PDA

View Full Version : Плс хелп



ХайдуТиН
01-10-2007, 14:43
значи ситуацията е следната : свалях едно момиче от моя клас и по едно време реших да и кажа к'во чувствам и и го казах и тя ми каза че и тя ме харесвала много и т.н обаче не искала да бърза ..мина около месец и нещата се задълбочиха и на един купон се целунахме и аз съвсем вече бях сигурен че и тя е влюбена обаче следващата седмица след като тръгнахме тя спря да ми говори и единствено си говореше с най-добрия ми приятел и двама се държаха с мене странно и на мене ми стана гадно и като го попитах какво става той ми отговори че те са само приятели а като я попитах нея защо спря да ми говори и ме отбягва тя ми отговори че нямало какво да си говорим :( и сега съм във затруднено полужение :) :(

koalka
01-10-2007, 14:45
Може би просто е спряла да изпитва чувства.Но има разлика ти да смяташ, че е почти влюбена(за мен такова нещо няма) и това само да те харесва.

Undying
01-10-2007, 16:00
А на мене ми се струва че тва момиче и то незнае какво иска,вземи я питай в прав текст дали има смисъл вобще да си губиш време с нея или просто да я оставиш на мира ако няма чувства и точка по въпроса.

01-10-2007, 16:21
А на мене ми се струва че тва момиче и то незнае какво иска,вземи я питай в прав текст дали има смисъл вобще да си губиш време с нея или просто да я оставиш на мира ако няма чувства и точка по въпроса.

подкрепям =D>

linkin_park_fenka
01-10-2007, 16:28
Както казаха най-вероятно и тя не знае какво иска.Според мен не трябва да си имаш нищо общо с човек като нея.Не може просто от няколко излизания,няколко флирта и една целувка да мислиш че може да те обича.Ако те обичаше щеше да ти го показва всеки ден. :wink: