PDA

View Full Version : Относно СПИН-а



PocuTy
01-12-2007, 11:10
Здравейте!Искам малко да ми помогнете!Значи сега по училищата се правят едни послания относно СПИН,презервативи и такива неща!И понеже честта да подготвяме нашето училище кам друго се падна на нас(дойде и нашия ред) и трябва всеки един от класа да измисли или потърси от някаде някакво послание относно болестта СПИН!Помагайте....какво би било добре да напиша!Най-хубавото ще се избере и ще се записва в един свитък и ще се дава на др.у-ще!!

PocuTy
01-12-2007, 13:59
да така е,но на мен не ми трябва какво означава думата СПИН,ами нещо като мото!Някакво изречение като мото ...нещо подобно с което да се подтикне чувството в хората да сепазят от болестта!

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-12-2007, 14:06
да така е,но на мен не ми трябва какво означава думата СПИН,ами нещо като мото!Някакво изречение като мото ...нещо подобно с което да се подтикне чувството в хората да сепазят от болестта!

i iskash nie d ati go izmislim?! neshto ne te razbrah..

PocuTy
01-12-2007, 14:09
Просто исках да ми дадете някакви идеи какво може да напиша!

n0 CoNnEc7i0n =)
01-12-2007, 14:20
да така е,но на мен не ми трябва какво означава думата СПИН,ами нещо като мото!Някакво изречение като мото ...нещо подобно с което да се подтикне чувството в хората да сепазят от болестта!

Спокойно
Приятел
Изход
Няма

??

01-12-2007, 15:05
n0 CoNnEc7i0n =)


Абе нещо не виждам много оптимизъм тука... O:)

strange__
01-13-2007, 06:51
Няма място за оптимисти,а за реалисти-лекарство няма :arrow: докато не се открие изходът е един и не е много приятен...

А самото мото може да е нещо:"Да изгубиш 3лв за презерватив или да погубиш цял живот-изборът е твой!"...не е най-доброто,но рано сутрин толкова :lol: :wink:

Talisman
01-13-2007, 09:42
Az pravih prezentaciq za spin-a i spechelih parvo mqsto.. ako iskash moga da ti q pratq tam ima mn polezni raboti i kakvo e spin i moto za spin-a vsi4ko.

PocuTy
01-13-2007, 11:46
Talisman ,`дам ще ти бъда много благодарна!