PDA

View Full Version : За антибиотиците



HopeLesss
01-10-2007, 10:30
Не знам при вас как е, но аз като се разболея, дори малко да ме заболи гърлото и да кихна 2 пъти и веднага ми изписват антибиотик. Тоя Оспамокс ми стана вече като дъвчащи бонбонки. Та се чудя вече дали и при вас личните изписват за щяло и нещяло антибиотици. Чувала съм, че не е хич полезно да се пият, но като ми ги изписва какво да правя :roll: Я си кажете мнението по въпроса :wink: Аз все си мисля, че една лека настинка, каквато карам в момента, може да се излекува с много чайове, Фервекс, стоене вкъщи и толкова... а не веднага антибиотик :roll:

SINDEL
01-10-2007, 11:14
И мойта ли4на изписва антибиотици за какво ли не. Кихнеш веднъж и айдеее! Аз затва ходя при нея само в краен слу4ай, или за направления. Лекарите (пове4ето) са копеленца :-D

01-10-2007, 11:15
аз така се лекувам-чайчета,фервекс,колдрекс,н мезил и толкова.рядко ходя на лекар,защото знам какво става,няма смисъл,поемаш отговорност и се лекуваш сама,ако нещо се усложни,тогава ходиш на лекар :?

dЯuИk3n_M0nk3Y
01-10-2007, 17:09
И аз като теб за щяло и нещяло ми изписват точно ОСПАМОКС :mrgreen: Обаче на мен не ми минава само от Фервекс и чайове и стоене вкъщи :evil: Докато не пия антибиотик нямам оправия, само по-зле става.. А иначе по въпроса ти.. Еми не е полезно определено :(

Alex4enceto
01-10-2007, 17:45
На мен майка ми ми е личен лекар иии се случва доста често да пия антибиотици понеже като ме заболи гърло (това ми е на последък разболеването ;) ) не може да ми мине от нищо др освен от антибиотик. Чайове, Ефизол, Тантум Верде .. нищо не помага освен Бисептолчето което пия доста често .

DrSmurph
01-10-2007, 23:13
. Чайове, Ефизол, Тантум Верде .. нищо не помага освен Бисептолчето което пия доста често .

Biseptola obache ne e antibiotik.... no v kraina smetka tova niama znachenie ......
:)))

jeditte
01-11-2007, 08:30
...

SwEeT_pAiN_F
01-11-2007, 18:16
И при мен до преди 2 години бисептолчето ми беше дъвчащото бонбонче, ама една сутрин щях да умра... направих алергична реакция към него и оттогава не го пия. Внимавайте с него.