PDA

View Full Version : Obicham go .. zashto mu pozvolih da si otide !!!



FiRe_LaDy
01-11-2007, 19:21
Ot mnogo vreme iskam da vi pisha.Vinagi si kazvam che sma silna i moga i bez da vi pisha,no sega prosto ne izdyrjah.Tva shte e porednata sylzliva i obiknovena istoriq.POznato vi na mnogo ot vas.Ne iskah da vi zanimavam,zashtoto nz dori kak shte mi pomognete.No sega mi e dostatachno dori da napisha samo .... bez da polucha otgovori i syveti.
Ta eto i kakvo iskah da spodelq.Ot veche 11 meseca sym ludo vlubena v edno momche.ZNam,che ne moga da sym s nego,zashtoto si propilqh shansa.Znam che az sym vinovna za tova da ne sym s nego i ne moga da si go prostq vse oshte.A i ne smqtam che nqkoga shte moga.Toi e prosto edno prekrasno momche.Za takova veche moga samo da mechtaq.Obichah go tolkova silno,no s tova da ne se poddavam lesno na chuvstvata mu i da ne mu pokazvam kolko go obicham .. go izgubih.Ne mi vqrvashe i vsichko prikluchi edva kogto zapochvashe.Naranih go mnogo,no sega stradam samo az.Dnes otnovo go vidqh ... i neshto trepna v men.I onazi usmivka s koqto me pogledna,i onezi mili ochi .... lipsvat mi.Beshe tolkova blizo a vsyshtnost taka daleko.Sega stoq v doma i si placha ... akkto pravq obiknoveno vsqka vecher.Imam priqtel,koito ne obicham,a prosto haresvam.Hubavo mi e s nego,no kogato pravi neshto vinagi go sravnqvam s bivshiq ...vinagi si mislq kak li bi go napravil toi ili che toi go pravi po dobre.Mnogo mi se iska da zabravq bivshiq,no prosto nemoga.Navsqkade ima hora i predmeti,koito mi napomnqt za nego.Tolkova shtaslivi bqhme,a az provalih vsichko. :smt010 :smt010 :smt010 Az i smotaniq mi harakter.No sega nz kakvo da pravq.Stoq i mislq kakvo moje da go vyrne pri men.Toi e pyrvoto i moje bi shte ostane poslednoto momche,na koeto kazah ` OBICHAM TE ` i naistina go chuvstvah.A sega kolkoto da iskam - ne moga da mu go kaja.Vsichki znaeq kolko znachi toi za men ... no ne i toi.Nz zashto ne mi vqrvashe.A toi e edinstvenoto momche v jivota mi z akoeto mi e pukalo i ne sam se ebavala.
MOlq vi kajete mi kakvo da napravq.Kak da si go vyrna.Toi e smisala na jivota mi.Toi e vsichko za men.Toi i NIKOI drug.Ne izdyrjam bez nego.Kajete mi .... kak ????? kak da si go vyrna???Iskam da go gushna ... da se otpusna otnovo da ramoto mu i da byda otnovo shtasliva.OBICHAM GO PODQVOLITE :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 PLSS HELPPP .....

P.S. Kajete mi da sa borq li za nego?I kak?Ili da go zabravq (koeto nz dali shte moga nqkoga da storq) ???? :smt010

Lorraine
01-11-2007, 19:26
мила историята ти ми е бая позната..а и да се бориш нищо няма да постигнеш,те са момчета и дори и да му липсваш и да иска да е с теб няма да преглътне тфа че си го наранила..просто няма смисъл..а и след време може би всичко ще се обърне и ще сте заедно..просто имай малко вяра :wink:

ThePainIsReaL
01-11-2007, 19:29
Мила , моля те пиши ми ЛС , това е твърде кофти тема , за да пиша пред всички какво мисля . Но наистина адски добре разбирам какво е ден и нощ да мислиш за един , да не можеш да спираш сълзите и да искаш до себе си само човека , когото си загубила .. :?
Пиши ми , ще чакам

milo^momi4e
01-11-2007, 19:34
Ей,сладурано,щом е така защо не пробваш пак с него,кажи му всичко каквото ти е на душата - ще ти олекне повярвай ми!!!!!!!!!Остави сегашното момче,не го лъжи и не го карай да страда!Усмихни се и отиди при него,не плачи,всичко ще се оправи :) :) :)

He3HauKa
01-11-2007, 20:18
Хей не се предавай!Говори с него,излезте,кажи му как се чувстваш....Дори и той да не ти повярва,поне ще знаеш ,че си опитала...Бори се за любовта си докато не се увериш,че няма какво повече да дадеш

MoHuTo
01-11-2007, 22:23
Абсолютна същата история!Мила пиши ми на ЛС да си поговорим..и аз като теб съм в същото положение :smt010

Lud_fizik
01-12-2007, 04:41
Мда по добре е да не нараниаваш и друг човек заради това. По това което пишеш си мислия, че той още те харесва а знам ли може би и те обича. Един е начина да се разбере- опитай, докажи му, че срещу него стои един нов сериозен човек. И работата току виж станала и то още по красива. Успех

koalka
01-12-2007, 10:43
Не съм попадала в такава ситуация, но ще се опитам да ти дам някакъв съвет.Ти твърдиш, че може и да не го забравиш едва ли не цял живот.Не казвам, че е невъзможно, но какво ще правиш от тук на татък?Не можеш все след него да въздишаш и той да не отвръща на чувствата ти.По-добре не лъжи приятеля си, ако си мисли, че го обичаш.Не ти е гаден характера, даже в много случаи е добре да имаш такъв характер, но явно тук просто не е било така, но наистина си се поучила от грешката си.Какво бих направила аз-ако толкова много го обичам бих отишла при него и бих му казала абсолютно всичко, бих му казала колко много го обичам и как съм се променила за него.Как без него животът ми няма смисъл(естествено, трябва да си искрена, а не да говориш празни приказки).Трябва да изчакаш малко и просто да видиш как ще се развият нещата-дали ще се върне при теб или няма шанс това да стане, ще го разбереш.И ако чувствата не се появят ти трябва да го забравиш, защото не може цял живот само за него да мислиш.И ти трябва да си щастлива, а не да плачеш всяка вечер.И спри да се обвиняваш, защото с това не си помагаш, а още си отежняваш положението.Тези неща, които ти казах може и да са трудни за изпълнение, но трябва да положиш усилие и да го направиш.А ако при момчето се появят чувства ще е най-добре!Успех ти пожелавам!

FiRe_LaDy
01-12-2007, 11:07
Mnogo vi blagodarq na vsichki za syvetite.Moje bi shte vi poslusham i kolkoto da e trudno shtsabraorq s nego ... no vse oshte ne mislq cha sym sabrala nujniq kuraj za da go napravq.Dano skoro se prestrasha i govorq s nego,zashtoto go obicham naistina mnogo i ne moga da se otkaja. :smt010

MaRtIn4eToOo
01-12-2007, 11:37
Macka...mnogo kofi istoriq...znam kfo ti e.oba4e mnogo gadno postupva6 sprqmo mom4eto s koeto si a ne izpitva6 ni6to kum nego,za6toto moje bi toi te obi4a kakto ti obi4a6 onova mom4e s koeto iska6 da si a ne moje6,sled vreme moje da narani6 i sega6noto ti gaje...po-dobre ne go luji.A za onzi koito iska6 da si vurne6...samo edno 6te ti kaja NE SE PREDAVAi! pokaji mu 4e go obi4a6,dokaji mu go...ne se otkazvai,nakarai go pak da povqrva v teb,6tom go obi4a6 istinski nqma nevuzmojni ne6ta.a puk v kraina smetka...nikoe mom4e ne zaslujava da pla4e6 za nego.BE HAPPY :D O:) O:) O:) :D

kobrichka
01-12-2007, 11:59
И аз имам подобен проблем,мисля че трябва да се бориш,говори с него кажи му всичко което каза на нас.Нищо не губиш ако се пробваш, събери смелост и деистваи,защото после ще съжаляваш казвам ти го от личен опит.Успех

blabla_bla
01-12-2007, 12:17
Ей,сладурано,щом е така защо не пробваш пак с него,кажи му всичко каквото ти е на душата - ще ти олекне повярвай ми!!!!!!!!!Остави сегашното момче,не го лъжи и не го карай да страда!Усмихни се и отиди при него,не плачи,всичко ще се оправи :) :) :)

az suma na sa6toto mnenie!!!ili prosto kato tragne6 da misli6 za toq deto haresva6 vednaga kaji nqma da si mislq za nego i misli za ne6to drugo

01-12-2007, 12:30
ka kse kzva mom4eto 4uh nqkude 4e ot imeto zavisi harakrera? kaji kak se kazva

FiRe_LaDy
01-12-2007, 19:07
Kak tkaa kat pochna da si mislq i da si kaja che ne trqa mislq.Ma az ne spiram da mislq za nego.Slusham pesni koito mi napomnqt na nego,nosq s men vsichko,koeto mi e podaril.Prosto toi e moq jivot.Ne moga bez nego.Toi e vsichko za men.Obicham go i shte se borq .... pone tkaa mislq za sega ... dano da ne pravq greshka ... :smt010

SaSeTo
01-12-2007, 19:12
Според мен може би най - добрия вариант е да .. му покажеш,че го обичаш,но недей да бъдеш много настоятелна,недей да бързаш и да му даваш зор.В никакъв случай няма да ти препоръчвам да се откажеш от него,защото от личен опит знам,че няма да ме послушаш,а дори и да се опиташ няма да успееш след като го обичаш,но наистина недей да го притискаш,бъди внимателна.Не мога да ти помогна кой знае колко и да ти дам качествен съвет,защото не позновом момчето,което харесваш и мисля,че ще е по - добре да поговориш с някой,който познава и теб и него ако имате някоя обща приятелка на която можеш да се довериш ще е най - добре,защото така ще получиш по - добър съвет ...

LO6IQ
01-12-2007, 19:19
Силно обичам,трудно прощавам,яко отмъщавам,НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАМ! 8)

Krem4eto
01-13-2007, 12:26
Ot mnogo vreme iskam da vi pisha.Vinagi si kazvam che sma silna i moga i bez da vi pisha,no sega prosto ne izdyrjah.Tva shte e porednata sylzliva i obiknovena istoriq.POznato vi na mnogo ot vas.Ne iskah da vi zanimavam,zashtoto nz dori kak shte mi pomognete.No sega mi e dostatachno dori da napisha samo .... bez da polucha otgovori i syveti.
Ta eto i kakvo iskah da spodelq.Ot veche 11 meseca sym ludo vlubena v edno momche.ZNam,che ne moga da sym s nego,zashtoto si propilqh shansa.Znam che az sym vinovna za tova da ne sym s nego i ne moga da si go prostq vse oshte.A i ne smqtam che nqkoga shte moga.Toi e prosto edno prekrasno momche.Za takova veche moga samo da mechtaq.Obichah go tolkova silno,no s tova da ne se poddavam lesno na chuvstvata mu i da ne mu pokazvam kolko go obicham .. go izgubih.Ne mi vqrvashe i vsichko prikluchi edva kogto zapochvashe.Naranih go mnogo,no sega stradam samo az.Dnes otnovo go vidqh ... i neshto trepna v men.I onazi usmivka s koqto me pogledna,i onezi mili ochi .... lipsvat mi.Beshe tolkova blizo a vsyshtnost taka daleko.Sega stoq v doma i si placha ... akkto pravq obiknoveno vsqka vecher.Imam priqtel,koito ne obicham,a prosto haresvam.Hubavo mi e s nego,no kogato pravi neshto vinagi go sravnqvam s bivshiq ...vinagi si mislq kak li bi go napravil toi ili che toi go pravi po dobre.Mnogo mi se iska da zabravq bivshiq,no prosto nemoga.Navsqkade ima hora i predmeti,koito mi napomnqt za nego.Tolkova shtaslivi bqhme,a az provalih vsichko. :smt010 :smt010 :smt010 Az i smotaniq mi harakter.No sega nz kakvo da pravq.Stoq i mislq kakvo moje da go vyrne pri men.Toi e pyrvoto i moje bi shte ostane poslednoto momche,na koeto kazah ` OBICHAM TE ` i naistina go chuvstvah.A sega kolkoto da iskam - ne moga da mu go kaja.Vsichki znaeq kolko znachi toi za men ... no ne i toi.Nz zashto ne mi vqrvashe.A toi e edinstvenoto momche v jivota mi z akoeto mi e pukalo i ne sam se ebavala.
MOlq vi kajete mi kakvo da napravq.Kak da si go vyrna.Toi e smisala na jivota mi.Toi e vsichko za men.Toi i NIKOI drug.Ne izdyrjam bez nego.Kajete mi .... kak ????? kak da si go vyrna???Iskam da go gushna ... da se otpusna otnovo da ramoto mu i da byda otnovo shtasliva.OBICHAM GO PODQVOLITE :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 PLSS HELPPP .....

P.S. Kajete mi da sa borq li za nego?I kak?Ili da go zabravq (koeto nz dali shte moga nqkoga da storq) ???? :smt010
Може би трябва да пробваш за последно да си го върнеш,но ако не успееш може би просто трябва да се откажеш...И все пак ти си знаеш чувствата , ти реши какво ще правиш...Както го чувстваш...

kornslipknot
01-14-2007, 10:05
vij,moje vseki tuk da ti go kazva,no i az mislq kato drugite.6tom tolkova go obi4a6 i misli6,4e nqma da go zabravi6,6tom toi e smisala na jivota ti,zna4i trqbva da probva6 da opravi6 rabotite s nego.trqbva da skasa6 sas sega6niq si priqtel,no naistina go napravi po na4in,koito nqma da go narani tolkova(ako izob6to e vuzmojno).pi6i posle kakvo e stanalo...

lsdlsdlsd
01-14-2007, 10:40
:shock: 8-[ Stranno.I az sym v syshtoto polojenie.S edinstvenata razlika,che ne hodq s nikoi.Sled kato si propilqh shansa opitah da go zabravq kato go zamenih s edno momche ot negovata kompaniq,no ne se poluchi.Vtylpih si che go obicham,no ne beshe taka i go razkarah.Sega tozi kogoto obicham hodi s druga i q obicha :smt010 :smt010 Ne seshtam da te posyvetvam kakvoto i da bilo...Nqma smisyl da mu kazvam che go obicham zashtoto samo shte provalq tqhnata vryzka i shte me nakrazi i daje i fr nqma da sme.Az mislq da stoq i da chakam...Drugo veche ne mi ostana na men..Dano pone ti imash uspeh ;-)

FiRe_LaDy
01-14-2007, 11:47
Shte pisha kakvo e stanalo.Sega shte kysam s priqtelq mi i shte poizchama malko ... a chak togava shte goovorq s tozi deto obicham.Stiskaite palci. :smt016 Dano stane neshto pone tozi pyt. :smt010

lsdlsdlsd
01-14-2007, 12:28
Uspeh :wink: Shte te nadqvame vsichko da proteche taka,kakto iskash ti.

FiRe_LaDy
01-14-2007, 16:40
Ohh nz ... sega chatq s edin priqtel i toi mi kaza,che ne si struvalo i che toi ne em haresval ... da sma go zabravelq i takiva.Ama ne mogaa .. ohh obicham go bee.Obyrkana sym i neznam veche ... zashto vse na men .. :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

SaSeTo
01-15-2007, 07:05
Ohh nz ... sega chatq s edin priqtel i toi mi kaza,che ne si struvalo i che toi ne em haresval ... da sma go zabravelq i takiva.Ama ne mogaa .. ohh obicham go bee.Obyrkana sym i neznam veche ... zashto vse na men .. :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Помисли си какво би искала ТИ да направиш и не слушай никой друг - само себе си

FiRe_LaDy
01-15-2007, 13:11
Ohh mi az iskam da sym s nego.Ne iskam da se otkazvam ... obache nqkoi kato mi kaje che ne si struva da se borq za engo i mi stava mngoo gadno i se sdyhvam adski mnogo. :smt010

opaopa
01-15-2007, 16:55
tupa kurva q si gledai segashniq priqtel we, zakvo si trugnala s nego izobshto dai mu shas kvo se zanimaash s bifshi.. deba shtom ste skusali na4i krai, mn kofti she postupish sprqmo segashniq pomisli si toi kak se 4uvstva :?

LO6IQ
01-15-2007, 17:07
tupa k***a q si gledai segashniq priqtel we, zakvo si trugnala s nego izobshto dai mu shas kvo se zanimaash s bifshi.. deba shtom ste skusali na4i krai, mn kofti she postupish sprqmo segashniq pomisli si toi kak se 4uvstva :?
:? Да .. ами гаджето ти ? Ако ти беше на негово място ?? Твоето гадже да обича друга ,а на тебе да гледа като на приятел :-s

Digital
01-15-2007, 20:44
Ми тъпички сте ебати. Е една пикла като вас оня ден ме заряза, щото не била сигурна. А два дена по-рано ми се обясняваше колко иска да е с мен. Абе не знаете кво искате вие...

FiRe_LaDy
01-16-2007, 13:32
Digital ne ma sravnqvai s taq pikla det ta e zarqzala,zashtoto moga da ti kaja,che az s tozi s kogoto sma v momenta NIKOGA ne sma mu sa obesnqvala v lubov i toi mnogo dobre znae che obicham drugiq!Tai che ne ma sravnqvaite s kogoto i da bilo .... i ne sym typa !