PDA

View Full Version : normalno li e neshto podobno.otnosno lekarite



izmuen
01-10-2007, 16:29
Predi 5 minuti sestra mi se vurna ot lekar(nqmam predstava kude)Razkaza mi che lekarqt(muj) q e nakaral da si svali sutiena :shock: Normalno li e taova neshto za pruv put go 4uvam :shock: Su4valo li vi se e podobno neshto? :shock:

01-10-2007, 16:33
ne e na ginekolog sigren sum 100000000000 procenta!!!!ako e vumojno otgovorete po burzi4ko zashtoto sum v internet klub i nqmam vreme :(

Boot
01-10-2007, 16:48
Има си лекари, които ти преглеждат циците - мамолог се зове. Ако е била на такъв - нормално.

Ескада
01-10-2007, 16:51
Еми...нищо ненормално,обаче аз лично не бих го свалила... :mrgreen: И кво да очакваш?!Тия лекари са тотално не в ред...Миналата година нарочно ме връщаха няколко пъти и с месеци ме лекуваха с глешни лекарства...нищо нормално няма при тях [-(

IlLuSi0nS`
01-10-2007, 16:53
хм.. е по-добре че не ходя по лекари тогаа.. не ми се вижда нормално

01-10-2007, 17:03
Има си лекари, които ти преглеждат циците - мамолог се зове. Ако е била на такъв - нормално.


Ne e bila na takuv.Tq prosto e bolna ot nastinka nishto drugo. :roll: Otiva si na nai normalen pregled za da i izpishat lekarstva
Utre shte pogledna otgovorite zashtoto mi svurshi vremeto :(

OtherDimension
01-10-2007, 17:14
Еми...нищо ненормално,обаче аз лично не бих го свалила... :mrgreen: И кво да очакваш?!Тия лекари са тотално не в ред...Миналата година нарочно ме връщаха няколко пъти и с месеци ме лекуваха с глешни лекарства...нищо нормално няма при тях [-(

ne te e sram materialistichna ofca takava
tva li e blagodarnostta ti za tiq hora , koito spasqvat jivoti vseki den ?
murla..

n0 CoNnEc7i0n =)
01-10-2007, 17:16
според мен си е съвсем нормално, смисъл или аз попадам все на извратеняци, които ме събличат или нз...Щото за да ти преслушат грудния кош не може през сутиена...

Ескада
01-10-2007, 17:22
Еми...нищо ненормално,обаче аз лично не бих го свалила... :mrgreen: И кво да очакваш?!Тия лекари са тотално не в ред...Миналата година нарочно ме връщаха няколко пъти и с месеци ме лекуваха с глешни лекарства...нищо нормално няма при тях [-(

ne te e sram materialistichna ofca takava
tva li e blagodarnostta ti za tiq hora , koito spasqvat jivoti vseki den ?
murla..

Чакай бе,пич,какво материалистично има в изказването ми?!Казвам,че ме влачиха абсолютно с ясно съзнание по кабинетите и ми изписваха грешни лекарства с месеци...Да,хубаво,нечии животи спасяват,явно просто аз не съм случила на лекари...Пак лекари ме оставиха със спукан апендикс на 6 и за една бройка да умра,пак те оставиха баба ми да умре от нещо,което е можело да се излекува ако се е било хванало рано...просто аз не съм случила,а всеки говори с оглед на собствения си жизнен опит.

OtherDimension
01-10-2007, 17:29
Казвам,че ме влачиха абсолютно с ясно съзнание по кабинетите и ми изписваха грешни лекарства с месеци.. :shock:

.. sa she kajesh che i medicite v Libia narochno sa zarazili decata ?



lekarite = teroristi
Zdravnata Kasa = Al Kaida

crazy_sexy_cool`f
01-10-2007, 17:29
ами зависи кво са и ппавили. Ако са изполвали кардиограф (нещо такова беше) много ясно. Разбери кво са я направили. Щото и майка ми е лекар и като трябвало да извади кърлеж на един от *уя му е нормално да му каже да си свали гащите :-D

01-10-2007, 17:31
На лекар всичко се показва.

Ескада
01-10-2007, 17:34
Казвам,че ме влачиха абсолютно с ясно съзнание по кабинетите и ми изписваха грешни лекарства с месеци.. :shock:

.. sa she kajesh che i medicite v Libia narochno sa zarazili decata ?



lekarite = teroristi
Zdravnata Kasa = Al Kaida

Никой не твърди това,и не слага медицинските лица под общ знаменател!Поне не и аз.Илии...да подчертая с по-тъмно това,че говоря за лекарите,на които съм попадала?Относно медиците в Либия...глупаво е да намесаш тях в темата...

hforce
01-10-2007, 17:34
напълно съм съгласен с Ескада има някой лекари които по-добре да не бяха ставали такива, на вуйчо ми му отрязаха палеца на крака заради една тъпа и елементарна операция по изрязване на нокът (като е забрал)
доктура му вкарал 12 милиграма лидокаин в пръста (мене са ми правили веднъж с 1 милиграм втория път с 1.2 милиграма) и после му стегнал пръста с ластик и кръвообращението спряло и му умъртвило пръста и после му го резнаха
по темата: ми нормално е, и мене ме карат да си дигам блузата на горе като ми преслушват дишането

koalka
01-10-2007, 17:45
За какво я е накарал да си свали сутиена?Може би да и преслуша дишането.И моята лекарка ме е карала, но сега като е мъж трябва да се променят нещата, така ли?

i'm so excited!
01-10-2007, 17:55
и мен лекарката ми ме е карала да си сваля сутиена, за да ме преслуша !
о боже, тя е лесбийка ! :shock:
:D

quench
01-10-2007, 18:01
На лекар,адвокат и на Куенч всичко се казва и показва!!!!

[-X

SweetBunny
01-10-2007, 19:26
Много ясно, че е нормално, на мен често ми се налага да свалям сутиена, за да ми прегледа гърдите...
А и ако преслушват....пак е нормално.....

Не си мисли, че някой лекар, дето сигорно е виждал 7979998899 цици целенасочено и нарочно е накарал сестра ти да си маха сутиена, за да й ги гледа :wink:

OtherDimension
01-10-2007, 19:28
Много ясно, че е нормално, на мен често ми се налага да свалям сутиена, за да ми прегледа гърдите...
А и ако преслушват....пак е нормално.....

Не си мисли, че някой лекар, дето сигорно е виждал 7979998899 цици целенасочено и нарочно е накарал сестра ти да си маха сутиена, за да й ги гледа :wink:


aliluq !

cute_but_psycho
01-10-2007, 19:44
Еми...нищо ненормално,обаче аз лично не бих го свалила... :mrgreen: И кво да очакваш?!Тия лекари са тотално не в ред...Миналата година нарочно ме връщаха няколко пъти и с месеци ме лекуваха с глешни лекарства...нищо нормално няма при тях [-(

вече всичко е пари! не казвам че са лоши лекарите просто могат да ти препишат лекарство за 50 лв., което да е грешно за да се върнеш пак и те да ти предпишат лекарство за 150 лв :smt011

03-30-2007, 10:09
Ако е била на мамолог е нормално да прегледа гърдите,все пак мамолозите се занимават точно с гърдите.А гинеколозите са си за женска полова система главно.

03-30-2007, 10:21
Ами виж има разлика за какво са я карали да си свали сутиена например при:Електрокардиограма,Да се преслуша дишането,сърцето тогава е нормално.Но виж ако я е карал да си свали сутиена и после и е опипвал гърдите може да е нормално и да нее,взависимост от това на какъв лекар е била и дали е имала оплаквания.Също ако лекаря и е опипвал гърдите той трябвало да и каже защо го прави и т,н!Ако човека които е пуснал темата чете,нека даде разяснения защото като докторче и аз се очудих на някой неща.

doctors
03-30-2007, 10:23
Ами виж има разлика за какво са я карали да си свали сутиена например при:Електрокардиограма,Да се преслуша дишането,сърцето тогава е нормално.Но виж ако я е карал да си свали сутиена и после и е опипвал гърдите може да е нормално и да нее,взависимост от това на какъв лекар е била и дали е имала оплаквания.Също ако лекаря и е опипвал гърдите той трябвало да и каже защо го прави и т,н!Ако човека които е пуснал темата чете,нека даде разяснения защото като докторче и аз се очудих на някой неща.
Eто сега слагам мнението като сам логнат!

malka_sladuranka
03-30-2007, 10:51
На една от класа лекарКАТА я караше да си го сваля, ама моят е мъж и не ме кара. :-k Явно не е чак толкова ненормално да се съблечеш пред лекар, но от морална гледна точка, не би трябвало да я кара да го сваля.

ABSOLUTme
03-30-2007, 18:01
ЛЕКАРЯТ - бил то мъж или жена,СИ ОСТАВА ЛЕКАР...т.е. нито ще се впечатли от голи цици,нито от голо дупе.Както казаха вече,ако прегледът е включвал преслушване на гръдния кош, електрокардиограма, констатиране на изкривяване,оглеждане на кожата за обрив и т.н.,то е абсолютно нормално да си махне не само блузата,а и сутиена.
Къде е проблемът? :shock:

FZ
03-30-2007, 21:32
Ами напълно нормално е да я накара да си свали сутиена..и мен винаги ме карат.. :::

teenkopele
03-31-2007, 02:06
Накарал я е да си свали сутиента и после? :shock:

sexa_na_kompleksa
03-31-2007, 09:43
Наистина зависи на какъв лекар е ходила.Моя фр беше отишла на лекар да й видят нещо на кръста и са я карали да си саблича фанелката.Тя първо не е искала,ама доктора взел,че се убидил :shock: И тя кво да прай - съблякла се.

rusalkata_
03-31-2007, 10:41
И кво да очакваш?!Тия лекари са тотално не в ред...

:shock: айде ако обичаш не слагай всички лекари под общ знаменател!
за мен това е една от най-неблагодарните професии.въпреки че майка ми е джи пи и много хора са ме питали да и аз ще стана лекар,никога не бих станала.дори майка ми ме съветва да не ставам.истината е,че лекарите учат толко яко,за да си практикуват тази професия и по-късно се разочароват от нея.няма такава професия при която да си 24 часа на работа,защото при тях така излиза.ако има спешни случай ги викат.няма смени.
да не говорим какви пациенти има... на майка ми са й звъняли в 2 през ноща не веднъж,защото еди кой си дигнал температура или нещо по-леко.тея хора не са ли чували поне за някой лекартства при елементарни неща,като температура?"Аналгин"??? :smt011
вярно е,че има корумпирани лекари,но това си е въпрос на избор.

по темата :arrow: много ясно,че щом е настинала и иска да е преслуша ще трябва да си свали сутиена.все пак това притиска гърдите. :wink:

ErinEverly
03-31-2007, 10:49
Ъ? Ти кво? Боже мой... Разбира се, че ще си свали сутиена, как няма да го свали. Може да трябва гръдна обиколка, да я преслушат, да има някакви проблеми с гърдите или хормоните... Защо трябва да ма нещо сексуално в прегледа при лекар :lol: Ако отиде на гинеколог и в "женски полов орган" ще й бъркат, ти тогава да н обвиниш лекаря, че я е изнасилил :lol:

Бтв, темата е ебавка :wink:

_donna_
03-31-2007, 13:12
И що да не си показвате циците,когато има нужда,бе.
Кво толкова различно ше се види,а?! ..