PDA

View Full Version : съществува ли любов на наще години????



blabla_bla
01-11-2007, 18:02
смисал не говоря за това да харесваш някой или нешо подобно въпроса ми е дали съществува взаимната любов или на наща възраср всичко е просто секс един познат ми каза "Момиче стегнетесе на наща възраст любов няма всичко е просто едното чукане"Въпроса ми е според вас прав ли е?????

linkin_park_fenka
01-11-2007, 18:09
Зависи от човека.За него може да е просто чукане,но за други може да е много повече от това.Според мен за любовта няма възраст и ми изглеждат жалки хора които казват-ти си много малък/малка за да си влюбен/а.Зависи кога ще срещнеш точния човек-може да го срешнеш на 12 и/или на 20(пример само давам).Тъй че по въпроса ти дали е прав,според мен не! :arrow:

koalka
01-11-2007, 18:11
Естествено, че не е прав.Това, че той е така и е избрал така да живее сега, не означава, че всички са така.Обичам приятеля си и той ме обича и как мога да се съмнявам, че е само заради секса с мен?Ние толкова много сме си говорили да нашите отношения, знаем колко безумно се обичаме така че....приятелят ти е в грешка.

miloto_girl_4e
01-11-2007, 18:13
Има хора и.. хора
Такаче приятелят ти изобщо не е прав, среща се любов на нашата възраст, макар и по-рядко и в повечето случай несподелена..

Nadelina
01-11-2007, 18:15
Boje! Q stiga.. Kakvi sa tia gluposti... Ne e vqrno razbira se :) Pyk ot moq gledna tochka za da ima chukane trqbva da ima lubov.. tei che .. napravi si sam izvoda!

decu4ka
01-11-2007, 19:05
Ами аз чесно да си кажа на 15-16 си съм и , немога да кажа че съм обичала... :cry: това зле ли е или..

MoHuTo
01-11-2007, 22:11
Има любов, наистина!Но в повечето случаи е несподелена :smt010

Amayo
01-11-2007, 22:22
Според мене доста деца живеят в заблуда. Няма как да знаят какво е любов без да са пробвали кво е с други и как не са толкоз лесни нещата по отношение на любовта. Просто като страдаш от липса на внимание и получаваш изкривена представа за нещата.

01-11-2007, 22:37
spored men ima trypki koito mogat da se prevyrnat v syjitelstva za opredeleno vreme a ponqkoga v luboff

malkata_
01-12-2007, 07:48
Ами аз чесно да си кажа на 15-16 си съм и , немога да кажа че съм обичала... :cry: това зле ли е или..

просто още не си срещнала момче което да заслужи любовта ти... :) ...
а колкото до темата:понякога има любов и не е просто за едното чукане,но има и такива случай в който е обратното!!! :?

MaRtIn4eToOo
01-12-2007, 11:25
NEEE kategori4no :!: :!: :!: Sexa e izraz na lubovta,privurzanostta....(ne vinagi,no v pove4eto slu4ai) Az mislq 4e ima lubov...za6to sam bezumno vlubena v priqtelq mi,s koito sme ve4e 1 godina zaedno.E da naistina rqdko se slu4va da popadne6 na to4niq 4ovek i vsi4ko da e vazimno,no vse pak ne e navuzmojno :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :D :D :D

kobrichka
01-12-2007, 11:38
Определено зависи от хората.Мн момичета на моята възраст са к***и и при тях определено е важно само секса.Но аз мисля че приятелят ти не е прав,според мен се среща любов на нашата възраст(аз съм на 16 скоро 17)а тово дали е споделена е друг въпрос,но за жалост мн често не е.

01-12-2007, 19:46
Istinska liubov na na6ata (az sam na 16) vyzrast OPREDELENO moje da ima no kakto po4ti vsi4ki spomenaha dosega zavisi adski mnogo ot 4oveka.Az sym s priqtelq si ot blizo godina no s nego minahme prez super mnogo problemi predi da se syberem.Po4nahme da se zaribqvame gore dolu godina predi da se syberem oba4e ima6e i edin mn dylyg period ot vreme prez koito ne si govorehme.No v momenta v koito se sdobrihme ni be6e qsno i na dvamata 4e 6te se syberem...dosta se izmy4ihme predi da se syberem no na6ata liubov opredeleno e istinska.Za da zadyrji6 podobna vryzka se iziskvat mn golemi usiliq i samojertvi no v kraina smetka ako go pravi6 za 4oveka koito obi4a6 istinski si struva:)

ThePainIsReaL
01-13-2007, 07:29
Според мене доста деца живеят в заблуда. Няма как да знаят какво е любов без да са пробвали кво е с други и как не са толкоз лесни нещата по отношение на любовта. Просто като страдаш от липса на внимание и получаваш изкривена представа за нещата.

Има доза истина в тези думи .
И на мен ми се е случвало да се разделя с човек , когото обичам , за да бъда с друг , когото си въобразявам , че обичам . И разликата веднага си пролича .
Колкото до това , дали има обич на тези години - ДА , има . Лошото е , че правим доста грешки и сме доста наивни , заради което погубваме заобикалящата ни любов.

alkobalko
01-13-2007, 07:37
Не е прав. Има любов поне за мен. От 2 години съм с човек, който обичам и ме обича. след всичко, което сме преживели заедно мога да кажа, че съм сигурна, че любовта съществува. За съжаление много малко хора на тази възраст се успели да изпитат тези чувства и само човек, който не ги е усетил би казал, че любов не съществува.

maretoooo
01-15-2007, 18:21
mi nqma vzaimna liubov na na6ta vazrast

alkobalko
01-15-2007, 18:33
mi nqma vzaimna liubov na na6ta vazrast
И тук аз лудо влюбената ще кажа, че не съм съгласна с това твърдение.
Наистина понякога е трудно да намериш подходящия човек, но това не означава, че не може да има взимна любов на тези години.

POLA^_^
01-15-2007, 18:46
Лелееееее поредната комплексарска тема #-o Естесвено,че има любов и освен оная чиста любов към приятел,към семейството,към живота и самия тебе...кам нещата,които те радват...(за която съм сигурна,че НЕ става дума в темата) съществува и оная любов между момче и момиче,подплатена с искренност,отдаване,довери е и приятелство....тва е комплексарщина........дразня се адски много.К'ви са тези глупости и ти да му се връзваш да тоя .......ужасТ [-(

Bacard1
01-15-2007, 18:46
немога да сфана нещо същата тема пуснах и аз ти четеш ли изобщо в тоя форум?!?!?!??!самоче моита тема е по оптимистична от тая!!! :lol: :D :lol: депресанти естествено че има не е задулжително да е с момиче но има..............може да се обичаш себеси може и с момиче ако си намериш нема лошо!!!!.............и мнм хора почват да ме дразнат с тва сичко било само за чукане..........балъции като не сте я намерили незначи че няма пфффффффффффффф думи немам.....!!!!

blabla_bla
01-16-2007, 14:16
[quote="Bacard1"]немога да сфана нещо същата тема пуснах и аз ти четеш ли изобщо в тоя форум?!?!?!??![quote]
mi bravo na tebe

BunnYY_f
01-16-2007, 19:22
Точно на 15-16-17 години едва ли има истинска, изпепеляваща любов, но и не е всичко едното чукане! Според мен има силни чуства, но чак любов не мога да ги нарека. Това си е само мое мнение :smt109

LO6IQ
01-16-2007, 19:27
Има хора и.. хора
Такаче приятелят ти изобщо не е прав, среща се любов на нашата възраст, макар и по-рядко и в повечето случай несподелена..

IdiOtKa
01-16-2007, 19:44
любов на 15-16-17 години ..извинявам се ама такова нещо няма ! тва са лапешки историй !