PDA

View Full Version : help!



Ot4aQna4
01-12-2007, 13:50
Здравейте хора...Имам проблемче което сигурно ще ви стори смешно но...Имам приятел и като сме си заедно той си ме опипва навсякъде,обаче ми каза че иска и аз да го опипвам и проблема е в тва че незнам къде да го опипвам и как...Моля ви помогнете ми... [-o< благодаря предварително [/i]

atanakata
01-12-2007, 14:21
:smt005 :smt005 :smt005 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
извинявай... наистина сори... ама ми стана мн смешно...
а сега по темата... една дума : навсякъде, където се сетиш... яко е да те гали момиче.... по врата, по лицето, гърба и тн
а ако той иска истинско "обарване"... задника му е най - подходящ... :mrgreen: и може от вр на вр ако не сте пред мн хора да го фащаш... сещаш се къде :wink: тфа ми идва на акъла... на мен тва би ми харесало :P

nasty_f
01-12-2007, 14:23
Ми...Докато се целувате си проври ръчичките в блузката му,прокарай си пръстите по гърбът му,или стомахчето :wink: ...Или просто за оная работа :lol:

Need_A_Girl
01-12-2007, 15:16
:-D по четала :D

Sarabi
01-12-2007, 16:25
Ми...Докато се целувате си проври ръчичките в блузката му,прокарай си пръстите по гърбът му,или стомахчето :wink: ...Или просто за оная работа :lol:


Демек да му бръкне в устата...та да си завре ръката до лакетя...и да го погали по стомаха :lol: Бреееее...аз мом1е там не съм галила :lol: Не сме били чак толкова близки с никой :mrgreen:
Иначе,както казаха,навсякъде би го изкефило.Е,не по петите или някакви такива изцепки :lol: Гръб,корем,вратле,задник,..., много е яко,докато се целувате да си прокараш ръцете леко от китките му до раменете(е,когато е топло и е по тениска...или без :mrgreen: ).Един бивш супер много се възбуждаше от това.
Иначе-където ти падне :P .

decu4ka
01-12-2007, 17:42
Ми...Докато се целувате си проври ръчичките в блузката му,прокарай си пръстите по гърбът му,или стомахчето :wink: ...Или просто за оная работа :lol: това ми се струва най-подходящо аххах ;) успех кажи как е минало

koalka
01-12-2007, 17:51
Ами да го опипваш точно за момче означава да опипваш в областта на слабините, ако мога така да се изразя.

ОтчаяНата
01-14-2007, 10:15
Мерси много на всички...Има и още нещо обаче...Като го пипам по оная му работа какво точно да правя...Смисал аз я хващам и кво..? Сори за тъпите въпроси... :oops:

bungle
01-14-2007, 11:14
Пффф какво го мислиш толкова ??
Да не е висша математика ? :-D

Хващаш го за "онази " му работа и правиш каквото ти иде отвътре. Само не стискай прекалено много и не дърпай. Нагоре-надолу си прокарвай ръката, драскай го леко по тестисите...
Иииии РЕЛАКС!
Приятно опипване на гаджето. ;)