PDA

View Full Version : Моля помогнете ми....



Black`Tears
01-11-2007, 06:18
Здравеите хора,моля ви за съвет защото аз опитах какво ли не.:( Ходех с едно момче 2 години.Няколко пъти сме късали и той е ходил с други момичета и аз с други момчета но за много краъко време и винаги се връщаме един при друг.Преди около 4 месеца тои ме заряза заради лъжите на другите.Но продължихме да се виждаме и един вид да сме заедно.Същото сякаш ходим,но без да си държим сметка..или по точно без аз да му държа сметка.Сега той тръгна с друго момиче и сърцето ми се скъса от болка...:( Виждахме се...дори ме гушкаше (както е било винаги преди,дори да сме били с други...) Аз го обичам прекалено много..и тои ме обича , казва ми го и го виждам в очите му.Даже и той си ми каза че тя му е увлечение....и че ще се върне при мен.
Снощи пак се скарахме защото някой е наговорил глупости на приятелката му...казали са че съм се била хвалила че се виждаме и че ..правим разни други работи...а това не е вярно,нито едното нито другото.
Направо ще умра хорааа...помогнете ми ,как да си го върна ?????? :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010
Надявам се някой да ми даде съвет... {}

I_ve7o
01-11-2007, 06:48
ami prosto pogovori s nego...obesni my 4e vsi4ko tova koeto my kazvat sa luji za6toto iskat da vi razdelqt..obesni my 4e prez tezi 2 godini si go zaobi4ala adski mnogo { makar 4e sigyrno toi znae} 4e adski mnogo dyrji6 na nego..4e te boli kogato se karate..ne znam dano se opravite yspeh {}

PerfectStrang3r
01-11-2007, 06:56
Ами поговори си с него и му кажи, че не искаш да го делиш с други.. обичаш го и го искаш само за себе си. Обещай му, че ако има няк'ви минали грешки ще ги поправите. Щом се обичате, мисля че няма да е проблем.

koalka
01-11-2007, 09:42
Не бих търпяла подобно положение и бих предпочела да съм далеч от любовта си, от колкото да го деля с друга.Това го написах в една друга тема, но се повтарям, защото ситуацията беше горе-долу сходна.Според мен прекалява в думите си и преувеличава относно чувствата му към теб.Кажи ми, можеш ли да обичаш някой и да си имаш увлечение и да си привлечен от друг.Просто не мога да го приема.

malkata_
01-11-2007, 09:48
По-добре поговори с него,защото очевидно чувствата му не са чаак такива каквито ти си мислиш!!!Щом те обича,как може да се увлича по-други и да има връзки...докато уж те обича и иска да е с теб!!!...нещо не се връзва....опитай да се изясните,ако не стане....боли не боли...не е нито първи,нито последен на тая земя....но не се подлагай на акива унижения заради него!!! :-s