PDA

View Full Version : Дали ще отслабна..



01-11-2007, 17:37
Здр.
Ам аз тежа 57 кг и съм висока 167 см и почнах диета. Днес ми е петия ден. Обаче имам чувството, че я провалих. Ето какво ядох:
Закуска - нищо, защото станах направо за обяд
Обяд - половин чиния зеленчукова супа без хляб
Вечеря - Филия пълнозърнест хляб с малко сирене и 2 ябълки :oops:
Сега ми е толкова тежко, че не мога да стана от стола :mrgreen:

По принцип не съм дебела, обаче не съм и слаба, а и мойте приятелки сичките са скелети и не искам да се чувствам като свиня.

Не ми обяснявайте, че не тряя да се пазят диети и т.н. Просто ми отговорете на следните въпроси:

Според вас количеството храна, което съм изяла днес много ли е? Дали ще отслабна за 1-2 месеца с около 10 кг?

А, и забравих да отбележа, че правя по 100 коремни преси

Kisses_P
01-11-2007, 17:55
По мойто некомпетентно мнение изобщо количеството храна което си изяла не е много.Попринцип закуската е много важна и не трябва да се изпуска. Незнам дали ще свалиш 10кг за един месец, предполагам не.Не мисля че трябва да се водиш по това че твойте приятелки са слаби, та и ти трябва да си. Щом не си дебела начи си окей... Мисля че не е нужно да спазваш такива диети.Просто ограничвай мазното,сладкото,тестеното ... Спортувай повече... А Казваш че не си дебела нито слаба.. за какво тогава трябва да сваляш 10?!?

01-11-2007, 17:57
tejko ti e zaradi qbalkite-te mn zasi6tat.mene daje ot edna qbalka mi stvava tejko.ama spoko-ne si q provalila dietata,extra e taka.prodaljavai

01-11-2007, 18:02
По мойто некомпетентно мнение изобщо количеството храна което си изяла не е много.Попринцип закуската е много важна и не трябва да се изпуска. Незнам дали ще свалиш 10кг за един месец, предполагам не.Не мисля че трябва да се водиш по това че твойте приятелки са слаби, та и ти трябва да си. Щом не си дебела начи си окей... Мисля че не е нужно да спазваш такива диети.Просто ограничвай мазното,сладкото,тестеното ... Спортувай повече... А Казваш че не си дебела нито слаба.. за какво тогава трябва да сваляш 10?!?
Защото приятелките ми са наистина мн слаби, а аз си имам сичко.. те дори месо нямат по себе си :mrgreen: Или ок, не искам да ставам чак като тях, ама поне да стопя сички мазнини и да имам слабички, стройни крака..

linkin_park_fenka
01-11-2007, 18:18
Т'ва да не е дневния режим на Сомалия???

Важно е да ядеш здравословно и да наблягаш на упражнение и ако имаш възможност фитнес и ще влезнеш във форма :arrow:

Kisses_P
01-11-2007, 18:33
По мойто некомпетентно мнение изобщо количеството храна което си изяла не е много.Попринцип закуската е много важна и не трябва да се изпуска. Незнам дали ще свалиш 10кг за един месец, предполагам не.Не мисля че трябва да се водиш по това че твойте приятелки са слаби, та и ти трябва да си. Щом не си дебела начи си окей... Мисля че не е нужно да спазваш такива диети.Просто ограничвай мазното,сладкото,тестеното ... Спортувай повече... А Казваш че не си дебела нито слаба.. за какво тогава трябва да сваляш 10?!?
Защото приятелките ми са наистина мн слаби, а аз си имам сичко.. те дори месо нямат по себе си :mrgreen: Или ок, не искам да ставам чак като тях, ама поне да стопя сички мазнини и да имам слабички, стройни крака..
тогава почваш да тичаш, скачаш на въже и тн..

radito
01-11-2007, 18:47
а ти как изобщо имаш сили да ги направиш тия коремни преси след като си яла толкова малко.аз немога така! :mrgreen:

01-11-2007, 18:57
ami iskam da vi kaja 4e predi vreme pazih edna dieta, koqto vsa6tnost az si bqh opredelila i za 3 meseca svalih 10kg koito se zapaziha taka. I cqloto tova ne6to se sastoe6e v neqdeneto na testeni izdeliq, sladko, parjeno, bez gazirani napitki i leki uprajneniq v ka6ti. Moga da vi garantiram 4e sled ne6to takova se 4uvstva6 kato nov. Ima samo edna ulovka 4e parviq mesec ne svalq6 po4ti ni6to posle se po4va usilenoto svalqne na kg, ama tva ne trqbva da vi otkazva to pri vseki edin e razli4no

Пепи Пекторалиса
01-11-2007, 19:09
Според мен ще си останеш дебела вечно.

Jamalska
01-11-2007, 19:21
Въй аз ям повече за 2 часа....:/...ако бях яла само тфа цял ден..стааарвинг

01-11-2007, 21:58
ami iskam da vi kaja 4e predi vreme pazih edna dieta, koqto vsa6tnost az si bqh opredelila i za 3 meseca svalih 10kg koito se zapaziha taka. I cqloto tova ne6to se sastoe6e v neqdeneto na testeni izdeliq, sladko, parjeno, bez gazirani napitki i leki uprajneniq v ka6ti. Moga da vi garantiram 4e sled ne6to takova se 4uvstva6 kato nov. Ima samo edna ulovka 4e parviq mesec ne svalq6 po4ti ni6to posle se po4va usilenoto svalqne na kg, ama tva ne trqbva da vi otkazva to pri vseki edin e razli4no
Чела съм я темата ти ;) И все пак не разбирам какво имаш предвид под 'от всичко по малко', защото секи го разбира по различен начин. Дай някакъв пример за един ден кво ти е било менюто горе-долу.

Бтв преди малко изядох още една филийка пълнозърнест хляб и не мога да спра да се нервя. Защо го направих???? ](*,)