PDA

View Full Version : LOTR



sledko_f>93
01-10-2007, 15:43
преди няколкодни си рових в един саит и 4ета аз едно мнение.ТАм пи6е6е за някакви раз6ирени версии на сериите от ЛОТР (лорд оф дъ рингс)
Някой може ли да ме севтне на тази тема? Какви са тиези версии и откъде мога да ги изтегля?

JaniNnkA
01-10-2007, 16:37
emi i az bqh 4ula ne6to podobno,nz.
EI aide koito znae da kazva 4e tyka mn mi e inteesnooo!!!
Iskam vednagada go namera tfa ama nz otkde!
10xpredvartelno!

Mastodont
01-10-2007, 17:38
Само съм чувал, че са версии с добро качество и съдържат иначе орязани моменти от "нормалната" версия. Мисля, че разширените версии са един вид "колекционерски" :roll:

brain_stew
01-10-2007, 20:33
Удължените версии на "Властелинът на пръстените" представляват същата история, само, че там са сложени моменти от книгата, които в другите филми ги няма!Само разликата е там, че се разбират повече неща от историята, ако не си чел книгата, и са по-дълги с до 40 мин!Иначе във всички търсачки ги има!

magesniko
01-10-2007, 20:52
Вземете прочетете книгата,щото от филма нищо няма да разберете!

brain_stew
01-11-2007, 11:25
Вземете прочетете книгата,щото от филма нищо няма да разберете!

Подкрепям с две ръце и три крака....макар че то ако не са чели "Хобит", "Силмалирион" или "Недоразказани предания" също няма да са много в час, щото нали в тухлата говорят кой кога кво намерил, кой кога царувал и т.н....В момента в който прочетат някоя от трите изброени от мен книги по-горе барабар с тая тухла "Властелинът" ще разберат аджеба кво значи "три пръстена за елфите крале под този небосвод/ и седем за джуджетата в дворците им от камък/ да вземат девет хората със краткия живот/ един за Мрачния владетел с трон от черен пламък...." и за кво иде реч.....

Red.Chil
01-11-2007, 12:54
Еми да,то даже и "Властелина" да прочетеш пак няма да ти стане ясно всичко.Аз първо прочетох "Хобит" и след това "Властелина" и е много приятно изживяване. :D Четеш първата книга и след тва продължението й след около 50 години.(Би трябвало да са толкова,щото в "Хобит" Билбо е на 60,а в началото на "Властелина" става на 111)

Sledko_f>93
01-11-2007, 17:19
Удължените версии на "Властелинът на пръстените" представляват същата история, само, че там са сложени моменти от книгата, които в другите филми ги няма!Само разликата е там, че се разбират повече неща от историята, ако не си чел книгата, и са по-дълги с до 40 мин!Иначе във всички търсачки ги има!
A v datata ima li gi 1 2 i 3 film?
SRY ako e mn nahalno oba4e moje li da dade6 linkove za6toto nz kakvo po to4no da tursq.?

brain_stew
01-11-2007, 19:02
Удължените версии на "Властелинът на пръстените" представляват същата история, само, че там са сложени моменти от книгата, които в другите филми ги няма!Само разликата е там, че се разбират повече неща от историята, ако не си чел книгата, и са по-дълги с до 40 мин!Иначе във всички търсачки ги има!
A v datata ima li gi 1 2 i 3 film?
SRY ako e mn nahalno oba4e moje li da dade6 linkove za6toto nz kakvo po to4no da tursq.?

Ами аз съм го теглила от торент.линкоса....не знам дали имаш рег там!Но за всеки случай ей ти линка http://zamunda.net/details.php?id=19504

А в търсачката пишеш едно lord of the rings и то ти го дава...няма как!


Редчил...ако не си чел "Силмалирион" вземи да го прочетеш....ще ти се изяснят много неща за елфите и за създаването на Средната Земя по принцип...Ако искаш де!Супер е интересно!

sledko_f>93
01-11-2007, 19:59
ohhhh na men neprekusnato mi pi6e: ГРЕШКА!
грешен потребител
Ъъъъ аз не се бях регнала!
ужас!
А единствения път когато успях ми каза 4е не съм одобрена!
Кажете как забога да се регистрирам там??///

magesniko
01-11-2007, 20:20
действието във Властелина е по време на третата епоха в средната земя.В Силмарилион(който все още не съм чел) става въпрос за 1-та и втората епоха и още куп интересни работи,тогава Саурон Мордорски все още е бил само слугаи общо взето действието се развива до момента в който Исилдур убива Саурон и взема Всевласващия пръстен за себе си.

brain_stew
01-11-2007, 20:29
действието във Властелина е по време на третата епоха в средната земя.В Силмарилион(който все още не съм чел) става въпрос за 1-та и втората епоха и още куп интересни работи,тогава Саурон Мордорски все още е бил само слугаи общо взето действието се развива до момента в който Исилдур убива Саурон и взема Всевласващия пръстен за себе си.

Много вярно!Разказва се за смаото създаване на Средната земя, за Валинор и общо взето за създаването на Хората и как е тръгнало всичко!

_donna_
01-11-2007, 20:32
Леле,представям си същите филми ама с 40 минути по-дълги..
Не,всъщност не си ги представям. :smt005

sledko_f>93
01-14-2007, 14:36
az otkrih 2ra i treta ama purvata q nqma. ;( A az to4no neq iskah!
Ako nqkoi znae ot kude da q vzema da kazva!