PDA

View Full Version : ne moga da spara da placha



izgubena
01-11-2007, 14:33
zdr vsi4ki iskam da vi razkaja edna istoriq koqto mi razk1rti psihikata . Az s1m momi4e na 17 godini . Predi 6 meseca sreshtah choveka koito me praveshe shtastliva , choveka koito me pocitashe , praveshe vsi4ko za mene , iskashe az da s1m dobre posle misleshe za sebe si no za jalost toi e turchin ! Po nishto ne mu lichi , sini ochi , rusa kosa - krasavec e no az ne se vlubih v v1nshnosta mu a v samata mu s1shtnost i sega tehnite iskat da ni razdelqt nashite s16to i neznam . Toi plache , az pla chaha vijdam 4e i dvamata se tormozim no obichame se ne moga da razbera zashto horata se delqt na b1lgari turci i romi ne sme li vsi4ki hora ? Ne dishame li edin i s16ti v1zduh ? Blagodarq 4e pro4etohte tova , shte mi b1da bezkraino blagodarna ako mi dadete s1vet kak da nakaram nashte da razberat 4e go obicham ? Mnogo vi blagodarq

Panic
01-11-2007, 14:45
Поговори с тях.Мисля че,ако има кажеш това,което написа тук ще те разберат... :roll:

IKisseDAGirL
01-11-2007, 14:53
да няма да се жените, че е наложително вашите да знаят с кого ходиш? моите родители не познават много от приятелките, с които излизам, апък да тръгна да ги осведомявам за всяко гадже, което имам или съм имала, е още по-големия абсурд :lol:

HopeLesss
01-11-2007, 14:57
Както каза valantain_love не е задължително да знаят с кого излизаш. Казваш им, че сте се разделили, пък вие си се виждайте. Съмнявам се да почнат да те следят, или пък да трябва преди и след училище да си само вкъщи. Ако пък разберат, че си ги излъгала, ще им стане ясно, че не могат да те контролират... и да се надяваме, че ще се примирят. Трябва и малко позитивизъм :wink:

PerfectStrang3r
01-11-2007, 16:42
Кажи, че си си намерил друго гадже и си излизай пак с него. Едва ли биха разбрали. Щом не се жените не е проблем :)

koalka
01-11-2007, 17:32
Може след време да кажеш на ваште, а ако се задържите по-дълго изчакай до 18-тогава и да искат нищо не могат да ти кажат.За сега аз не бих им казала...няма да е голяма трагедия. :lol: