PDA

View Full Version : странна работа..



злезлезле
01-10-2007, 20:31
еми значи познаваме се с гаджето ми от около година вече. това лято нещо започнахме да се харесваме..и ходихме около 2-3 седмици, но решихме да се разделим защото нещо не вървеше..след това 2 месеца нито сме се чували, нито сме се виждали. докато един ден не ми звънна, видяхме се и пак тръгнахме (този път по негова инициатива). вече сме почти 2 месеца заедно, обаче пак не върви като хората..той пръв ми каза че ме обича, и наистина мисля че е така. но не го показва и това е проблема. поради еди какви си причини не можем да се виждаме много често, по 2-3 дни в седмицата само, но пък за сметка на това се чуваме всеки ден. та проблема е че не ми обръща внимание като сме с приятели навънка, рядко идва при мен да ме целуне или прегърне, винаги аз му се бутам за да си изпрося един вид някоя целувка.. хората около нас виждат какво става и ми казват да не му търпя държанието, обаче аз го обичам и не искам пак да се разделяме..понякога си личи че ме обича и го показва, но пък друг път се държи все едно въобще не му пука за мене.. а в момента малко сме скарани даже, защото цитирам "омръзна ми едно и също да ми говориш".. има в предвид понеже всеки път му казвам че го обичам ..казва че му е хубаво като му го казвам но било банално вече. малко странно е човек да не иска да му казват че го обичат но както и да е.. оф общо взето имам чувството че аз дърпам нещата напред в нашата връзка, а той ги връща назад.. и има някаква причина да го прави и да се държи така но не знам каква е.. говорили сме, питала съм го 100 пъти но той се нацупва и казва че нищо няма.. еми да му еба майката казвам аз . писна ми . обичам го ама прекалено често ме кара да се чувствам гадно. а един човек никога не би постъпил така с жената която обича..
мерси за вниманието ! :)

zaiobaio
01-10-2007, 20:56
еми зарежи го и това е.. ако не те потърси/не се извини/не си промени държанието значи не те обича и няма кво да се занимаваш с него.. тежко е ама се преживява.. айде успех и умната :smt006

vvs_go
01-10-2007, 22:23
ami vij nqkoi hora sa lokomotivi drugi vagoni razbirai me kakto iska6

01-10-2007, 22:57
Еми стига го задушава... например, престани да му казваш постоянно обичам те, казвай му го не повече от веднъж на ден, ще успееш ли така?

Говори с него и го питай за всички неща, които го дразнят, ако не се сеща да си казва на място за всичко. Кажи му, да е искрен за всичко с теб и че си готова на компромиси и т.н. иначе нещата няма да се оправят.

ХайдуТиН
01-11-2007, 08:03
ем .. ако не те е страх че нещо ще се скарате яко го питай в прав текст защо се държи така и му кажи ..че си готова на компромиси и т.н другия вариант е той или да е срамежлив до толкова че не иска да показва че ходите пред приятелите или има друга мацка ама не ми се вярва .. в краен случай просто ако още не става просто го зарежи

злезлезле
01-11-2007, 09:30
няма друга мацка 100 % , освен това наистина е срамежлив и в началото като бяхме с приятели навънка хич не ми обръщаше внимание, но те разбраха и много ни се зарадваха така че вече нямаме проблеми с това.
а иначе за това да му казвам по-рядко че го обичам.. ми явно така ще стане.. той е на мнение че щом веднъж го е казал и няма нужда да го повтаря всеки ден .. защото съм знаела че ме обича и ставало банално да казва едно и също..
дано само това е проблема. и дано наистина ме обича за да си оправим отношенията :(
мерси хора !! :smt008

koalka
01-11-2007, 09:36
Наистина ли си убедена, че те обича?Ако едно момче те обича истински на него няма да му писне да повтаряш колко много го обичаш.Но вземи да говориш с него и да го питаш защо така реагира.Кажи му как иска да ти показва любовта ти и той няма да възрази, ако наистина я има.Как искаш по-често да те гушка и така.