PDA

View Full Version : Da se promenq ili ne?Vie kakvo mislite?



sexiiiii
01-10-2007, 11:48
Iskam da vi spodelq ne6to. :| Sas vseki izminal den se 4ustvam :( po-razli4no i po-razli4no.Nemoga da razbera kakvo iskam i ot kakvo imam nujda.Iskam da se promenq,da mislq po logi4no i da ne se zanimavam sas prostotii.Iskam da ne se davam na nikoi da me obijda [-X i da dokaja,4e sam po-razli4na.Mnogo moi priqteli si mislqt,4e me poznavat,no az naistina sam se promenila. :!: I neznam kak da im go dokaja.Iskam da razberat,4e ne sam kato predi.Ponqkoga se 4ustvam mnogo stranno i se 4udq,za6to vaob6te go pravq tova ne6to.A drug pat se stremq to4no kam tova.I ponqkoga se obarkvam i nzpravo neznam kakvo stava s men.
Pls kajete mi da se stremq li da se promenq ili da si ostana sa6atata? :-k [/code]

01-10-2007, 11:52
все пак ти си ре6ава6... но бъди такава каквато си.ако 6те се променя6 го направи заради себе си,а не заради някой друг! :-)

atanakata
01-10-2007, 11:54
виж, аз мисля, че ако искаш да се промениш, трябва да го направиш... но трябва да е заради самата себе си, а не заради другите... каккъв е смисъла да се променяш само и само да се харесаш на другите... промених бившата си приятелката.. несъзнателно... от повърхностно момиче, тя стана дълбок и решителен човек... така че ако ще променяш нещо в себе си, не го прави заради някой друг !

sexiiiii
01-10-2007, 11:58
mersi mnogo za savetite :wink:
Ami to4no tova e,4e az iskam da se promenq zaradi sebe si,a ne zaradi drugite.No te si mislqt,4e go pravq naro4no ili ne6to takova.
A az iskam malko raznoobrazie vav sebe si :|
Mersi otnovo :wink:

bawdy talk
01-10-2007, 12:34
Ако промяната води към по добър живот за теб тогава го направи и най важното е да си сигурна че го искаш и да си приела нагласата за промяна.Трябва да си готова за всичко това и когато започнеш да не се отказваш,защото по този път който смяташ да изминеш ще има трудности които не трябва да те спират.Успех!!! :wink:

koalka
01-10-2007, 13:33
Просто им покажи, че си се променила и се стреми към тези неща, които спомена, че искаш да постигнеш.

razli4nata
01-10-2007, 13:34
Ako naistina iska6 da se promeni6, za men tova zna4i ili taka si go obqsnqvam 4e,ima6 pove4ko lo6i strani,manieri ili ne6to takova zatova gledai da promeni6 ne samo tezi ne6ta v teb koito teb te draznqt i neiska6 da gi pravi6 a i tezi na koito pove4eto ti priqteli ne haresavat.No az ne obijdam mili4ka 4e ima6 lo6i strani,i ne vqrvam da si 4ak tolkova lo6i4ka!za6to li trqbva da se promenq6 ako tVoite priqteli i priqtelki si te haresvat taka :-k a q si predstavisi 4e novata Teb ne im haresa a sa sviknali kakto si te poznavat =; ako bqx na tvoe mqsto 6tqx da probvam kak 6te potragne i ako viid6 4e samata ti ne se haresav6 taka i ne se udobrqva6 prosto ZAREJI i si badi takava kakvato Si [-X .Am dano da sam ti pomognala #-o

FiRe_LaDy
01-10-2007, 14:09
Bydi prosto sebe si.Ne se promenqi zaradi nqkoi drug.Sled vreme shte sajelqvash,che si go napravila,ako zaradi drug chovek,a ne zashtoto go iskash ti samata.Bqh se promenila zaradi momche,po tochno az ne go iskah,no taka stana.Obache osyznah che tova ne sym az i sega sam si kakto predi ... taka mi e nai dobre ... zatova :arrow: bydi prosto sebe si !!! :wink:

sexiiiii
01-10-2007, 16:31
To4no ot tova se strahuvam da ne otblasna priqtelite mi :( .6te dam vsi4ko ot sebe si,za da ne dopusna tazi gre6ka.Poprincip te mi spodelqt vsi4ko i vinagi idvat pri mene za savet.Spored tqh az nqmam lo6i stani,no ne6to v mene tarsi ne6to po-razli4no.Neznam kakvo to4no, :roll: no....iskam promqna.Neznam kakvo mi stava naposledak :|
Mersi za savetite otnovo.

L_i_z_I
01-10-2007, 17:28
Зависи помисли добре дали искаш да се промниш зреди самата себе си,защото не се харесваш или задреди някой друг.Но моят съвет е да си такава каквато си се родила :wink: