PDA

View Full Version : Какво да я правя :|



Need_A_Girl
01-10-2007, 18:55
Харесвам едно момиче, с което се познаваме отдавна, но от скоро имам чувства! Аз съм на 15, тя на 14...Всяка вечер си говорим по Skype, търсим се, ама познанството ни е мн далечно и не сме излизали или нещо такова... Ама проблема е, че не мога да разбера кво иска?! Смисъл, уж се държи добре - такоа-онакоа, ама от време на време вмъква някое друго момче в разговора, което не е "нищо особено" и си има приятелка и тя не го харесва. Говорили сме си, че сме без гаджета на тоя етап и искам да разбера дали тя е готова за нещо с мене! Може би да направя няква изненадка на 14 февруари, ама бива пък да се видим преди тва 1-2 пъти, щото не може директно да тръгнем :| Споделете някви идеи плс!

Zizou
01-10-2007, 19:00
Искам да ти кажа, че от известно време ме привличаш не само като приятел и много ми се ще да знам какво мислиш ти по въпроса .. какво ще кажеш да оставим тоя скайп и утре да се видим на кафе/разходка/у нас :::

КакДаСеКръстя?
01-10-2007, 19:06
ъм... mirc is not real life

malkata_
01-10-2007, 19:07
Искам да ти кажа, че от известно време ме привличаш не само като приятел и много ми се ще да знам какво мислиш ти по въпроса .. какво ще кажеш да оставим тоя скайп и утре да се видим на кафе/разходка/у нас :::

мда...кратко,точно и ясно....няма кво да увърташ...и да се притесняваш...опитай...пък каквото стане!!!!! :)

koalka
01-10-2007, 19:11
Според мен е вече време да я поканиш на среща!

pampers
01-10-2007, 19:23
Според мен е вече време да я поканиш на среща!

TedU_f
01-10-2007, 19:36
Съветвам те да я питаш нищо няма да изгубиш :mrgreen:

LO6IQ
01-10-2007, 20:04
Според мен е вече време да я поканиш на среща!
:wink:
:arrow: TedU{F} ,аватара ти е хипер голям ! Намали го ... колкото моя поне :!:

malkata_
01-10-2007, 20:06
Според мен е вече време да я поканиш на среща!
:wink:
:arrow: TedU{F} ,аватара ти е хипер голям ! Намали го ... колкото моя поне :!:

да тъкмо това щях да напиша....направи го по малък...моля те!!! :?

Need_A_Girl
01-11-2007, 08:51
Мерси на всички! Само искам да кажа, че с момичето се познавам на живо, пък после вече дойде Skype! Не е като да сме се запознали в чата и така! :wink: