PDA

View Full Version : Какво да направа в тази ситоациа?



helllppppppp meeeee :(
01-10-2007, 16:47
hiii аз сам 6клас и имам проблем.Уча по принцип в даржавно училище, но нека ви разкажа.
:arrow: От моиа кл. има 3-4момчета, които се гаврят с мен!!!!!!!!!!!!!1 :smt013 По-точно не искат да говориат с мен, викат ми "КОН"!?!?!?!? :smt013 :smt011 и тем подобни имена и като мина по коридорите ми се холат и ме спуват :smt010 . А пак по фискултура като играем жолеибол вместо да играят ме удрат и целят с топката. :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 И те са мн тупи, колкото и да се опитжам да ги заяждам те не та не и вместо да одговорят нещо смислено се хилат като идиоти.
А по страното е, че всичко стана без причина!?!?!?!? :shock: 2-3 седмици преда да запо4не вакансията си бяхме в нормални отнушениа, говорихме си и бла-бла и така без пречинно започнаха да ме гарвят. И дори си позволяват да ме ритат дори!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smt097 :smt097 :smt097 :smt093 :smt093 :smt092 :smt092 :smt091
Как спуред жас е по-добре да поступя? Да потърся помощ от кого? Страх ме е да жлизам в часовете по спорт само заради тях!!!!!!!! :smt010 Да се праа 4е не ми пука и да 4акам да спрат...или какво!?????

ДАйде ми съвети плсс плс плс мн ви моля!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stefityyy
01-10-2007, 16:58
mi kaji na klasnata si, moje da pomogne !

MusicIsTheKey
01-10-2007, 17:00
Link: Правописен речник (http://tinyurl.com/y5j4my)



И те са мн тупи, колкото и да се опитжам да ги заяждам те не та не и вместо да одговорят нещо смислено се хилат като идиоти

Съдейки по тази тема,ти не можеш да отговориш нищо смислено.Ти самият(а) им позволяваш да се гаврят с теб по този начин.Ритат те,а ти седиш и гледаш тъпо - логично е,че ще продължават.Следващият път когато ти кажат/направят нещо им отвърни.Не е трудно.
И по-добре не следвай съвети от сорта "Оплачи се на класната или на директора".Втори клас ли си,че не можеш да се оправиш сам/а?Да не говорим,че ако направиш това нещо сигурно ще ти се подиграват още повече.

start_girl
01-10-2007, 17:08
тва е мн гадно така ми опитаите да се сприятелите може би :-k ! а пък ако кажеш на класната според мен ше ти се подиграват още повече

koalka
01-10-2007, 18:05
Е тогава, ако не каже на класната как да постъпи?Те я ритат.А това, където се опитваш да се заяждаш с тях няма да помогне, не се и опитвай.Сега си все още 6-ти клас, като пораснете няма да е така, а и на теб като пораснеш няма да ти пука толкова.

dibilatora
01-11-2007, 06:24
като те ритат,ритай и ти,като те скубят,скуби и ти (ама ще скубиш само ако си жена!!!).ако не помогне,отиди при класната,кажи и същото,което каза на нас.то това е побертет бе.мен тия пикли много ме нервят! :smt011

01-11-2007, 10:43
Te tiq sa p1lni hlapetii i o6te ne znaqt k1de se namirat. S1vet: sledva6tiq p1t kato se opitat da ti narpavqt ne6to,napravi im go ti dvoino,a p1k sled tva se opla4i na nqkogo,4e da im otvzeme nqkoi ot straha,be spored men te samo se ligavqt,ne go priemai naseriozno :mrgreen:

kati_0513
01-11-2007, 14:02
И по-добре не следвай съвети от сорта "Оплачи се на класната или на директора".Втори клас ли си,че не можеш да се оправиш сам/а?Да не говорим,че ако направиш това нещо сигурно ще ти се подиграват още повече.

Последния път, когато един съученик ме ядоса(в девети клас) и повиках дирокторката, никой нищоне каза, но от тогава никой нищо не ми е и казвал... вече имат респект...
Има хора, които не могат да се справят сами, моя съученичка например, до толкова вече я използват и употребяват като боклук, че вече като им каже да си гледат работатате дори не я чуват и продължават да се гаврят с нея... може би класния ръководител или директора са единственото спасение от тези олигофрени... испитано е вече, действа на шестокласници, даже и на деветокласници \:D/ ...

IKisseDAGirL
01-11-2007, 16:35
с това твоето писане не съм сигурна, че точно те са тъпите :roll:

tha_ghetto
01-11-2007, 17:02
Викни няколко човека, да ги ступат 3-4 пъти, докато се откажат. Тогава поне само ще те ебават. Нема да те бият. Ама ако извикаш после още няколко човека, нема и да се ебават. А, ако доведеш около 50тима, на следващия ден и със сокче могат да те почерпят. Всичко зависи от количеството.

Mastodont
01-11-2007, 18:09
Фани аверите и ги съдерете от бой :twisted:

Just_One_Girl
01-11-2007, 18:25
Само на мен ли ми се струва, че темата е яка гавра? :lol: Още на първи прочит се вижда, че това са нарочно допуснати грешки на що-годе грамотен човек. Между другото волейбол се започва в 7 клас... :) Пък и като цяло е доста повърхностна историята.