PDA

View Full Version : Имало едно време...



anubite
01-10-2007, 16:15
Имало едно време човек, на име Сравнителен Коефициент. Той живеел в едно малко градче близо до Лондон, където въртял собствен бизнес - заведение за бързо хранене. След 20 години, той вложил всичко, което бе спестявал през живота си, за да си купи лотариен билет. Неговата най-голяма мечта се сбъдна. Шансът на живота му бе дошъл. Оставаше му само да чака. Да чака да се случи чудото, на което се надяваше от 20 години, чудото, в името на което той успя да продаде цели 4 сандвича с шунка и кашкавал. Секундите минаваха като часове. Часовете като дни. Дните като години. Годините като векове. Вековете като час по география. Дългоочакваното предаване на държавната лотария започна. Сравнителен седна на земята пред 7 инчовия си телевизор с фиша в ръка и се вторачи към черно-белия екран. Първите 3 изтеглени числа: 1, 2 и 3, бяха абсолютно случайни, но като по чудо се намираха и в неговия фиш. Последваха числата 4, 5, и 6 - същите, както попълнените от него. Сравнителен се ощипа. Не сънуваше. Това бе най-щастливият ден в живота му. Оставаше и последното, седмо число. Господин Коефициент впи поглед в сферата с топките. Небето присветна. Заваля дъжд. Вятърът изкорени едно дърво, но Сравнителен дори не трепна. Неговата единствена мисъл бе да се падне числото 7. В този момент последната изтеглена топка бе вече факт. На нея бе изписано едно единствено число: 7. Сравнителен не можа да повярва на очите си. Единствената мисъл, която мина през главата му беше: "Йе-е-е-е". На Коледа стават чудеса, каза си той... и една мълния мина през тялото му и той загина на място.
Ако не постнеш това в следващия един час в минимум 5 други форума, ще бъдете ударени от мълния... смъртоносно.

`No`Name`Girl`
01-10-2007, 16:24
Досега съм чувала и чела какви ли не простотии, но по голяма от тази... ](*,)

sherry
01-10-2007, 17:02
Първите 3 изтеглени числа: 1, 2 и 3, бяха абсолютно случайни, но като по чудо се намираха и в неговия фиш. Последваха числата 4, 5, и 6 - същите, както попълнените от него. Сравнителен се ощипа. Не сънуваше. Това бе най-щастливият ден в живота му. Оставаше и последното, седмо число. Господин Коефициент впи поглед в сферата с топките. Небето присветна. Заваля дъжд. Вятърът изкорени едно дърво, но Сравнителен дори не трепна. Неговата единствена мисъл бе да се падне числото 7. В този момент последната изтеглена топка бе вече факт. На нея бе изписано едно единствено число: 8!
Така би ми харесало повече :twisted: Всичките числа да съвпаднат и накрая да се оплеска работата!
Между другото, мното тъпа история и много ми е смешно тва лапешкото "Изпрати го, ако не искаш да страдаш 46 години от любовна мъка", "Изпрати го, ако не искаш да повърнеш утре в 12 наобяд и т.н."

Кво се занимавате с глупости? :roll:

01-10-2007, 17:24
Първите 3 изтеглени числа: 1, 2 и 3, бяха абсолютно случайни, но като по чудо се намираха и в неговия фиш. Последваха числата 4, 5, и 6 - същите, както попълнените от него. Сравнителен се ощипа. Не сънуваше. Това бе най-щастливият ден в живота му. Оставаше и последното, седмо число. Господин Коефициент впи поглед в сферата с топките. Небето присветна. Заваля дъжд. Вятърът изкорени едно дърво, но Сравнителен дори не трепна. Неговата единствена мисъл бе да се падне числото 7. В този момент последната изтеглена топка бе вече факт. На нея бе изписано едно единствено число: 8!
Така би ми харесало повече :twisted: Всичките числа да съвпаднат и накрая да се оплеска работата!
Между другото, мното тъпа история и много ми е смешно тва лапешкото "Изпрати го, ако не искаш да страдаш 46 години от любовна мъка", "Изпрати го, ако не искаш да повърнеш утре в 12 наобяд и т.н."

Кво се занимавате с глупости? :roll:

:smt017 :smt019 :smt018

ThePainIsReaL
01-10-2007, 17:44
Нямам намерение дори да го чета ..
Аре .. go and f*ck yourseLf :smt019

bulgarche
01-10-2007, 19:43
:smt013 :smt018

sometimes_
01-10-2007, 20:15
Към кога горе-долу да очаквам мълнията? Поне да имаше определен час... :-k

cute_but_psycho
01-10-2007, 20:22
и аз ще чакам да ме удари гръм! :smt004

OtherDimension
01-10-2007, 20:25
a az da sloji LOCK na temata otgovornika po teq vuprosi ;]

ironic
01-10-2007, 20:26
Седя си аз тука, чета отговорите на темата и си блъскам главата в бюрото, защото стената ми е далече. Понякога се чудя как може да има толкова незацепващи хора. Да, това е гавра. ДИНГ ДИНГ ДИНГ!!! Честито: печелите двуцифрен коефициент на интелигентност.

П.П. Поздравче за гетото.

dЯuИk3n_M0nk3Y
01-10-2007, 20:51
Не стига, че по Скайп постоянно получавам такива глупости, ми сега и тука започват да се появяват #-o

anubite
01-11-2007, 16:16
Абе, хора, научете се да оценявате хубавата гавра. Това очевидно не е...

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-11-2007, 16:24
](*,) ](*,) ](*,) i se navih da go 4eta :!: :?: ujas.. :lol:

In4iTu_
01-11-2007, 18:14
Тъпо е...

tha_ghetto
01-11-2007, 18:15
Тъпо е...

Да-а. Почти колкото теб.

CrIsTiaNo_
01-12-2007, 22:24
Досега съм чувала и чела какви ли не простотии, но по голяма от тази... ](*,) \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Ludoto_Lape
01-12-2007, 23:40
a[N]D[i]T[k]a]](*,) ](*,) ](*,) i se navih da go 4eta :!: :?: ujas.. :lol:

az ne si napravih truda :mrgreen: murzi me sq :mrgreen:

02-08-2007, 06:55
можете ли да ми кажете информация за мълнята

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-09-2007, 06:40
ujas ](*,) oshte li gi prashtate tiq neshta?! ](*,)