PDA

View Full Version : 6te otslabna li ako...



01-12-2007, 07:06
Ще отслабна ли ако всеки ден каа4вам стълбите пеша? Спряха ни асансйора и питам дали ще има някакъв ефект и какъв ще е той?
Живея на 11ти етаж.
А ако можете да ми кажете и какво да не ями ще е СУпЕР!
10х предварително!

01-12-2007, 07:48
Това е всеобщо знание =)
да упражненията ще ти помогнат да отслабнеш но няма да стане само с качване на стълбите. Не яж въглехидрати (хляб,сладки неща)
а яж повече протеини - млечни продукти,месо, както и много зеленчуци.
Прави упражнения всеки ден =]
няма как да няма резултати

Sladkata_Nansi
01-12-2007, 07:58
Това е всеобщо знание =)
да упражненията ще ти помогнат да отслабнеш но няма да стане само с качване на стълбите. Не яж въглехидрати (хляб,сладки неща)
а яж повече протеини - млечни продукти,месо, както и много зеленчуци.
Прави упражнения всеки ден =]
няма как да няма резултати
Pravilno kaza Anonimko, no ne o4akvai rezultatite sled niakolko dni!!! Imai tarpenie i postoianstvo, za da vidi6 naistina dobri i dalgotraini rezultati ;)

ani_sweet
01-12-2007, 11:21
Az jiveq na 6-tiq etaj i ot blizo 3godini ne izpolzvam asansior.Ami da ti kaja ne vijdam nikav efekt-te krakata mi po princip sa si po muskulesti-tai 4e spoko nqma da stanesh kato shtangistka.No po princip ka4vaneto po stalbi e mn polezno poneje uchastvat vsi4ki muskuli ot tqloto.A i edna u4itelka mi beshe kazala che vsqko izka4eno stapalo udaljava jivota s 1 sekunda.Smqtai az kakto ot 3godinii ne polzvam asansior s kolko sekundi sam si udaljila jivota :wink:

[Lucifer]
01-12-2007, 13:17
Това е всеобщо знание =)
да упражненията ще ти помогнат да отслабнеш но няма да стане само с качване на стълбите. Не яж въглехидрати (хляб,сладки неща)
а яж повече протеини - млечни продукти,месо, както и много зеленчуци.
Прави упражнения всеки ден =]
няма как да няма резултати
tova + stulbite samo 4e po 10 puti :D ti4aiki ako gi ka4va6 na den i sliza6 pak ti4aiki :) emi stava