PDA

View Full Version : Съсипана съм!!!



Crain' Alone
01-10-2007, 20:57
Не мога повече... просто не мога... имах някакви 4 шибани срещи с три различни момчета и още от първите срещи ми правеха неприлични предложения. Мислех си, че това е само така... че попадам на кофти момчета, ама вече съм сигурна, че не е така. :(
И преди да сте ме попитали, дали не ги предизвиквам чрез поведение и дрехи... аз съм толкова срамежлива, че никой не може да ме извади от черупката ми. Не нося къси поли изобщо, а само дънки - за къси блузчици и разни по-предизвикателни дрехи и дума да не става! :(
Държа се като дама и с нищо не им демонстрирам желание за секс! Или може би това, че съм стеснителна ги възбужда още повече!? ](*,)
Сега се върнах от още една такава среща (пореден намек за секс от първа среща) ... нямам сили вече. Не спирам да плача и да се питам, дали в мен е грешката?! :smt010
Хубава съм - да това е факт, но имам и други качества освен тялото ми, бе мамка му. :( Не мога вече, така просто не мога...

{_^PaS$IoN`KiSs^_}
01-10-2007, 21:16
Nedei taka mila.Tezi momcheta sega ne ocenqvat kakvo momiche imat nasreshta si :roll: !Nqma smisul da se qdosvash.Ne tursi vinata v sebe si,zashtoto shtom se durjish prilichno i kakto trqbva ne si ti prichinata.Shte vidish,che shte otkriesh hora,koito da te uvajavat i cenqt,uspehi :wink:

Need_A_Girl
01-10-2007, 21:38
Това са хора, с които не можеш да бъдеш, щото те те харесват явно само като външност! Аз ти гарантирам, че всички повечето момчета имат такива мисли, но някой го показват, а други - не! Тези, които си срещнала не трябва да са ти представата за момче! Ще си намериш по достоен! :wink:

vvs_go
01-10-2007, 22:17
moje bi prosto nqq6 vkus az naprimer ne pravq neprili4ni predlojeniq na momi4eta

01-10-2007, 22:51
Не мога повече... просто не мога... имах някакви 4 шибани срещи с три различни момчета и още от първите срещи ми правеха неприлични предложения. Мислех си, че това е само така... че попадам на кофти момчета, ама вече съм сигурна, че не е така. :(
И преди да сте ме попитали, дали не ги предизвиквам чрез поведение и дрехи... аз съм толкова срамежлива, че никой не може да ме извади от черупката ми. Не нося къси поли изобщо, а само дънки - за къси блузчици и разни по-предизвикателни дрехи и дума да не става! :(
Държа се като дама и с нищо не им демонстрирам желание за секс! Или може би това, че съм стеснителна ги възбужда още повече!? ](*,)
Сега се върнах от още една такава среща (пореден намек за секс от първа среща) ... нямам сили вече. Не спирам да плача и да се питам, дали в мен е грешката?! :smt010
Хубава съм - да това е факт, но имам и други качества освен тялото ми, бе мамка му. :( Не мога вече, така просто не мога...

Как по точно са ти правили тез предложения? Съмнява ме да са ти казвали "айде да се ебем", а като толкова си си втълпива некви идиотщини, то нищо чудно всяко нещо да го виждаш със сексуален подтекст без да има такъв или нещо подобно... ама то и само от поста ти си личи, че си неква задръстена и ограничена, което показва, че проблема е в теб, не някъде другаде, но естествено ти никога не би си го признала, дори пред себе си!

Crain' Alone
01-11-2007, 06:58
Как на пример би изтълкувал опита на едно момче да ме докосва там, къде би не трябвало по време или след първа среща!?
Да ме хваща за задника, да се опитва да ми опипва гърдите, най-нагло да ме насилва да го целувам?! А? И то още на първата или втората среща!? Това според теб "втълпяване" ли е или може би и ти го правиш така на първа среща с момиче, преди да си се убедил че тя със сигурност те харесва? ](*,)

Theoatguy
01-11-2007, 07:11
Аааа... ужасно е тва бе ! :x

01-11-2007, 07:20
Ти па душко кво си се апстрахирала такава... се някога ще попаднеш на някои свестен :-) хубавите работи бавно стават! Ся че има много келеши има ги верно е но ти поне си ги подбирай тез с който излизаш :))) тва е

LO6IQ
01-11-2007, 07:28
Nedei taka mila.Tezi momcheta sega ne ocenqvat kakvo momiche imat nasreshta si :roll: !Nqma smisul da se qdosvash.Ne tursi vinata v sebe si,zashtoto shtom se durjish prilichno i kakto trqbva ne si ti prichinata.Shte vidish,che shte otkriesh hora,koito da te uvajavat i cenqt,uspehi :wink:
=D> :wink:

meri88
01-11-2007, 07:31
Nedei taka mila.Tezi momcheta sega ne ocenqvat kakvo momiche imat nasreshta si :roll: !Nqma smisul da se qdosvash.Ne tursi vinata v sebe si,zashtoto shtom se durjish prilichno i kakto trqbva ne si ti prichinata.Shte vidish,che shte otkriesh hora,koito da te uvajavat i cenqt,uspehi :wink:

=D> :smt006

JoeBanana
01-11-2007, 07:56
ела да ударим един шах :mrgreen: и на табла съм добър
аз също съм срамежлив, ела да сме срамежливи заедно :mrgreen:

и ще си позволя да те поправя - cryin`

TedU_f
01-11-2007, 08:01
"На всеки вятър яка не вдигай."Имало 3-4 идиоти и какво от това много малко са останали свестните хора(и още по-малко са свестните момчета).Така че да не ти пука ТЕ като са идиоти си е техен проблем.Със сигурност някой ден ще срещнеш правилния човек :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ;-) Пожелавам ти това да стане скоро

koalka
01-11-2007, 09:38
На кофти момчета си попаднала наистина.Не е в теб вината, просто те са си такива.Надявам се да намериш момче, което наистина да не ти говори за секс на първата среща.

01-11-2007, 09:55
Как така просто решават да те докоснат, без да си им дала никакъв повод?

CVETELLINA
01-11-2007, 12:10
Само на мен ли ми изглежда,че темата е е*авка? :roll: :lol:

01-11-2007, 15:31
Само на мен ли ми изглежда,че темата е е*авка? :roll: :lol:

Не само на теб.

IKisseDAGirL
01-11-2007, 15:49
вместо да се радваш, че те харесват и да се възползваш от предложенията, ти... :lol:

Theoatguy
01-11-2007, 17:46
вместо да се радваш, че те харесват и да се възползваш от предложенията, ти... :lol:

Valantain_love, bitch !

IKisseDAGirL
01-11-2007, 19:42
да бе, то човек да не се избазика..
пък и да не беше на шега, какво? пак стигаме до тъпия спор неморално (ох колко я мразя тази дума) ли е да си с някой за една вечер
еми, всеки си има ценности, всеки решава за себе си

Theoatguy
01-12-2007, 07:14
да бе, то човек да не се избазика..
пък и да не беше на шега, какво? пак стигаме до тъпия спор неморално (ох колко я мразя тази дума) ли е да си с някой за една вечер
еми, всеки си има ценности, всеки решава за себе си\

Както каза... :lol: