PDA

View Full Version : hap4eta protiv erekcia ??



obrqzan
01-10-2007, 12:46
naloji se da me obrejat, ne pitate zashto , ne sym go napravil po jelanie , ne sym i tur4in nito mangal
prosto se naloji

dne:3ti nemoga da spia ama gram samo mi se durvi i boli ujasno predpisa mi doktora edni hap4eta :
Simpatil , e po losho stana nepomagaaaaat durvia se pove4e ot tez hap4eta a ciala shepa izpih ;))

she umra be ne e jivot tova


HEEEEEEEEEELPppppppppppp

deem
01-10-2007, 16:48
naloji se da me obrejat, ne pitate zashto , ne sym go napravil po jelanie , ne sym i tur4in nito mangal
prosto se naloji

dne:3ti nemoga da spia ama gram samo mi se durvi i boli ujasno predpisa mi doktora edni hap4eta :
Simpatil , e po losho stana nepomagaaaaat durvia se pove4e ot tez hap4eta a ciala shepa izpih ;))

she umra be ne e jivot tova


HEEEEEEEEEELPppppppppppp


Я изкарай едни пости да видиш какъв ефект ще има. За да е по-сигурно не яж и млечни продукти освен месото.Нека бъде за около 3 седмици.Ако се престрашиш пиши за резултата. O:) O:) O:)

dЯuИk3n_M0nk3Y
01-10-2007, 17:02
То за 3 седмици ще му е минало вече :)

obrqzan
01-10-2007, 17:45
e dee , sa she postq , are nema nujda :))
kajete neshto hap4eta ili neshto drugo kvo da pia za da mi podtikne erekciata noshtem , ne se jivee prosto :) se edno sym si go omotal v brusnarski noj4eta i kato se nadruvi si predstavete za kakvo stava duma , nemoga da migna noshtem ot bolki ?

tozi "Симпатил" gram ne pomaga ??

nqkakvi drugi hapove ?

DrSmurph
01-10-2007, 22:56
Samo po lekarsko predpisanie .... Hap4eta tuk ne se predpisvat!!!!

01-11-2007, 08:41
oh nes biah pri doktora , kaza 4e shom tia hap4eta ne mi pomaga na4i bilo strashno naistina hehe ;)
mahna mi koncite i se nadqvam dove4era da pospa malko pone .......

Priatel
01-11-2007, 20:57
vzemi si hrom ot aptekata i go raztvori s voda. Deistva!

01-12-2007, 13:15
Еми бий си една чекия :mrgreen:

deem(unregistered)
01-12-2007, 14:41
e dee , sa she postq , are nema nujda :))
kajete neshto hap4eta ili neshto drugo kvo da pia za da mi podtikne erekciata noshtem , ne se jivee prosto :) se edno sym si go omotal v brusnarski noj4eta i kato se nadruvi si predstavete za kakvo stava duma , nemoga da migna noshtem ot bolki ?

tozi "Симпатил" gram ne pomaga ??

nqkakvi drugi hapove ?


Ааааа... Ти много лесно искаш да минеш, с хапчета. Като не искаш пости ще си ходиш като Чев Челиос от 'Огън в Кръвта' след като си би епинефрина. O:)

batkodoki
01-13-2007, 20:47
изобщо не е смешно!

хирурга е трябвало да се съобрази и да ти предпише съответния медикамент - има такива.