PDA

View Full Version : Имам нужда от помощ моля помогнете ми!



нямам регистрацияяяяяяяяя
01-11-2007, 13:30
Ами аз сам момче на 14 години съм
Искам да ви питам как да привлека вниамнието на едно момиче след като тя самата не ми обраща кои и знае какво внимание сабрехме се приятели много и тя беше с нас обаче все се прегръща с приятелите ми а с мен не нали за чао кат си кажат няма ли да ме прегърнеш и тя прегарна един там ама те са само приятели даколкото знам не се зарибяват нещо такова и незнам после се пробвах с едно друго момиче ама тя пак отиде при един друг и с него се беше хванала за рака и тка аз и още 2ма варвяхме до тях пак другите 3ма бяха с момичетата нали и се чудех как тей става че при мен не идват ? ?? ? ? ??
И като варвим по пътя момичетата се хванаха за другите но не и за мен?
няма нищо да кажем да не се капя да мириша или нещо друго просто сам малко срамежлив понякога ама само понякога
или може тряа ги извикам да дойдат при мен незнам за това ви моля да ми помогнете че нещо не ми варви в любовта ](*,)

bawdy talk
01-11-2007, 13:46
Каза че си срамежлив следователно и мълчелив.Не идват при теб защото не знаят как ще реагираш и сигурно те мислят за задръстено копеле.Трябва да се отпуснеш да се забавляваш да говориш с тях по някой път да ги закачаш да ги пощипваш :-D просто трябва да си по близо до тях и да си по контактен с тях за да се отпуснат и те.Те ходят там където знаят че ще е интересно,затова покажи че и ти си забавен и интересен.Трябва да си по общителен,а не затворен момичетата не харесват такива момчета.Бъди мъж и действай по смело. :wink:

koalka
01-11-2007, 14:20
Точно за това е според мен - защото си срамежлив.Дръж се по-отпуснато с тях, пускай и някоя и друга шега и ще видиш как ще почнат и при теб да идват.Просто трябва да я преодолееш тази срамежливост и да говориш повече. :wink:

01-11-2007, 15:20
am ne znam kak to4no trqa se otpusna de :)
trqa piina malko ii...
:)
ako imate i drugi saveti kazavite ;)
10x na vsi4ki

01-11-2007, 15:24
Също незнам защо обаче не се иам за много забавен и интересен ;)
незнам просто защо :( ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

nqam registraciq
01-11-2007, 19:32
Nqma li nqkoi da mi pomogne?
Blagodarq Predvaritelno

01-12-2007, 07:34
help pls

01-12-2007, 20:53
Точно за това е според мен - защото си срамежлив.Дръж се по-отпуснато с тях, пускай и някоя и друга шега и ще видиш как ще почнат и при теб да идват.Просто трябва да я преодолееш тази срамежливост и да говориш повече. :wink: \:D/

01-12-2007, 22:32
ami trqbva da si provede6 terapiq sre6tu sramejlivostta (ima q v u4ebnika po psihologiq 9ti klas okolo 40 stranica) ili da ide6 na psiholog i da obqsni6 vsi4ko koeto napisa v temata btw tva s u4ebnika po psihologiq ne sym go probval no za tva s psihologa sys sigurnost 6te ima effect