PDA

View Full Version : Защо..?



sorry
01-11-2007, 16:35
В момента гледам 2-ри хамстер. И този и предишния - в аквариум. Но и 2-та като ги сложа в аквариума и почват да драпкат с лапички нагоре все едно искат да излязат. Какво означава това? Невярвам да искат да излизат постоянно...дали не се опитват да се катерят? Или е нещо по-сериозно...четох за папагалите че като си чоплят решетките на клетката това било много лош знак за състоянието на папагала. Дали няма нещо такова и за хамстерите? Да уточня че този е мини хамстер :mrgreen:
Е, някои знае ли и може ли да ми намери някаква информация , че се притеснявам? А тези които са имали хамстери може ли да споделят как са ги гледали и какво се е случило? :)

tha_ghetto
01-11-2007, 16:38
Пусни му някоя женска. Поне няма да ти дращи стъклото...

tha_ghetto
01-11-2007, 16:41
Ако е женски, не се безпокой. Може да е в цикъл. След 3-4 дена ще му мине.

01-11-2007, 17:05
Споко винаги правят така :)

tha_ghetto
01-11-2007, 17:13
Споко винаги правят така :)

Не-е. Само, когато им се яде зеле.

sometimes_
01-11-2007, 17:38
Спокойно, те винаги си правят така. Мисля си, че искат да излизат навън. Не се притеснявай, нищо им няма.
П.С: Не им давай зеле ! :-D

teenkopele
01-12-2007, 02:05
Спокойно, те винаги си правят така. Мисля си, че искат да излизат навън. Не се притеснявай, нищо им няма.
П.С: Не им давай зеле ! :-D

...и картофени обелки.
Сложи в аквариума въртележка, може и да помогне. :)
Може да ги слагаш, от време на време (само по един), в една от тези прозрачни, пластмасови топки, в които животното може свободно да се разхожда из къщата. :) :wink: