 години са страшно много време поне за мен и след време любовта не може да не изчезне.

slun4iceto_sissy
01-10-2007, 13:46
Ne si zaslyjava da go 4aka6!Ami ako ne e istinskata ti liybov i prosto zagybi6 5 godini ot jivota si!Kazvam ti go ot opit!Xodix 2 godini s predi6nia mi priatel i toi zamina za Gurcia da y4i!I az kato teb stradax,mislex 4e niama da se opravia bez nego,no ne6tata se promenixa!Namerix si nov priatel i sega sum stra6no 6tastliva!
JIVOTUT E PREKALENO KRATUK,ZA DA GO PROPILIAVA6!

FiRe_LaDy
01-10-2007, 13:51
Vypreki che mi razbiha syrceto mnogo jestoko vqrvam v lubovta.A inache mila mi nz ama spored men ne si struva 5 godini da stoish i da go chakash tuk.Samo da si propilqvash vremeto v chakane i sylzi.Inache kakto kazaha ako imash vyzmojnost zaminavai s nego.A ako nqmash tazi vyzmojnost i naistina mnogo go obichash i smqtash che mojesh da go chakash prez vsichkite 5 godini .... dano pone da ima smisal i da si struva.

He3HauKa
01-10-2007, 15:37
Съжалявам ,че съм такава песимистка ,но рядко хората могат да запазят връзката,когато са от различни градове..... та какво остава когато са в различни държави

Tedi_sheep
01-10-2007, 16:10
ЛЮБОВТА Е ИСТИНСКА САМО КОГАТО Е СПОДЕЛЕНА!!!

kobrichka
01-10-2007, 16:50
Ми да вярвам в истинската любов,все още не съм я срещнала,но мисля че я има и се надявам някога да я срещна.Надеждата умира последна :D А що се отнася до твая проблем,аз съм на мнение че не е възможна такава любов,5 години са супер мн време,не пропиляваи живота си,за 5 години може да срещнеш мн хора,може да се влюбиш,а и не смятам че той ще ти е верен цели 5години това е невазможно.По-добре се разделете и го забрави.

ThePainIsReaL
01-10-2007, 17:12
Вярвам в истинската любов , колкото и тъжен да ми е опитът с нея ..
Но не вярвам в този булшит пет години да не се виждате - това не е връзка за мен - няма допир , няма очи , няма усещане ..
П.П. Тея дни съм песимистична , тъй че .. соринка девойче .

feshankaa
01-10-2007, 17:21
ЛЮБОВТА Е ИСТИНСКА САМО КОГАТО Е СПОДЕЛЕНА!!! MxMmm mnogo pravilno kazano.Moje bi i zatova az nevqrvam v lubovta ve4e.... :cry:

Angel.In.The.SkY
01-10-2007, 17:26
Нз на колко сте,ама ако можеш замини с него.Ако не-незнам,зависи от хората,ако нямате толкова голяма нужда от физически контакт...Ама да ти кажа честно на мен ми звучи супер невъзможно.Незнам,ти си решаваш,но заслужава ли си да загуби най-хубавите години от живота си заради такава връзка...Едва ли.
Ами не съм съгласен много тук.
Заслужава си, ако имат сериозни намерения... Въпроса е да не се окаже "Еми .. имам проблем .... срещнах една...."
Иначе аз ако чувствах такава любов щях да направя следното:
Както ти предлагаш щях да замина с нея (в случея е него...)


другото:
Аз вярвам в любовта. Това може би е единственото нещо, в което наистина вярвам и смятам, че е истина. Пък и защо да не вярвам ? Нали в момента я изпитвам на своя гръб....

just_me_f^
01-10-2007, 17:37
blagodarq na vsi4ki za spodelenoto mnenie!... osyznavam napylno 4e tova sa mn godini i kakto si e kazano samo vremeto moje da pokaje kakvo 6te stane...az 6te moga da zamina pri nego 4ak sled nqkolko god... taka 4e nz... kakto vijdam mai vsi4ki sa nastroeni pesimiti4no nno az 6te prodyljavam da vqrvam v lubota ni za6toto znam 4e ne e ednostranna... mejdudrugoto i dvamata sme na 19...

CrIsTiaNo_
01-10-2007, 18:00
uverqvam te ima takiva hora ! az sam 1 ot tqh

pliokpliok
01-10-2007, 19:25
az nevqrvam v lubovta ne samo 4e nevqrvam v istinskata :)