PDA

View Full Version : Kakvo da pravqQ ? :(



BebeTooOoo
01-10-2007, 11:47
Здравейте,бих искала да разкажа моята история и ако е възможно да ми дадете съвет какво да правя,защото вече незнам.Значи харесвам едно момче,което е 8-ми клас а аз съм 6-ти.В началото на тази учебна година го забелязах и ми стана много симпатичен.Попринцип аз съм срамежлива и почти винаги когато мина покрай него немога да го погледа в очите.Познавам хора от неговия клас и даже с едно момче се прибирам от даскало.Непрекъснато говора за него но нямам смелост да отида при него и да му кажа че го харесвам,което е лошо.Не че неискам а просто ме е страх от реакцията му.Един ден стана така че моя приятел му каза че го харесвам.След време си разменихме и skype-овете и почнахме да си пишем.Той ми каза че от пътите когато сме се срещали мисли 4е съм много готина.Имаме и общи интереси и т.н.Запознах се и с неговите най-добри приятели и от време на време си говорим.Но все още немога да преодулея този срам и да отида при него и да си поговорим.По коридорите като се видим си казваме "здрасти" но нищо повече.Моите приятели ми казват че трябва да отида при него и в очите да му кажа че го харесвам,но така и не го направих.Има и едно момиче което ми се вклучи в skype и ме лъжеше че тои си има гадже само и само да го зарежа.Моля ви кажете ми какжо да правя защото наистина МНОГО го харесвам и неискам заради това че ме е срам да ми го замат.Благодаря предварително!!! :oops: :(

CaRaMeL4eTo
01-10-2007, 11:54
emi kato neizkash da ti go vzemat se prestrashi ili puk produljavai da si govorish s nego po skype puskai razni nameci 4e go haresfash i t.n. i sled vreme kato te opoznae moje i toi da te haresa..
P.S. ne izkam da te ot4aivam,no obiknovenno na mom4etata na negovata vuzrast nqkaksi im e pod dostoinstfoto da se zanimavat s shestoklasni4ki no moje toi da e razli4en nz vse pak ne go poznavam iii... uspeh vse pak :) dano se polu4i mejdu vas

atanakata
01-10-2007, 12:00
заебаваш срама... няма нищо страшно в това да поговориш с момче... аз съм на принципа : няма значение дали говоря с манекенка или клошар :mrgreen: все ми е едно... хора... аз съм си себе си... а ти трябва просто да отидеш при него, попитай го как е, как е минал деня му и тн... това прави мн добро впечатление, че се интересуваш от него... а защо те е страх от реакцията му? нали вече знае че го харесваш... кво ти пука... поговорете си малко, за да те опознае на живо, не само по скайп... и ще видиш после колко е лесно

BebeTooOoo
01-10-2007, 12:17
e mersi mn za suvetite... a tova za 6estoklasni4kite...spored mene ne go interesuvat godinite.... no kakto i da e... mersi o6te vernuj

bawdy talk
01-10-2007, 12:22
Важното е да преодолееш срама.Знам че е трудно защото и аз съм така,но трябва да се пробваш.Ако искаш да му кажеш нещо събери смелост и му го кажи.Рискът е майката на успеха :wink:
Запази спокойствие и бъди уверена в себе си.Успех!!! http://www.gifpark.ru/Gifs/SMILES/1/thumbsup.gif

koalka
01-10-2007, 13:36
Еми боя се, че ако не преодолееш срама няма какво да правиш друго?За какво пишеш тема, ние не можем да ти помогнем да станеш по-смела в действията си, само ти можеш да го направиш, стига да искаш.Опитай се....няма да те отблъсне естествено, нали смята, че си готина, което наистина е положително?Отиваш при него и му казваш, че искаш да му кажеш нещо и му го казваш.И вече виж как ще се развият нещата, ако искаш можеш и на среща да го поканиш.

01-10-2007, 13:41
e da vie nemojete vmesto mene da preodoleete srama ama prosto iskax da polu4a suvet ni6to drugo :(

BebeTooOoo
01-10-2007, 13:46
tova gore bqx az !