PDA

View Full Version : Мензис



01-10-2007, 10:43
днес ми дойде за първи път и малко съм объркана. Не ходих на училище, защото сутринта ме болеше корема и имах температура. После отивам до тоалетна и гледам...кръв, и малко се стреснах, ама се сетих, че може да ми е дошло. Казах на майка ми и сложих 1 превръзка. То нищо не се усеща, ама е мн гадно като имаш. Не мога да се наклоня настрани примерно, че като ми тече, а и е гадно усещането някакво мокро да усещаш като седнеш и.....................може би, защото не съм свикнала. Исках да питам 2 неща. 1-вото е:
Чувала съм, че обикновено тече няколко дни. Ама през тея няколко дни през целия ден ли тече??????? На мен ми текна 1 път и си мислех, че е това, ама след това още.
Второ:
Тва може би ще ви се види мннннннннннн тъпо, ама нали е нормално, когато превръзката попие, цветът да става кафяв?

CaRaMeL4eTo
01-10-2007, 11:00
1-vo Po princip da prez celiq den, no zavisi i kolko se dvijish..kolkoto pove4e - tolkova pove4e :) A ve4e kolko dni shte e zavisi ot organizma ti
2-ro Do kolkoto znam e normalno

01-10-2007, 11:12
Не се притеснявай,първите няколко пъти ще ти бъде доста некомфортно,както сама усещаш,но по-нататък ще свикнеш и няма да ти прави впечатление.Можеш да си се движиш спокойно,няма да се разлее течността от превръзката,нито ще се оклепаш някак.Трябва просто да я сменяш по-често,ако ти тече силно,щото като се понапои има по-голяма възможност да се оклепаш.Докато ти се регулира цикъла е нормално всеки път да ти тече различно-прекалено мн или пък съвсем малко,по 2-3-5-7 дена,съвсем объркано е първите години,това не трябва да те притеснява.
1:да тече през целия ден,както ти казаха,дори и вечер попринцип,има редки изключения,в които само вечер спира,ама не всяка вечер,а примерно след втората.
2:да,нормално е.
Не се паникьосвай,говори с майка си или с някое по-голямо момиче,в краен случай с някоя приятелка,за всичко,което те тревожи :wink: