PDA

View Full Version : Moderated: Крипторхизъм - помогнете



крипторхизъм -помогнете
01-11-2007, 21:25
на 16 съм и единият тестис не си е на мястото и мисля че е крипторхизъм помогнете ми моля ви .срам ме е да говоря с нашите за това

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

01-12-2007, 08:47
Трябва да говориш с тях. Ако не искаш с тях направо на лекар , обаче ако е по-сериозно трябва да им кажеш. Аре успех!
Добре кажи към кого мога да се обърна ?къде да отида да се консултирам с някой?

DjBaloon
01-12-2007, 09:05
на 16 съм и единият тестис не си е на мястото и мисля че е крипторхизъм помогнете ми моля ви .срам ме е да говоря с нашите за това
kak taka ne si e na mqstoto,nali znaesh che vinagi ediniq e po-nadolo ot drugiq?

01-12-2007, 09:24
на 16 съм и единият тестис не си е на мястото и мисля че е крипторхизъм помогнете ми моля ви .срам ме е да говоря с нашите за това
kak taka ne si e na mqstoto,nali znaesh che vinagi ediniq e po-nadolo ot drugiq?
В коремната кухина е а не долу при другия

DjBaloon
01-12-2007, 15:40
на 16 съм и единият тестис не си е на мястото и мисля че е крипторхизъм помогнете ми моля ви .срам ме е да говоря с нашите за това
kak taka ne si e na mqstoto,nali znaesh che vinagi ediniq e po-nadolo ot drugiq?
В коремната кухина е а не долу при другия
mi neznam kakvo chakahs a ne si na lekur :shock:

sladoled
01-12-2007, 18:13
Има и т.н. "асансьорен" тестис. Просто не е на мястото си, но не е и в коремната кухина. Някъде по пътя, да речем. Трябва да кажеш поне на личния си лекар. Ще те прегледа и ако наистина има проблем вече ще си прецениш какво да предприемеш. Но така само да се притесняваш без да си сигурен не е добре. Впрочем струва ми се, че е малко вероятно да е крипторхизъм. Все щяха да го установят още като си бил бебе. Бебетата непрекъснато ги преглеждат за това.