PDA

View Full Version : как са постъпя



[m!s$_k@pr!$]
01-10-2007, 18:56
Здрвейте! значи аз ходя с едно момче, което обичам адски много, НО има проблем-значи аз ходя с него от близо месец някъде, а той си има И друго гадже, с която ходи от 1 и половина :? Моля ви кажете ми как са постъпя, а не искам да го загубя, а той иска и да е с двете, а ако го накарам да избира сигурно ще избере нея, при положение че ние с другата му приятелка се мразим от дъното на душата ни и много пъти сме се били заради него :evil:
Ако можете ми помогнете, pls :cry:

malkata_
01-10-2007, 19:10
Защо позволяваш да си играе с тебе...как така исакл и с двете да бъде?!...няма такива филми...или ти или тя...не се унижавай заради който и да било!!!.... :roll:

koalka
01-10-2007, 19:10
Честно казано предпочитам да не съм с момчето, което обичам, но да го деля с друга...не.Просто му кажи, че това не ти е приятно и по тоя начин наистина те наранява.

ironic
01-10-2007, 19:15
Честно казано предпочитам да не съм с момчето, което обичам, но да го деля с друга...не.Просто му кажи, че това не ти е приятно и по тоя начин наистина те наранява.

Ъхъ... ИЛИ го удари с нещо тежко по главата и го зарови в някоя градинка.

LO6IQ
01-10-2007, 19:22
Честно казано предпочитам да не съм с момчето, което обичам, но да го деля с друга...не.Просто му кажи, че това не ти е приятно и по тоя начин наистина те наранява.
:wink: ...Също така му кажи да избира ! Ако избере нея - значи толкова те е обичал .. значи не му пука за тебе . Не се занимавай с него ,ако стане така ! Как така гаджето ти ще има друго гадже, което повече обича -това е недопустимо. :evil: ...Ако избере нея няма да се занимаваш с него и толкова ! Ще си намериш друг.

smily_data_bg
01-10-2007, 19:26
Edit

01-10-2007, 19:35
хмм,не че съм против теб,обаче нали се сещаш,че щом това момче ходи с другата си приятелка от толкова време,значи може би той изпитва нещо към нея..честно да ти кажа,такива като тебе много ги мразя..Само като си представа,ако някоя вчерашна пикла /нямам предвид ТЕБ/ дойде и започне да се сваля с гаджето ми поради причината,че и тя го харесва..лелеле сигурно ще я убия :smt070
соррка за въпроса: ама защо не го изчака да скъса с нея,или поне защо не му каза да избира..ок страх те е да не те зареже заради нея,обаче ако избере НЕЯ значи съм права,че изпитва нещо към това момиче,ако избере теб значи има сериозни намерения спрямо тебе-помисли .
Аз лично никога не бих си позволила да изпадна в такова положение,прави си изводите :wink:


ПП: не си мисли,че имам нещо против теб,просто си представам какво ще ми е на мен в същата ситуация :wink:

LO6IQ
01-10-2007, 20:10
олеее - защо не направят един тест за интелигентност когато се регистрират хората в този Форум ?!

Мисля че е време да отидеш на преглед при лични лекар ...
Какво им има на хората във форума...? По интелигентни са от теб :wink:

malkata_
01-10-2007, 20:19
олеее - защо не направят един тест за интелигентност когато се регистрират хората в този Форум ?!

Мисля че е време да отидеш на преглед при лични лекар ...
Какво им има на хората във форума...? По интелигентни са от теб :wink:

да вярно...какво толко ни има...че така се възмущаваш....пффф!!!! :evil:

LGPz
01-10-2007, 20:25
Ако разбера,че гаджето ми хои с някой друг ще я пречукам,както и ония олигарх!!!Но ест. ти си момиче ... :D ::: Или го зарежи,или следващия път като се срещата си носи ТРЪБА.Така ще вкараш малко ред във връската ви. :smt014

01-10-2007, 22:31
kurvenski istorii dano ti uvre typata glava

01-10-2007, 23:06
Здрвейте! значи аз ходя с едно момче, което обичам адски много, НО има проблем-значи аз ходя с него от близо месец някъде, а той си има И друго гадже, с която ходи от 1 и половина :? Моля ви кажете ми как са постъпя, а не искам да го загубя, а той иска и да е с двете, а ако го накарам да избира сигурно ще избере нея, при положение че ние с другата му приятелка се мразим от дъното на душата ни и много пъти сме се били заради него :evil:
Ако можете ми помогнете, pls :cry:

ахахахаахах

01-11-2007, 10:27
олеее - защо не направят един тест за интелигентност когато се регистрират хората в този Форум ?!

Мисля че е време да отидеш на преглед при лични лекар ...
Какво им има на хората във форума...? По интелигентни са от теб :wink:

Хахахахаха, кво им имало на хората във форума, ахахаха? Сляп ли си или ти идва от вътре да си толкова тъп?