PDA

View Full Version : Влюбена съм в бащата на приятеля си



точицата
01-11-2007, 08:43
Той е много хубав мъж. Отнася се внимателно с мен. Вече излизахме двамата на кафе на два пъти и нищо не стана. Явно заради разликата в годините не смее да предприеме първа крачка. Аз ли да го направя? И как да подходя към улегнал 44 годишен мъж. Аз съм на 17.

п.п. и моля само за конкретни отговори без обвинения и нападки по темата.

tanita_g
01-11-2007, 08:55
Трябва да навършиш 18 години.Стани пълнолетна и тогава трябва да се занимаваш с него.Иначе ще му кажат,че е педофил.Кажи му да те изчака,ако те обича ще те изчака колкото трябва.Успех!!!

JoeBanana
01-11-2007, 08:58
сега ше ти кажа как да подходиш :mrgreen:
завърташ на 180 градуса и изчезваш

l|mandarinka|l
01-11-2007, 09:03
EEEEISHHHHHHHHHH mn tupo pravish na prioqtelqqqq si momiche......................... Mi ti sigurna li si,che toi ima chuvstva kym teb..moje bi s teq kafeta toi prosto e iskal da opoznae GAJETO NA SINA SI... :wink:

malkata_
01-11-2007, 09:21
EEEEISHHHHHHHHHH mn tupo pravish na prioqtelqqqq si momiche......................... Mi ti sigurna li si,che toi ima chuvstva kym teb..moje bi s teq kafeta toi prosto e iskal da opoznae GAJETO NA SINA SI... :wink:

мда...и аз така мисля....ама ако има нещо....по-добре изчакай да станеш на 18,че верно могат да го обвинят в педофилия и да олети!!! ::: :?

01-11-2007, 09:27
Просто много зле каде си трагнала с толкова големи помисли той ще пукне
20-30 години преди теб и ще загуби можеби сексуалната си функция рано или късно пък и кой иска да се ебе с дъртак...... и какво става...

koalka
01-11-2007, 09:31
А приятеля ти знае ли, че сте излизали.Постъпваш много гадно като го лъжеш, че имаш чувства, а всъщност не го обичаш или дори харесва, а си влюбена в неговия баща.Не е зле да се осъзнаеш, защото вероятно от негова страна нищо няма са се случи, все пак е на 44 години и разликата ви е доооста голяма.

HopeLesss
01-11-2007, 09:31
Толкова ли няма хубави момчета около теб, че си се хванала за този? И ми се ще да ти задам едно въпросче - какво по дяволите хареса в 44 годишен мъж, който най-малкото може да ти бъде баща??? :shock: ](*,)

01-11-2007, 09:39
А приятеля ти знае ли, че сте излизали.Постъпваш много гадно като го лъжеш, че имаш чувства, а всъщност не го обичаш или дори харесва, а си влюбена в неговия баща.Не е зле да се осъзнаеш, защото вероятно от негова страна нищо няма са се случи, все пак е на 44 години и разликата ви е доооста голяма.


boh dobavil samo o6te nqkolko "o-ta" na "dooosta"

Vluben`v`Neq
01-11-2007, 09:45
44 години ти си на 17 ? баа го дои може дедо да ти е :) ахаха [-X [-X

01-11-2007, 09:52
Е хубаво се подиграваш на момиченцата дето налитат на некви два пъти на годините им, ама теея идиотчета не биха го схванали... ще си помислят, че е истинска историята и няма да се усетят колко са жалки.

точицата
01-11-2007, 10:29
Толкова ли няма хубави момчета около теб, че си се хванала за този? И ми се ще да ти задам едно въпросче - какво по дяволите хареса в 44 годишен мъж, който най-малкото може да ти бъде баща??? :shock: ](*,)

Харесва ми чара който има, отношението му към мен, стабилността която излъчва и т-н много са нещата. А като ме докосне и настръхвам... Не си падам по момченца на моята възраст, приятеля ми е на 22 и до преди него съм била само с 28 годишен. Но този мъж (44) той просто е нещо различно, непознато, много ново и изкусително за мен. Не ми се струва да е никак безраличен по-скоро го спират странични фактори и съм наясно с това. Но съм готова навсичко за да го имам. Рядко се срещат такива мъже, без значение на колко е. Просто е МЪЖ!

п.п. Благодаря на всички които ми дадоха съвети, а на тези които се опитват да ме обидят, ще кажа че е крайно време да приемете някои факти от живота и да не съдите хората, защото и едва ли самите вие сте особено безгрешни.

L31h4z
01-11-2007, 10:42
:smt005
Тц, тц, тц.
Още не си е изкарала шофьорският курс и има претенции за "мъже".Едно от малкото неща които ме дразнят са такива лапета като теб.Да, на 17 си, обаче разсъждаваш като някакво лапе.Тя искала до себе си мъж...ти си просто едно разглезено келешче, което е гледало много филми.Ще ти дойде времето за "мъжете".
И как мислиш, дали този ИСТИНСКИ МЪЖ не иска до себе си ИСТИНСКА ЖЕНА? Не някакво момиченце, което живее с мисълта, че всичко става като по филмите.А как мислиш, дали този човек има семейство? А, дали ти няма да го разбиеш? Моля те не съсипвай живота на хората, само защото си заблудено момиченце.
Не мисля да ставам още по-агресивен и да те обиждам, защото ти си достатъчно зле и без това...


П.С.
Е хубаво се подиграваш на момиченцата дето налитат на некви два пъти на годините им, ама теея идиотчета не биха го схванали... ще си помислят, че е истинска историята и няма да се усетят колко са жалки.
А ти от къде знаеш, че е поредната ебавка.
Както казва един приятел:
Пу, да та убий господ! :smt013

HopeLesss
01-11-2007, 11:04
И как виждаш бъдещето си с този човек. Та ти си само на 17 години. Сега ти е времето да излизаш с приятели, по дискотеки, по купони. А какво ще стане ако бъдеш с този? Ще ти кажа - ще си седите по цяла вечер вкъщи а ти ще му носиш бирата. Ти това ли искаш?

Сега като си си харесал тоя чичко и се мислиш вече за голямата жена. Много бързо искаш да пораснеш. Ще видиш как само след 2-3 години ще искаш точно онова, което не искаш сега - някое момче на твоята възраст. Внимавай обаче да не си се изхабила преждевременно.

Странно ми е как може момиче на твоята възраст да се нуждае от стабилност, уважение.. бля бля. Глупости на таркалета. Тия неща са важни, но ако си на 25-6 и си търсиш мъж за женене... за да създадете семейство.

Ти решаваш какво да правиш с живота си, той си е твой. Пък и каквото сами си причиняваме, дори най-големия ни враг не може да ни причини :wink:

lost_girl_in_love
01-11-2007, 11:23
ne tva prosto e ne minuemo sajalqvam 4e te uprekvam,no si pomisli kakav jivot 6te vodi6 ako byde6 s nego

durvoto_f
01-11-2007, 12:03
A az si mislq 4e si prekaleno malka i az da bqh na mqstoto na tozi muj nqma6e da iskam ni6to da stane vse pak da ne e pedofil 4oveka,puk i kak moje sus starec da se zanimava6 ta ti dokato zavur6i6 i ako re6i6 da sledva6 toi ve4e 6te e mnogo star ne 4e sega ne e.Puk i 6te se polu4i kofti zaradi priwqtelq ti taka si mislq az de!

bawdy talk
01-11-2007, 12:32
Поредната ебавка или поредната простащина :::

kobrichka
01-11-2007, 13:04
:shock: :shock: :shock: майко мила,загубих и дума и ума.Леле,абе к`во му става на днешното поколение.Това за мен не е нормално та вие имате 27 години разлика :shock: :shock: :shock: сериозно вярваш ли си че имате шансове.Та толко ли няма момче покраи теб.Сажалявам ти каза без напатки ама това е пълна лудост.Ти си побаркана,след време децата ти ще ги питат майка ти и дядо ти ли идват да те вземат?милите деца :shock: :shock: а и честно казано аз не мисля че той ще направи нещо по въпроса,според мен той те чуства само като дъщеря.

_candy_girl_
01-11-2007, 14:41
без обвинения и нападки ама ти си мн проста я се замисли че този улегнал 44 годишен мъж може да е твои баща маи няа да ти хареса да ходиш с баща си а ?ще се въздъжа от др убиди

Panic
01-11-2007, 14:47
Той е много хубав мъж. Отнася се внимателно с мен. Вече излизахме двамата на кафе на два пъти и нищо не стана. Явно заради разликата в годините не смее да предприеме първа крачка. Аз ли да го направя? И как да подходя към улегнал 44 годишен мъж. Аз съм на 17.

п.п. и моля само за конкретни отговори без обвинения и нападки по темата.
Боже... ](*,) Ти си извратена...Не се обиждай... :lol: :lol:

IKisseDAGirL
01-11-2007, 14:58
той и аз съм влюбена в кучето си, ама не смея нищо да предприема, щото... :twisted:

съветвам те да се върнеш от планетата, на която си в момента, обратно на Земята 8)

Урош
01-11-2007, 15:10
[b]той и аз съм влюбена в кучето си, ама не смея нищо да предприема, щото... :twisted:

Хайде сега... :twisted: В секция "СЕКС" на форума имаше и тема за севакупление между жена и куче. Това също не е нещо невъзможно... ;-)

А по темата :arrow:

Момичето просто харесва този мъж. И защо всички си мислите, че тя ще се жени едва ли не за него, ще му ражда деца и т-н.? Може просто да изживее един миг с него. Понякога любовта е само миг. Час, минута.. секунда.. Дори могат да не правят секс. Просто да седнат в някое заведение, да си говорят на чаша хубаво вино.. да се целунат...

Нищо лошо няма в това. Не бъдете такива закостенели в разбиранията си бе млади хора!!!

01-11-2007, 18:26
ToTaLna KuRvIcHka We BraT!VzEmi NaUchi PyRVo AzBuKaTa Ma!!!

milo^momi4e
01-11-2007, 18:38
Мила,не искам да те обиждам или да те упреквам,все пак ти вземаш решенията си,не си малка.Но не си и достатъчно голяма.Всичко ще ти липсва после,ще искаш дискотеки,момчета,купони,п аж,море,свалки с някой страхотен пич ... а сега какво ще стане?Мислиш ли,че ще те води по дискотеки и купони.Не-ще те кара да стоиш у тях със неговите "забавни" приятели.Докъто се усетиш .. айдее замина ти животеца,то не стига че е толкова "дълъг" ами ти още повече го "удължаваш".Сега ти е времето!!!Живей бе,симпатяга,живей после няма кога!Ае и умната :)

decu4ka
01-11-2007, 18:51
Абе момиче осъзнай се малко ..ти добре ли си с акъла...нещо ме съмнява 17 годишно момиче, красиво може би ..и...да се занимаваш с 44г мъж със семейство деца.който са на твоята възраст ама...ти направо се излагаш извинявам се..ама... ми се струваш малко зле немислиш ли кое нормално момиче на 17-18 ще се занимава с 44г освен ако няма ..пари..само тва е обеснението..ощр един път се извинявам ама е тъпооо да правиш това..още повече ,че излизаш със сина му...ама то тва направо си е грях .....Ма моляти се не се излагай...представи си как бихте изглеждали като двойка ..баща и дъщеря.. нищо повече и е нормално ако той не иска нещи общо освен ако не е педофил ахахха бзк

Lorraine
01-11-2007, 19:22
И как виждаш бъдещето си с този човек. Та ти си само на 17 години. Сега ти е времето да излизаш с приятели, по дискотеки, по купони. А какво ще стане ако бъдеш с този? Ще ти кажа - ще си седите по цяла вечер вкъщи а ти ще му носиш бирата. Ти това ли искаш?

Сега като си си харесал тоя чичко и се мислиш вече за голямата жена. Много бързо искаш да пораснеш. Ще видиш как само след 2-3 години ще искаш точно онова, което не искаш сега - някое момче на твоята възраст. Внимавай обаче да не си се изхабила преждевременно.

Странно ми е как може момиче на твоята възраст да се нуждае от стабилност, уважение.. бля бля. Глупости на таркалета. Тия неща са важни, но ако си на 25-6 и си търсиш мъж за женене... за да създадете семейство.

Ти решаваш какво да правиш с живота си, той си е твой. Пък и каквото сами си причиняваме, дори най-големия ни враг не може да ни причини :wink: :-)

blabla_bla
01-12-2007, 12:33
ti luda li si!!!!sorry ama tva e super tapo da haresva6 44 godi6en daje e ba6ta na gadjeto ti pomisli si i kak 6t ereagiart va6te ako razberat!!!ti kvo o4akva6 da s edarji grubo li toi te vazpriema kato priqtelkata na sina mu ne kato ne6to pove4e i normalno e da se darkid dobre!!!boje napravo se ot4aivam az sum na 16 i 4 godi6na razliak mi se struva mn kamo li 27 kvo vi stava be hora osuznaite se tva ne e normalno!!!tva vse edno nqkoq tvoq priqtelka da se vliubi v ba6tata ti kak bi reagirala??????

01-12-2007, 13:10
Хахахах злобааа :twisted:
Ми предложи му да напрайте тройка ти той и баща му! :lol:

kobrichka
01-12-2007, 13:18
Хахахах злобааа :twisted:
Ми предложи му да напрайте тройка ти той и баща му! :lol:

гадост