PDA

View Full Version : МОЛЯ ВИ,ИСКАМ МАЛКО ПОМОЩ!



milo^momi4e
01-10-2007, 20:09
Здравейте,ще ви помоля ако може да ми напишете на някакъв език на какъвто знаете ето това изречение "Обичам те страшно много,без теб не мога да живея,не искам любовта ни никога да свъшва,ти си ми всичко!".Благодаря ви предварително!!! :D :D :D

LO6IQ
01-10-2007, 20:15
I Love you very much .I can't live without you. I don't want our love to have an end. You are everything to me. :wink:

Need_A_Girl
01-10-2007, 20:47
I Love you very much .I can't live without you. I don't want our love to have an end. You are everything to me. :wink:

Май е You are everythink for me. ;)

vvs_go
01-10-2007, 22:28
I Love you very much .I can't live without you. I don't want our love to have an end. You are everything to me. :wink:

Май е You are everythink for me. ;) mai ne
btw izraza to have an end nqq osoben smisyl az predlagam finish ili come to an end

01-10-2007, 23:02
Здравейте,ще ви помоля ако може да ми напишете на някакъв език на какъвто знаете ето това изречение "Обичам те страшно много,без теб не мога да живея,не искам любовта ни никога да свъшва,ти си ми всичко!".Благодаря ви предварително!!! :D :D :D

I love you tremendously much, without you I can't live, I don't want our love to ever end, you're my everything!

01-10-2007, 23:04
не беше нужно да ръкопляскате толкова :)

milo^momi4e
01-11-2007, 13:21
СТРАХОТНИ СТЕ!БЛАГОДАРЯ ОТНОВО :-D :-D :-D

HopeLesss
01-11-2007, 15:02
Здравейте,ще ви помоля ако може да ми напишете на някакъв език на какъвто знаете ето това изречение "Обичам те страшно много,без теб не мога да живея,не искам любовта ни никога да свъшва,ти си ми всичко!".Благодаря ви предварително!!! :D :D :D

I love you tremendously much, without you I can't live, I don't want our love to ever end, you're my everything!

Този вариант е по-добър от предния =;

milo^momi4e
01-11-2007, 19:22
Благодаря,но ако може да не е само на английски,например италиански!Много го обичам този италиански език! :-D